Osgb Fiyat Listesi | Sayfa 6 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Osgb Fiyat Listesi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında Volkan ERDEM tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ysf

  ysf TÜİSAG Üyesi  sizi çook ıyı anlıyorum fıyat olarak bende karsıyım su an iş güvenliği teknıkerı olarak 2bin tlye calısıyorum yanı sıkıntı yok o konuda attıgım ımzaların rıskını karsılamalı aldıgım para


   
  mahircem ve Bülent Onat bu yazıya teşekkür etti.
 2. SERKAN ÜLKER

  SERKAN ÜLKER TÜİSAG Üyesi

  bir kaç diyalog yazabilir misiniz? bir tecrübeniz var. ilk görüşmedeki evetler neler olmalı...

   
 3. icebergwolf

  icebergwolf TÜİSAG Üyesi

  Bir OSGB ile tam zamanli anlasmisken baska bir OSGB ile yari zamamnli anlasabilirmiyiz acaba

     

   
 4. Sedat Bilgen

  Sedat Bilgen TÜİSAG Üyesi

  Hayır! Tam zamanlı anlaştığınızda 180 saatinizin tamamını o OSGB'ye vermiş oluyorsunuz. Zaten ikinci bir OSGB'yi süreniz kalmadığı için İSG-KATİP onaylamaz.

   
 5. İbrahim

  İbrahim TÜİSAG Üyesi

  boluda veya düzcede OSGB kurmayı düşünen var mı?

     

   
 6. Sedat Bilgen

  Sedat Bilgen TÜİSAG Üyesi

  Ben Düzce'deyim. ÇÖZÜM OSGB.

   
 7. senerji

  senerji TÜİSAG Üyesi

  millete bakın yahu vergiden düşeceği için kobiler neden OSGB tercih etsin ki yuzde 18 için ben adama zaten en az yuzde 40 kar sağlıyorum bireysel olarak.. OSGB neden benim kadar para kazansın ya da OSGB ile paramı kırışayım,allah düşürmesin başka bir sözüm yok
   
  öftmz, volkankim ve isgdemc2216 bu yazıya teşekkür etti.
 8. Sedat Bilgen

  Sedat Bilgen TÜİSAG Üyesi

  Seyfullah, sen gerçekten UZMAN mısın?   
 9. c.g

  c.g TÜİSAG Üyesi

  Neden OSGB lere ihtiyaç var birileri oturduğu yerden para kazansın diyemi?Neden İSG Uzmanlarının sosyal hakları yasada yok?

     

   
  volkankim, öftmz ve sefers bu yazıya teşekkür etti.
 10. senerji

  senerji TÜİSAG Üyesi

  evet   
 11. Sedat Bilgen

  Sedat Bilgen TÜİSAG Üyesi

  Ben aylardır yırtınıyorum, OSGB'leri iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri birlikte kurun diye. Artık köydeki tarlasını satanlar bile OSGB kurmaya başladı. Uzman olmayanların kurduğu OSGB'lerde çalışmayın. Hem neden bu işe sırf risk analizi olarak görüyorsunuz? Siz yalnızca risk analizi yapmak için mi uzman oldunuz? 6 ay sonra risk analizi yaptırmayan firma kalmayacak, ondan sonra ne yapacaksınız?   
  mariana bu yazıya teşekkür etti.
 12. senerji

  senerji TÜİSAG Üyesi

  herkes rızkını yer hocam allah kolaylık versin..

   
 13. ayse1077

  ayse1077 TÜİSAG Üyesi

  arkadaşım bu yazdığın rakamlar gerçek mi? ben uzman adayıyım suan çalıştığım firmanın 51 çalışanı var tehlikeli sınıfta. ısg uzmanına danışmanlık ucretı olarak 300+kdv ödüyor.
   
 14. Sedat Bilgen

  Sedat Bilgen TÜİSAG Üyesi

  50 çalışanı olan tehlikeli iş yerinde iş güvenliği uzmanı (yine değişmediyse) ayda 12.5 saat çalışmak zorunda. Bu durumda saat ücreti 24 TL'ye geliyor. Yani bu uzmanın, tüm zamanını kullanabiliyorsa ayda 4.000 TL civarında bir kazancı olur. Bu da bence yeni bir uzman için normaldir. Bu şartlarda 1.000 TL teklif verilebilmesi o iş yerine ayda 75 saat mesai harcanması gerekir. "brktbk" arkadaşımızın teklif verdiği işyerinin, bu süreyi sağlayacak kadar çalışanı olması gerekiyor. Yani ücret tespit ederken o işyerine harcayacağınız süreyi dikkate alın, 25 TL/saat altına inmemeye gayret edin.

   
  burcugozacan bu yazıya teşekkür etti.
 15. Bakanlığın bu mevzulara kısa süre içerisinde el atacağını düşünüyorum. Aksi takdirde kaş yapayım derken gözü çıkartır   
 16. adanascuba

  adanascuba TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar size ufak bir ornek soyliyeyim kamu 2014 ten sonra biliyorsunuz ortalmaa aylık 80 saat kendi personelini istihdam edecek ve ortalma ucret olarkata 1200 civarında uzmana ek para verecek bu su demek oluyor 1200/80 yani saat ücreti 15 tl ediyor.simdi kimse bunun altında calısması mantıklımı .onuda gecelim bugun devlette ek ders ucreti ortalma 8 tl dir yani buda su demek normalde bir dersanede 1 saat e en az 24 tl verilmekte burdan 3 kat fiyat ozelle devlet arasında devlet 15 veriyorsa ozelde 45ten asagı vermesi bence zalimliktir

   
  ogumushan bu yazıya teşekkür etti.
 17. brktbk

  brktbk TÜİSAG Üyesi

  Aylık 300 tl ye tehlikeli sınıfta 50 işçisi olan bir işyerinde çalışan arkadaşlara biraz duyarlı olmalarını tavsiye ediyorum. Piyasayı düşürmeyin!

   
 18. ayse1077

  ayse1077 TÜİSAG Üyesi

  brktbk piyasayı düşüren OSGB maalesef kendisi yeterince kazanıyor. buranın danışmanlık hizmetini veren arkadaşta osgbde maaşlı çalışıyor.

   
 19. brktbk

  brktbk TÜİSAG Üyesi

  Konuyu şimdi anladım. Maalesef Türkiye'nin genelinde olan bir sorun. Gittiğim her yere OSGB tarafından 300-400 lira teklif yapılmış oluyor. Çok acı!!

   
 20. ozgur.ceda

  ozgur.ceda TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar OSGB'ler 10 kişiden az çalışanı olan tehlikeli ve ç.tehlikeli sınıflara İlgili Bakanlıkça yapılacak olan ihalelerle hizmet vericeklerini duydum ve ücretleri SGK karşılıcak diye biliyorum. Eğer bu doğruysa iş güvenliği uzmanları 10 kişinin altına hizmet veremicekmi.

   
  sefers bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica