Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

krocker

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu nasıl bir saçmalıktır bu nasıl iştir arkadaş, kursa gidiyorsun güya bakanlık onaylı ruhsatlı sonra sınava giriyorsun paranı alıyor, para alırken sormuyor diploma uygulama belgesi falan sınavdan başarılı oluyorsun 1 ay bekletiyor ve belge eksik elden git ver diyor.

Avukat olan yok mu veya tanıdığı olan ben de maddi manevi tazminat davası açmak istiyorum bu bozuntulara

mehmet aydın yaldız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Belge konusunda açıklama yapılmış ekliyorum, tahminim eksikleri olan arkadaşlara faydası olur.
· Yapılan denetimde uygunluklarının tespiti mümkün olmayan adayların bir dilekçe ekinde
o Onaylı diploma sureti
o Eğitim katılım belgesi
o Uygulamalı eğitim formu (eğitim kurumu sorumlu müdür tarafından onaylanmış hali)
ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

YUKARIDA BELİRTİLEN DURUMDAKİ TÜM ADAYLARIN YETKİLENDİRME İŞLEMLERİ YAPILACAK İNCELEMELERİ MÜTEAKİBEN, BİR HAFTA İÇERİSİNDE TAMAMLANACAKTIR. ADAYLAR BELGE BEDELİNİ YATIRDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMALARINA YA DA GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURMALARINA GEREK YOKTUR.

KİŞİSEL DURUMUNUZ HTTPS://İSGKATİP.CSGB.GOV.TR/LOGOUT.ASPX ADRESİNDE YER ALAN ”SINAV DURUMU SORGULA” SEKMESİ KULLANILARAK ÖĞRENİLECEK OLUP DURUMUNUZA UYGUN SÜRECİN TAKİP EDİLMESİ NETİCESİNDE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
* EĞİTİM KURUMU KAPALI OLAN VEYA İSG-KATİP'TE "YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR" UYARISI YER ALAN KATILIMCILARIN BİR DİLEKÇE EKİNDE AŞAĞIDAKİ BELGELER İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.
· Onaylı diploma sureti*
· Uygulamalı eğitim formu (aslı, noter onaylı sureti ya da eğitim kurumu sorumlu müdür tarafından onaylanmış hali)**
*Diploma için mezun olunan okul, eğitim kurumu veya noter onayı gerekmektedir.
**Uygulamalı eğitim formunda imzalar ve imza atanların isim soy isimleri eksiksiz bulunmalıdır. Uygulamalı eğitimin tarihi, yapıldığı işyeri bilgileri, işyerinin SGK numarası vb. bilgiler eksiksiz belirtilmelidir.

BilalAKSAKAL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
A
tesekkur ederim ortalama bir fiyat ne oluyor bu tip isyerlerinde
1300 ile 2000 arasi esnek ücretler. Batıda yani geçim in daha maliyetli yerdey seniz ücreti yukar da tutun. Ortalama 1500 bence. Piyasa da C çok var boşta arkadaş çok dolayısı ile ücretler duruyor gittikçe

ugur aktas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Kursu kapanmadığı halde benim gibi belgeleri hala inceleme sürecince gözüken varmı acaba?
Sayın UĞUR
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 88
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR..

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaslar alo 170 i aradim kargo yoluylada yollanabilabilr cevabini aldin daha once bu yolu kullalnanlar problem yasamadi dedi telefondaki hanimefendi
Size tavsiyem kargo gönderirken de ihbarlı gönderme seçeneği var ek ücret ödeyerekten bunu isteyin. daha garanti olur. kargonuzu teslim alan kişinin bilgilerini kayıt altına alıyorlar.

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sayın VEYSEL GÜNEŞ
Sınav Sonucunuz: 87
EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR..

Arkadaşlar bu bildirim ne zaman yapılırdı bizde ziraat bankasına ucretimizi yatiririz. sinav biteli 2 ay oldu hala beklemedeyiz, yardim lutfen.

Gaye Altundaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Geçen hafta ziraate para yatırabilirsiniz diye ibare geldi ben de cuma günü yatırdım isg-katip e artık girebiliyorum inceleme süreci neye göre oluyor bilmiyorum ama benim hızlı gelişti bekleyen herkese sabırlar diliyorum

necati polat

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
Size tavsiyem kargo gönderirken de ihbarlı gönderme seçeneği var ek ücret ödeyerekten bunu isteyin. daha garanti olur. kargonuzu teslim alan kişinin bilgilerini kayıt altına alıyorlar.
Arkadaşlar,eksik evrakları göndereceğimiz açık adresi yazmarmısınız.

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Geçen hafta ziraate para yatırabilirsiniz diye ibare geldi ben de cuma günü yatırdım isg-katip e artık girebiliyorum inceleme süreci neye göre oluyor bilmiyorum ama benim hızlı gelişti bekleyen herkese sabırlar diliyorum[/
Geçen hafta ziraate para yatırabilirsiniz diye ibare geldi ben de cuma günü yatırdım isg-katip e artık girebiliyorum inceleme süreci neye göre oluyor bilmiyorum ama benim hızlı gelişti bekleyen herkese sabırlar diliyorum
hocam parayi yatirabilirsiniz ibaresi isg katibe mi geldi? incelenme yazisinin yerine?

taner buldunn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
zaten ihbarlı yolladım ulaşmış, çsgbakanlıgı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğüne emek ankara no:42

bukadar zaten kargo şirketlerinde kayıtlı orgegin yurtiçi kargo

mahmut mahmut

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende, belgeler incelenmektedir yazıyor. beklemelimiyim

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sayın UĞUR
Sınav Sonucunuz: 88

Hala aynısı yazıyor. Benimde puanım 85. Düşük puandan mı incelemeye başladılar acaba..

ozlmkcmn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
genel müdürlüğü başvurmanız gerek diyor nerede bu arkadaşlar? :)

ugur aktas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hala aynısı yazıyor. Benimde puanım 85. Düşük puandan mı incelemeye başladılar acaba..
ayrıca kurs aktif kapalı değil. Aradım biz belgeleri verdik dediler:) çok takmıyorum çünkü zaten iş de yok bulamadım bir şey ben

YAKUP TATAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
arkadaşlar belgeleri bakanlığa verdikten sonra kaç günde bankaya tc lerimizi veriyorlar, bilen varmı acaba

mürsel kahveci

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Merabalar.Bende Kariyer Akademiden almıştım kursu ve bende de hala inceleniyor yazıyor.V e eksik belge çıkacak olursa elimde hiçbir belge yok benim.Siz kariyer akademiden hiçbir yetkiliye ulaşabildiniz mi yada çevrenizde tanıyanlar var mı? yoksa paralar ve emeklerimiz boşuna ı gitti dolandırıldık mı:[

mahmut mahmut

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merabalar.Bende Kariyer Akademiden almıştım kursu ve bende de hala inceleniyor yazıyor.V e eksik belge çıkacak olursa elimde hiçbir belge yok benim.Siz kariyer akademiden hiçbir yetkiliye ulaşabildiniz mi yada çevrenizde tanıyanlar var mı? yoksa paralar ve emeklerimiz boşuna ı gitti dolandırıldık mı:[

merhaba bende tokat kariyer akademide aldım eğitimi, ve kimseye ulaşamıyorum. siteleri bloklu, telefonlar değişmiş... ama az kaldı bulacağım. bilgi veririm...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.