I
Tepki puanı
5,101

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Merhaba ben kamuda çalışan 657 devlet memuruyum. C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım aynı zamanda. Çalıştığım kurumda iş güvenliği uzmanı olarak görevlendirileceğim. Bu şekilde görevlendirilen arkadaşlardan sözleşmeyi nasıl yaptıklarını öğrenebilir miyim. İSG katipten mi yaptılar yoksa iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliği ek 5b deki sözleşme doldurulup genel müdürlüğe mi gönderilecek. acil cvp lütfen
  Benim herhangi başka bir firmaya risk analizi yapma yetkim var mı? İlk olarak onu sormak istiyorum size. Ben olduğunu düşünüyorum ve bir cumartesi günü de gidip risk analizini gerçekleştirmek istiyorum mesela. Yine bu işyerine temel isg eğitimlerini verebiliyor muyum??
  Merhabalar,

  Danışmak istediğim bir konu var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Ben bir işyerinde İş Güvenliği Mühendisi olarak çalışıyorum. Az tehlikeli sınıfa giren bu işyerinde aynı zamanda C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı görevi de bende. İş Güvenliği Mühendisi sözleşmemde aylık hizmetim 4-5 saat gözüküyor ama firmam sigorta primimi tam ödüyor 30 gün üzerinden (tam zamanlı çalıştıgım için)
  ben yeni üyeyim de size bişey danışmak istiyorum eğitim aldığım merkezin yetki belgesi elinden alınmış biz eğiti alıp stajı yapmıştık bundan sonraki süreçte sınava girmemizde falan bi problem olur mu bilginiz var mı
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.