Staj Yeri

missarc

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Mehabalar, Antalya'da 7 subat 2014 tarihine kadar staj yeri başvurusunda bulunmam lazım, yardımcı olabilecek var mı ? Teşekkürler....

burak özarslan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ankarada staj yeri arayana yardimci olabilirim. Gelip calismak şartıyla
haluk bey şubatın 24 ünde başlayarak gelip staj yapabilirm. c sınıfı adayıyım 40 saatlik staj sürem var tmamlamam gerekiyor. iletişim bilgilerinizi verirmisiniz.

Gazal Yıldız

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar...isg 1. sınıf öğrencisiyim... bu yaz Adana da stajımı yapmam gerekiyor..yardımcı olabilirmisiniz?

aslı erman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,
Çevre mühendisliği mezunuyum. C sınıfı isg eğitimimi 31 martta tamamlamış olacağım. İSTANBUL ANADOLU YAKASInda ikamet etmekteyim. Uygun bir staj yeri bulmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba,
Stajını nerede yaptığını öğrenebilir miyim acaba?
Ben de şuan anadolu yakasında staj yeri aramaktayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Avrupa yakası Hadımkoyde staj yeri arayan arkadas olursa ozelden belirtsin.Saygılarımla.

HAYDAR KARATEKİN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba, işçi sağlığı ve iş güvenliği ikinci öğretim öğrencisiyim ve istanbul avrupa yakası Başakşehir,halkalı,ikitelli bölgesinde stajer olarak çalışmak istiyorum. İş hayatında sağlık sektöründe tecrübeliyim,ilk yardım bilgim çok iyi seviyede,psikiyatri ve daha birçok birimde çalıştım. Makina ve teçhizat bilgisi,mevzuat,yönetmelik,raporlama konularında bilgi ve ilgiliyim,bir uzmanın eli kolu olabileceğim konusunda kendime güveniyorum,bana yardımcı olabilecek biri veya birileri olursa çok sevinirim.

Mehmet ALi BADEM

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
merhaba ben iş sağlğı ve güvenliği lisans programında 2. sınıf öğrencisiyim ve istanbulda kendimi geliştirmek ve satj yapma konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim

Oguzhan Tuna

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba. C sınıfı İSG uzman adayıyım. Kurs 14 şubatta bitecek. Kurs bitiminde staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Adana ve çevresi olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar. ***KESİLDİ***

tunahan77

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İş sağlığı ve güvenliği 3.sınıf öğrencisiyim. Haziran veya temmuz aylarında 1 aylık zorunlu staj yapmam gerekiyor. Sigortayı ünüversite karşılıyor. Sakarya adapazarında yardımcı olacak varmı.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.