Staj Yeri

Onur Gül

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
28 Şubat'ta bitecek örgün eğitimimin ardından Mart ayı başında stajımı yapmak üzere uygun bir yer aramaktayım.Şahsi girişimlerim henüz sonuç vermedi.Bu konuda yol gösterici olabilecek Antalya'daki üyelerimizin yardımını talep etmekteyim.

Hakan ERSOY

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Buradan Antalya'da bulunan iş güvenliği uzmanlarına bakarak, onlarla irtibata geçebilirsin...
HTML:
http://www.isgkatip.com/

tbcakmak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar,bende Bursa'da isg stajı yapabileceğim bir yer arıyorum şimdiden teşekkür ederim.
******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

Moderatör tarafında düzenlendi:

karahanbu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İsg C sınıfı kursum 20 Martta bitecek ve staj yapma ihtiyacım doğacak. Kimyagerim ve istanbulda ikamet ediyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler benimle irtibata geçerlerse memnun olurum.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

sudem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
kardeşim kayseride nasıl bulamadın bende kayseriliyim staj imkanı çok fazla beni 6 firma istemişti ama staj malum 1 yerde yapabiliyorsun :) nasıl bir yerde yapmak istiyorsun önce hedefini belirle hiç olmadı başvuru yaptıgın taktirde zaten onlar seni alır
bir kaç yer adı yazarmısın?

sudem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba ben kayseride makina muhendisliği için staj yeri arıyorum bilen varmı?

erdemezin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
MERHABA FİZİKÇİYİM.ANKARADA STAJ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEK VARSA ÇOK SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER

aycan erim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,
Çevre mühendisliği mezunuyum. C sınıfı isg eğitimimi 31 martta tamamlamış olacağım. İSTANBUL ANADOLU YAKASInda ikamet etmekteyim. Uygun bir staj yeri bulmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
mail: ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

yarozmed

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Elektrik-Elektronik Müh. mezunuyum. Adana'da İSG eğitimine başladım. Kurs 10 Mart son haftası bitecek. Kurs bitikten sonra 40 saatlik (1 hafta) staj yapmalıyım. Adana'da ve Diyarbakir da Staj yeri konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekküler..

omerdasdan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya Bölümünü bitirdim. Şu an bir firmanın iş güvenliği uzmanlığı kursuna katılmaktayım. Kimya ile alakalı firmalarda staj yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

omerdasdan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İkamet yerim İstanbul Anadolu yakasıdır.

blackeyes74

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba bende Ankarada ikamet etmekteyim. Gazi Üniversitesi mobilya dekorasyon bölümü mezunuyum ve bende staj yeri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

svd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da kiyager olarak çalışıyorum ve iş güvenliği kursuna gidiyorum.
Nisan ayının ilk haftasında staj yapmam lazım ve bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

iyi çalışmalar

nagihan61

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
iş sağlığı ve güvenliği c sertifikası için eğitim alıyorum staj için tehlikeli sınıfına giren inşaat firmasında staj yapamayacağımı söylediler doğruluk payı nedir bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum

SONER OKTAY

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar, c sertifikası için 6-12 Mart arası staj yerine ihtiyacım var yardımcı olabileceklerin yardımını bekliyorum. İstanbul Avrupa yakasındayım.

adilkurtulus

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar.
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim.10 martta bitecek olan eğitimim sonrasında staj yeri aramaktayım.
Ankara-Bursa-Sakarya-Yalova'da alternatif olarak staj yapabileceğim illerdir.
Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

ivy

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
ankarada staj yeri önerlilebilecek yer var mı?

MARBLE_İSG

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
iş sağlığı ve güvenliği c sertifikası için eğitim alıyorum staj için tehlikeli sınıfına giren inşaat firmasında staj yapamayacağımı söylediler doğruluk payı nedir bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum
Doğruluk payı olduğunu sanmıyorum.İnşaat tehlikeli değil ,çok tehlikeli sınıfa giriyor.Ama staj için tehlike sınıfı diye bir şey yok.Bir çok kişide inşaatta stajını yapıyor.Size kim dedi ve neye göre dedi bilmiyorum...

Elif Horasan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Jeoloji mühendisiydim, İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum 15 martta örgün eğitimim bitiyor ancak staj yerim yok ,kursta bulamadığımız taktirde yarımcı olacağını söylediler. 1 hafta da olsa bu işi uygulamada olabildiğince ciddi öğrenebileceğim bir yer konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

volkan altunay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar.
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. kimya mezunuyum 15 martta bitecek olan eğitimim sonrasında staj yeri aramaktayım.yaklaşık 5 yıl çeşitli firmalarda üretim bölümlerinde çalıştım(ilaç,hıda,lojistik)
Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.