Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

tunahan denizalp

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
hayırlsıyla bugun belge ücretini yatırdım osgb deki diğer uzman arkadaşların dediğine göre ücreti yatırdıktan sonra 10 gün içinde isg katip açılıyormuş yani gün daha isg katip sistemine giriş için beklenecek haberiniz olsun.

Şevket Terzi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben de az önce yatırdım belge parasını, umarım doğru olmuştur bu döner sermaye falan filan hesapları kafamı karıştırdı. Bankacıya teyit ettirdim bikaç sefer, verdiği dekontta da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Iş sağlığı ve güvenliği genel Müdürlüğü falan filan diye hadi hakkımızda hayırlısı :)

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Anlamadım ki yüksek lisans haric B sınıfını kazananlar mi yatiramiyor belge ücretini.
Evet aynen dediğiniz gibi. Çünkü bizler eğitim ve staj yaptığımız için belgeleri bakanlığın inceleyip T.C. Nolarımızı bankaya bildirmesini bekliyoruz maalesef.

Eren Volkan Koç

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
paralar yatırılabilir artık. Ben hallettim

Barış Merall

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bende 1 saat önce parayı yatırmayı başardım. Bundan sonra ki adım isg katip e giriş hakkının verilmesi. Hadi bakalım herkese hayırlı uğurlu olsun. Allah'ım kazasız belasız çalışmalar nasip etsin...

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
C olup parasını yatıran arkadaşları tebrik ediyorum da 200 den daha az kişi B sınavını kazanan bizleri niye bekletiyorsunuz bunu anlamıyorum.

Fatma ÇİLOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bende Yatıramadım henüz bugün iş başı yaptım bakalım ne olacak :S ayrıca gerçekten aynı gün sınava giriyoruz bi işide adam gibi yapsalar zaten :S

Engin Altıntaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sayın ENGİN ALTINTAŞ
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 82
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR..

M.Sc Engineer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Arkdaşlar ücreti yatırdığımıza dair dekontu kursa verdim. Sizde vermeyi unutmayınız hangi kurstan eğitim aldıysanız..

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR.. diyor hala acaba şehir şehir mi inceleniyor. Eğitim aldığım kurum geçen hafta belgeler eksiksiz teslim edildi bu hafta bankaya bildirim yapılır demişti. Hala bekliyorum. Antalya dan eğitim alıp hala bekleyen var mı? ve neden bekletiliyoruz böyle bir bilgisi olan var mı?

ibrahim başer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Valla bendede aynı inceleme uyarısını veriyi. Deli olacağım arkadaş. Ne yapmamız gerekiyo bilen duyan yokmu :(

hanifehava

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Dün bimere yazdım halen basvurum bimerde bekliyor.Cok güzel ve köklü bir sistemimiz var.

taner buldunn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar parasını yatıramayanlar suc duyurusunda bulunsunlar bimere eiştsizlik var ve kimisi bu yuzden işe başlayamayacak lutfen mail atın bu kadar hiç uzun surmemiş boyle iş olmaz

yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr

Gönderme tarihi:17 Şubat 2015 Salı 13:55:39Kime:yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr (yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr)
27 aralık 2014 te yapılan C Sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sınavı bakna ucretlerini yatırmayı uzun bir süre beklememe rağmen bazı aynı sınava giren arkadaşlarımız sertifika ucretlerini yatırmaya başlamasına rağmen halen ben halen yatıramaktayım bu eşitsizliğin giderilmesini rica ederim
saygılarımla

tunahan denizalp

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
hayırlı günler dilerim herkese öncelikle; bugün çalıştığım osgb ye bağlı bi işyerinde uzuv kayıplı kaza meydana geldi. Öncelikle mesleğe başlamadan önce işinizi sağlama bağlamayı prensip ediniz naçizane tavsiyem, herhangi bir uzuv kayıplı olay veya ölümlü iş kazası gerçekleştiğinde çok zor durumlarda kalabiliriz. Bu yüzden çalışanların işe giriş sağlık muayene raporlarının eksiksiz olmasını sağlayın, Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi çalışanların hepsinin alması zorunlu, kkd eğitimini eksiksiz sağlayın, zimmet tutanağıyla kkd leri zimmetleyin ve talimatları mutlaka imza karşılığında çalışanlara teslim edin risk analizinde tehlikeli durumları tek tek belirleyin en ince ayrıntısına kadar. kendinizi sağlama alın allaha emanet olun.

mevlüt çelik01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Dün Ziraat bankasına harcı yatırdım arkadaşlar biraz önce sisteme girişe izin verdi:)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.