Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

kerem okcuoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
45 dk önce parayı yatırdım. İsg-katip sistemine ne kadar süre sonra girebiliyoruz? Bir de biz orda nereye girecez ya :)

EFGAN KORGAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Sırayla yapıyorlar, bu hafta süreç tamamlanması gerekir.. Belge konusuna gelince, İSG-Katip kayıt yaptınızsa iş bitmiştir, hayırlı olsun, öküz altında buzağı aramaya hiç gerek yok. Sadece belgenin bir nüshasını saklayın diyorlar.

YAKUP TATAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Bende hala bekliyorum, kursumda ankaranın göbeğinde hala bakamadılar su evraklara, bu kadar ***kesildi*** para versen bi araya gelmez

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ali Üstün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar 27 aralık 2014 sınavını kazanıp belge parasını yatırabilen var mı? ben değil ama bir arkadaşım sınavı kazandı. ama ziraatte hala belge ücreti görünmüyor?

pnr ilg

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
isg katipte sınv sorgula bölümünde hala bilgileriniz kontrol edilmektedir yazıyor ve kursa geçen sene istanbulda gitmiştim .şimdi kurs kapandı ankara başka şubesi var kursu aradığımda biz bilgilerinizi bakanlığa ilettik öyle olmasa sınava giremezdin diyor.benim konumumda hala bilgileriniz kontrol edilmektedir diyor.acaba yatıranların çoğu sınavda yüksek puan mı aldı. benim puanım 72

kursunuz tepe akademi mi?

serkancan uçar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar biz sadece burda bilgilendirmek için birşeyler yazıp paylaşıyoruz yani benim kayıtlı olduğum kurs dekontu yatırdıktan sonra bize getirin dediler bende götürdüm. Yani bazı arkadaşlar ne gerek var diye yazmışlar da onu ben bilemem kursunuz bilir. Sadece biz burda yardımcı olmak istiyoruz her durumu burda paylaşıyoruzki diğer arkadaşlara yol göstersin bu konuyu büyütmeye gerek yok sende dekontunu götürüp vermezsin olur biter.

paylaşımın için teşekkürler daha bankaya para yatırmadım yatırınca kursu arayıp soracağım gerekiyorsa veririz

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bende de hala bildirim yapılcaktır diyor. Bıktım artık beklemekten.

M.Sc Engineer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
paylaşımın için teşekkürler daha bankaya para yatırmadım yatırınca kursu arayıp soracağım gerekiyorsa veririz
Rica ederim Serkan Bey, büyük ihtimal cumaya kadar tanımlanır sizin bilgileleriniz bankaya, sonrasında kursu arar sorarsınız ne yapmanız hakkında sizi yönlendirirler. Herkes için hayırlısı olsun..

memet demir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar inceleme ne sınav notuna göre yapılıyor...benden daha düşük alıpta inceleneni gördüm...ne de alfabetik sıralamaya göre...hem soyadı hem adı harf olarak benden sonra yer alan ve incelenen de gördüm...neye göre yaptıkları belirsiz. hadi diyelim incelendi,eksik çıktı...nasıl bileceğiz?? buna ilişkin bir bilgisi olan varmı??

serkancan uçar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Rica ederim Serkan Bey, büyük ihtimal cumaya kadar tanımlanır sizin bilgileleriniz bankaya, sonrasında kursu arar sorarsınız ne yapmanız hakkında sizi yönlendirirler. Herkes için hayırlısı olsun..

bilgilerim bankaya bildirildi sıra parayı toparlama olayında yani

Barış Merall

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benim kursum Trabzon'daydı sınavdan da tam sınırda geçtim 70 aldım paramı yatırdım pazartesi günü dün akşam 22:00 civarında da isg-katip'e rastgele bir deneme yaptım ve kendi sayfama girdim. Benim bütün işlemlerim tamamlandı yani. Demem o ki ne sınavdan alınan puanla alakalı ne isim sırası ne de şehirle tamamen bakanlığın saçmalaması bence. İnşallah sınavda başarılı olan herkesin en kısa zamanda benim gibi işlemleri biter ve bu sektörde bir işe girerler...

taner buldunn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Baris hocam trabzon isg demi kursa gittiniz

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Acaba TC kimlik numaralarimizin sirasina gore mi inceleme islemi yapiliyor.Benim TC 477 ile basliyor parayi yatirabilenlerin TC kac acaba

Ozgur Ozcelik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Acaba TC kimlik numaralarimizin sirasina gore mi inceleme islemi yapiliyor.Benim TC 477 ile basliyor parayi yatirabilenlerin TC kac acaba
Aykut bey benim TC numaram da 117 ile basliyor ancak hala belgeler incelenmektedir diyor. Aldigim not 85 ve izmirde aldim egitimi. Anliyacagimiz ne harf sirasina gore, ne TC no'ya gore, ne alinan nota gore ne de sehirlere gore.. Herhangi bir degerlendirme sirasi yok yani.. Mecbur bekleyecegiz. Kursumu aradim, bu kadar gec kalinmasinin sebebinin bircok egitim firmasinin sahte evrak duzenlemesinden dolayi denetlendigi, titiz bir calisma yurutuldugu soylendi. Csgb'nin duyurularinda zaten boyle bir aciklama olmasi gerek. Ne yapalim, beklemekten baska yapabilecegimiz hicbir sey yok ne yazik ki..

Şevket Terzi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kurstan aldığım bilgi şu yönde. Bakanlık sıkı bir inceleme başlatmış geçen seneyle de ilgili bu seneyle de ilgili o yüzden part part geliyor sonuçlar veya sıralamalar. Herkesinki en kisa sürede tanımlancak merak etmeyin

1979karamuk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
evet tepe akademiye gitmiştim.
acaba gittiğimiz kursun alfabetik sıramasına göre mi belgeri inceliyorlar.

1979karamuk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bakanlığı aradım. belgeler incelendikçe ziraat bankasına bildirim yapılacaktır. merak etmenize gerek yok dediler. peki inceleme ne zamana kadar sürecek dedim. bilmiyorum ama en kısa zamanda tamamlanacak.

sefa arslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar az önce isgkatip sınav durumumu sorguladım ve şu yazıyla karşılaştım ne yapmam gerekiyor.sizlerin başınada böyle bi olay geldiyse anlatabilir misiniz?
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURU YAPINIZ.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.