Seylan Aygün
Tepki puanı
330

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • ben yeni üyeyim de size bişey danışmak istiyorum eğitim aldığım merkezin yetki belgesi elinden alınmış biz eğitimi tamamlayıp stajı yapmıştık bundan sonraki süreçte sınava girmemizde falan bi problem olur mu bilginiz var mı
  selam.ben uzunca bir süre döküm operatörü iken sol el bileğimde zamanla oluşan eski kırık çıktı.ve bu olay ile ilgili ben meslek hastalığı olarak başvurdum.ayrıca beldende rahatsızlıklarım var.müfettiş bey geldi.ifadelerimizi aldı.şimdi kararı bekliyorum.
  acaba el bileğimde oluşan bu kırık meslek hastalığına girermi, veya iş kazasınamı girer.
  slm...online bölümündeki sohbet yeri neden kapalı yada görünmüyo seylan?
  Seylan Aygün
  Seylan Aygün
  selam ufuk..site içinde bazı düzenlemeler yapılırken, özel chat kısmı kaybolmuş..kaan bey düzeltmeye çalışacaktı ama sanırım hala düzeltemedi..
  eğitimi almak için listeye başvurduk benim adım listede de yoktu
  Seylan Aygün
  Seylan Aygün
  daha önceden bildirmiş olsaydınız ilgilenirdik fatih bey..ama ohsas eğitiminin süresi doldu zaten..
  Selam Ohsas 18001 iç tetkik eğitim notlarını print edemedim.Süre dolduğu için sistem otomatik olarak kapattı.Bilgisayar ortamında varsa bu notları almak istiyorum.Eğer mümkünse çok sevinirim.
  Seylan Aygün
  Seylan Aygün
  malesef sayın levkav..bu notlar bilgisayar ortamında bulunmamaktadır telif hakları nedeniyle..ancak kalite eğitimlerinden talep ederseniz eğer, belli bir ücret karşılığında size kargo yoluyla bu notları göndermektedirler..
  Merhaba Seylan hanım. Sıcakta çalışma ile ilgili bir döküman lazım, nasıl ulaşabilirim acaba ? Forumda benzeri bir konu bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
  Seylan hanım mrhaba çevre görevlisi sınavı ile ilgili bilgi mevcutmu elinizde çan eğrisi olacak mı, ben bu yıl girdim sınava 60 netim var 23 yanlış kalan soruların cvplarını hatrlamıyorum, teşekkür ederim.
  Seylan Aygün
  Seylan Aygün
  merhaba gülay hanım..konuyla ilgili bir bilgi mevcut değil elimde şu an..çan eğrisi yapılıp yapılmayacağı hususunda bir duyum alırsam iletirim size..inşallah geçer notu alırsınız..iyi çalışmalar..
  Hakan COŞKUN
  Hakan COŞKUN
  Gülay hanım çevre görevlisi sınavında çan eğrisi yapılması söz konusu değil.fakat geçen sınavlarda bazı adayların puanlarının küsüratlı gelmesi çan eğrisi yapıldı mı sorusunu gündeme getirrdi.fakat bu yapılsa bile hiçbir zaman çıkıp söylenmez.eğer geçer aday sayısı çok az ise bir yöntem bulup öteledikleri söyleniyor fakat çan eğrisi yapıldığı kesinlikle söylenmiyor.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.