leyla
Tepki puanı
891

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • ben yeni üyeyim de size bişey danışmak istiyorum eğitim aldığım merkezin yetki belgesi elinden alınmış biz eğitimi tamamlayıp stajı yapmıştık bundan sonraki süreçte sınava girmemizde falan bi problem olur mu bilginiz var mı
  selamlar leyla hanım bu 2 yıllık önlisans iş sagligi ve güvenliği teknikerlikleri hakkında sitede konu acarmisiniz. ben yeni kayıt oldum okulda yeni acildi 2 senelik hiç mezun yok nedir ne oluyor ne bitiyor bilmiyoruz yardımcı olursaniz sevinirim...
  leyla hanım size birkaç soru sorabilirmiyim,yardımcı olursanız çok sevinirim..6 ay sonra yürürlüğe girecek yasanın 50 isciden fazla bütün işyerlerımınde mı uzman bulundurulacak.örneğin tarım,balıkcılık,orman,gıda vb.sektörler..Yani her işyerimii?
  selam.ben uzunca bir süredir döküm işi yaparken aniden el bileğimden rahatsızlandım.hastaneye gittiğimde ise el bileğimde kırık olduğu sötlendi.ama bu kırık yeni değil ortalama 1 yıllık bir kırıkmış.
  ve benim bu olayım ne iş kazası nede meslek hastalığı görünüyor. acaba benim bu olayım iş kazasına mı girer meslek hastalığınamı.
  Leyla hanım doğum gününüz kutlu olsun. Allah ailenizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu, uzun ömür versin.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.