Hangi kurs... ?

nr1A2fan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar ben ankarada bi kursa gitmeyi düşünüyorumda acaba hangi kursu tercih edeyim , çasgem dışında önerebileceğiniz bi kurs var mı ?

Teşekkürler şimdiden...

ISG-isg

ISGfrm Çalışma Birimi
TÜİSAG Üyesi
Ankarada Yamaç Akademiye gidebilirsiniz yukarıda linki mevcut.

Esat ÜN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
riskmed iyidir diye tahmin ediyorum. sınavdan önce soru kitaplarını almıştım, çok profesyonel bir kitaptı. böyle bir kitabı ancak profesyoneller hazırlayabilir. sezarın hakkı sezara

Emre DEDE

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi

leyla

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Riskmed'i öneririm .Bende eğitimimi ordan aldım...Ve çok memnunum

Şükran TUNA ASLAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar, kurs aldığınız kurum çok önemli. Ben daha iyidir diye bir üniversitenin açtığı kursa katıldım. Hiç memnun kalmadım. Ders verenlerin tecrübeli olması çok ama çok önemli . Kurs alacağınız kurumu iyice araştırın kaynaklarını, hocalarını ,kursa ulaşımı dahi düşünün o kadar para veriyorsunuz deysin, verilen bilgilerin doğruluğu da önemli .Umarım yardımcı olabilmişimdir.

cagri6785

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
ben aksiyon isg den aldım eğitimi, gayet memnunum, hocaların çoğu aynı zamanda casgemde de derse giriyorlar, hiçbir kurumunda dört dörtlük olduğunu sanmıyorum, illaki hepsinin eksik yanları vardır.

nr1A2fan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Teşekkürler arkadaşlar , genel olarak Riskmed demiş arkadaşlar bende orayı düşündüm , sanırım orada karar kılacağım...

Bir mühendis değilim ( Fizikçiyim ) ama inşaallah işime yarar bu sertifika , teşekkürler...

Mehmet Emin DİNCEL

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar,
hangi kurs konusunda oldukça kararsız kaldım. her kurumun kendine göre eksikleri ve iyi yönleri illa ki olacak. ama benim gibi kurumun katkılarıyla bu kursa katılacak birisi için bir tane seçim hakkı var onu da iyi değerlendirmeliyim. şu kurumdan şaşma diyebileceğiniz özellikle bir yer var mı. haftasonu kursu olacak. haftaiçi birimimde çalışacağım hafta sonu kurs için Amasya'dan Ankara'ya geleceğim ve kurs bitiminde geri döneceğim. yardımcı olursanız sevinirim.

kevsert

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
ben as eğitime gittim tavsiye ederım.

Uzman Ahmet

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
elazıgda kurs veren bir yer varmı lütfen acil cevap...

Ek-te kurumların listesi var incelediğim kadarıyla Elazığda eğitim kurumu yok..Sizde göz atabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• yetkilendirilmisegitimkurumlari-03.12.2012.xls
    83.5 KB · Görüntüleme: 88
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.