Levent ACAR
Tepki puanı
109

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Levent bey sertifikanız açıldımı?
  Levent ACAR
  Levent ACAR
  hala beklemedeyim ya sizinki ?
  B
  büşraferide
  Bende bekliyorum maalesef bu hafta benim dosyanın sonuçlanacağını söylediler ama hiç umudum kalmadı
  Levent ACAR
  Levent ACAR
  sizin bilgi alabildiğiniz bir yer var yine. ben öyle boş boş bekliyorum.
  Levent Bey,

  Bende yarı zamanlı olarak 2 yıldır az tehlikeli firmaya isg hizmeti veriyorum. Risk analizi ve eğitimler yaptık. İSG Katip üzerinden sözleşmem var fakat sgk da bu firmadan prim yatmıyor. Prim ödemeleri soruldu mu size? Bu sıkıntı çıkarır mı?
  Levent ACAR
  Levent ACAR
  sgk hizmet dökümlerini incelediklerini söylemişlerdi. biz isg katip yokken de uzmanlık yaptık ve bunu bakanlık kanıtlamamız için bizi çok zorladı. hala evraklarımız incelemede.
  Büşra hanım hayır açılmadı ya sizin ki . ben tam süreli çalıştım. bir süre iş güvenliği danışmanlık firmasında sonra ise osgb 'de.
  B
  büşraferide
  Benimki de daha açılmadı ama bir arkadaştan duyduğuma göre inceleme bitmiş bir çoğuna yazı gitmiş ama isgkatipteki adresler eksik olduğundan ulaşmamış. Ben ankaradaki arkadaşıma rica ettim benim için müdürlüğe gitti adres bilgilerim güncellendi yazı ancak öyle bana geldi. Bende yeniden eksik evrakları dilekçe ile gönderdim yeniden bekliyorum.
  Levent Bey Sertifikanız açıldı mı? Partime bireysel çalıştıysanız eğer yetkilendirmede 36 ayı hesaplarken zorluk çekiyorlarmış isterseniz bi iletişime geçmeye çalışın
  Teşekkürler benim 2013 Mayıs tan beri isgkatip te sözleşmem var teşekkür ederim aylık 4 gün sigortam var. Bu sorun olur yetmez diye düşündüm
  ben C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım 2 yıl sigortam 30 gün üzerinden yattı ve isg katipten sözleşmem var. geriye 1 yılım aldı Yönetmelikte B olmak için 3 yıl fiiilen calışmıs olmak yazıyor. suan ayda 4 gün sigortam yatıyor. ve isg katip sözlesmem var bu 3 yıl için 4 gün yeterli midir? teşekkür ederim
  Levent ACAR
  Levent ACAR
  burada bakanlığın istediği sigorta gün sayınız değil isg katip üzerinden ne kadar süreden beri aktif uzmanlık sözleşmeniz olduğudur. eğer isg katip öncesi de uzmanlık hizmetiniz var ise onu da sizden belgelemenizi kurs talep edecek bilginiz olsun.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.