Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURU YAPINIZ

BU DURUMDA UYARI ALAN OLDU MU? GENEL MUDURLUGU ARAYIPTA BILGI ALAN VAR MI NE YAPMAMIZ GEREKTIGI KONUSUNDA...

BilalAKSAKAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bendede bu göründü şimdi. Arkadaş sabır sabır da yetmedimi artık.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    9.3 KB · Görüntüleme: 66

BilalAKSAKAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Adsız.png

volkankocacoban

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba bendede inceleme sonucu evrakların iz eksik bulunmuştur genel Müdürlüğün sayfasında yazan göre eksiklikleri gideriniz yazıyor ne yapmam gerekiyor

volkankocacoban

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende de aynısı yazıyor ne yapmamız gerek

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
0312 296 73 32 yada 71 58 eksik olan arkadaslar burayi arayin. Size denilenleri buraya yazin herkes bilgilensin...

Engin Altıntaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bende değişen bir durum yok.

EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR..

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Yapılan denetimde uygunluklarının tespiti mümkün olmayan adayları

-- Onaylı diploma sureti

-- Eğitim katılım belgesi

-- Uygulamalı eğitim formu (eğitim kurumu sorumlu müdür tarafından onaylanmış hali)

ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

Mert Kılıç Kılıç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende de aynı uyarı çıktı ne yapmamız gerekiyor. Bu bahsedilen başvuru için Ankaraya mı gidicez. Bilgi alabilen oldu mu?

Ozgur Ozcelik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bende de ayni durum var :/ bu kadar bekle bekle sonuc hüsran.. Belgeler eksik ne demek. Madem eksik o halde ne diye sokarsin beni sinava. Uygulama raporundan kasit nedir? Staj ise, staj icin doldurulan evraklar kursa coktan verildi gitti.. Devletin tek isi universite mezunlarini magdur etmek cidden. Yazik ki ne yazik..

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Yok yarin arayacagiz posta ile gonderilir iade taahhutlu bakalim numaralari paylastim yukarida herkes arasin bakalim...

ozhan ozcan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
bende de aynı uyarı çıktı ne yapmamız gerekiyor. Bu bahsedilen başvuru için Ankaraya mı gidicez. Bilgi alabilen oldu mu?
Tokat'tayım, hem de kursum kapandı, işi gücü bırakıp bakanlığa evrak mı taşıyacağız, evrakta eksik varsa sınava niye aldılar bizi? fotokopi veya faks yollasak olur mu acaba?

1979karamuk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
bu uyarı çıkanlar yeni kursa gidenler mi;
yoksa benim gibi geçen sene kursa gidenler mi
kurs kapandı.ankaraya taşındı.eğitim katılım belgesi vermedi. şimdi ne yapcaz.
bir sistemi oturtamadılar

Aykut DEĞİRMENCİ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bence eksik evraklari iade taahhutlu yollariz
03122967158 bu numarayi arayip eksikleri ogrendikten sonra

BilalAKSAKAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Eğitim kurumunun söylediğine göre belgeleri bakanlığa göndermişler. Fakat bakanlık ikinci kez istemiş istediği dönemdede eğitim kurumu kapanmış tekrar gönderememişler. Ben pek inanmadım. Yapmamız gereken eğitim aldığımız yerden birileri ile irtibata geçmek. Gerekli evrakları alıp bakanlığa dilekçe ile göndermek. 170 i aradım dediler ki eğer evrakları temin edemiyorsaniz diplomanızla birlikte durumunuzu belirten dilekçeyi bakanlığa gönder in dedi. Benim eğitim aldığım yer bir şubeyi kapandı. Asıl merkezlerini aradım onlar göndereçekler evrakları .

taner buldunn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar acele karar vermeyelim belki de evraklar incelendi herkese ayni uyari verdigine gore sistemsel bir hata olabilir bir kac gun bekleyelim ona gore hareket edelim eger sistemde hata var ve belge yollarsak garip bir durum olusur diye dusunuyorum

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benim gibi sonucu hala acıklanmayanların sonuçları açıklanmaya başladı ve hemen hemen herkes için tekrar inceleme söz konusu. Bana da aynısı olcak sanırım..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.