Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

abuzer aslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
allah herkese sabır versin ne diyelim.. kiminin kursu kapanmış kimin adres değişmiş osgb olmuş ya zaten kursa kaydolurken bu evrak isteniliyor sonra bakanlığa bildirilmiyormu hiçbirşey anlamadım

ilter desti

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
allah herkese sabır versin ne diyelim.. kiminin kursu kapanmış kimin adres değişmiş osgb olmuş ya zaten kursa kaydolurken bu evrak isteniliyor sonra bakanlığa bildirilmiyormu hiçbirşey anlamadım
Aynen öyle zaten bi eksik olsa sınava giremeyiz, bu nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil.

ali aslannn1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi
kampüs akademi den aldım hıc evrak yok kımseye ulasamıyorum.bılgıs olan varmı

mürsel kahveci

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
merhaba bende tokat kariyer akademide aldım eğitimi, ve kimseye ulaşamıyorum. siteleri bloklu, telefonlar değişmiş... ama az kaldı bulacağım. bilgi veririm...
Çok teşekkürler hocam, inşallah bunlara gerek kalmaz

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar evrakların aslınımı göndereceğiz. birde kurs kapandı uygulamalı eğitim formu yok bunu dilekçe ile
mi belirteceğiz.

Emre Öz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba bugün itibariyle sertifika tanımlandı işallah sizlerinkide bianevvel sonuçlanır size tavsiyem sürekli isgkatipten takip edin geçen hafta yatırabilirsiniz uyarısı aldım ziraat online hesaptan parayı hemen yatırdım ertesi gün yine incelenmekte uyarısı aldım bugün sisteme girebildim

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba bugün itibariyle sertifika tanımlandı işallah sizlerinkide bianevvel sonuçlanır size tavsiyem sürekli isgkatipten takip edin geçen hafta yatırabilirsiniz uyarısı aldım ziraat online hesaptan parayı hemen yatırdım ertesi gün yine incelenmekte uyarısı aldım bugün sisteme girebildim
MERHABA EKSİK EVRAKLARINIZI GÖNDERDİKTEN SONRAMI AÇILDI YOKSA KENDİĞİNDENMİ

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
zaten ihbarlı yolladım ulaşmış, çsgbakanlıgı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğüne emek ankara no:42

bukadar zaten kargo şirketlerinde kayıtlı orgegin yurtiçi kargo
merhaba acaba evrakların fotokopisinimi gönderdiniz yoksa asıllarınımı

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ziraat online derken internet şubeciliğinden mi yatırdınız ?

Hatice123

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba. İsg katip'de benim de evraklarımın eksik olduğu yazıyor. Eğitim aldığım kurs kapanmış ve uygulama raporuna ulaşamıyorum. dün bakanlığa gittim ve bir dilekçe ile başvuruda bulundum kursumun kapandığını ve uygulama raporuna ulaşamadığımı belirttim. Onaylı Diploma ve Eğitim katılım belgemin fotokopisini de ekte verdim. Bakanlıktaki uzmanlar staj yaptığım iş yerinden imzalı bir kağıt ile stajın yapıldığına dair bir yazı istediler. Bizlerin bir hatası olmadığını bu belgelerin önceden incelenip sınava alınmamız gerektiğini de söyledim belgelerimiz eksikse sınava nasıl girdik diyerek. Bunun dışında sürecin 1 - 2 hafta sürebileceğini söylediler. Bu durumdaki kişilerle alakalı net bir durum yok belgelerin incelenmesi beklenecekmiş.

Emre Öz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
MERHABA EKSİK EVRAKLARINIZI GÖNDERDİKTEN SONRAMI AÇILDI YOKSA KENDİĞİNDENMİ
Kursun halletmesi gereken bi konu olduğu için kursu aradım zaten onlarda geldiler ve belgelerinizi verdik dediler ben sadece parayı yatırdım tanımlanmasını bekleyip isg katip üzerinden

YAKUP TATAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaşlar belgelerini bakanlığa gönderip bankaya para yatırabilen varmı ?

YAKUP TATAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Geçen hafta gönderdim belgeleri hala isgkatipde belgeler eksik yazıyor

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Evet nasıl Yaptınız arkadaşlar?Bende halen belgelerin incelenmekte olduğu yazıyor.
merhaba hocam bendede belgeler hala inceleniyor yazıyor. daha bildirim yok yani

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
yaklaşık 2 aydir egitim belgeleri incelenıyor parayi yatirmamız ıcın bıldırım yok arkdaslar beklıcezmi hala bilen yokmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Çsgb yi aradım, isg katip'de mesajı değiştirdiler, son mesaj şöyle oldu, bu arada kurs belgeleri göndercekti halen bekliyorum.

Sınav Grubunuz: İŞYERİ HEKİMLİĞİ
Sınav Sonucunuz: 80
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA ONAYLI DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSYA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ. .

Adamlar postayı bile yanlış yazmışlar..

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
bgünde bildirim yok incelenme devam ediyor hey allahım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.