MARBLE_İSG
Katılım:
25 Aralık 2011
Mesajlar:
228
Teşekkür Edilen Mesajları:
370
Ödül Puanları:
63
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
5 Mayıs 1973 (Yaş: 44)
Yaşanılan İlçe, İl:
ANKARA
Meslek:
Maden Mühendisi

Sayfayı Paylaş

MARBLE_İSG

TÜİSAG Üyesi, Erkek, 44, Nereden: ANKARA

  1. benbirisi
   benbirisi
   Çalışana ücret kesme cezasının verilme durumları mümkün mü bunu yazıya nasıl dökeriz, iş yeri iç yönetmeliğinde nasıl belirtiriz bu mevzuyu örnek bi yazı varmıdır.. yardımcı olursanız çok sevinirim.. tşklr
  2. benbirisi
   benbirisi
   KKD zimmetlerini şu anda yapıoruz aynı zamanda kullanmadığına dair tutanaklarıda tutuyoruz. fakat çok etkili olmuyor tutanağı çok takmıyo bizim millet icrayı takmıyor tutanağı nasıl taksın :)).. bu durumda önce sözlü,sonra yazılı,sonra ücret kesintisi ve rakamla ve cezayıda kesebilirmiyiz.
  3. tnjclml
   tnjclml
   Ankara'dan selamlar meslektaşım.
  4. MARBLE_İSG
   MARBLE_İSG
   Çok teşekkür ederim Kaan Bey.
   Size 2 soru daha sorabilirmiyim.
   Benim çalıştığım inşaat şirketinde işler ihale usulü ve 6 ay sürmüyor.Ayrıca bu 50 işçi sayısı şirketim değişik şehirlerinde tüm şantiyeleri toplamı kadar mı?Yoksa farklı iş yeri statusunde numarası farkı iş yerlerimiz için mi bu 50 işçi sayısını yorumlayacağız?
   Bir diğer konuda sahada şirketimin sigortalı personeli ve ayrı iş yerı sıcıl no suna sahip kendi elamanlarını kendısı sigortalayan taşeron işçiler toplamı 50 sayısını geçiyor.Yani kendi şirketim +taşeron:50 işçi geçiyor...Bu durumda mevzuat gereği iş yeri hekimi ve isg kurulu gibi durumları yerine getirmemeiz gerekir mi?Saygılarımla...
  5. Kaan SAKA
   Kaan SAKA
   Merhaba,
   Mail adresinize gönderdim linki. Buradan indirebilirsiniz.
   En garantisi birer kopya alıp imzalatmak. Ama şunu yapabilirsiniz. Bir imza listesi çıkartın. Başlık olarakta iç yönetmeliğinizi yazın. Açıklama olarak iki satır aldım okudum kabul ediyorum gibi maddeler olsun. Altına işçiler imza atsın. Buda geçerli olur.
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  5 Mayıs 1973 (Yaş: 44)
  Yaşanılan İlçe, İl:
  ANKARA
  Meslek:
  Maden Mühendisi
  Medeni hal:
  Bekar
  Uzmanlık:
  İş Güv. Uzmanı (B)
  Lisans:
  Maden Mühendisi
  Maden Mühendisiyim.Yeraltı kömür ocakları,Mermer-Traverten ocakları,tünel ve yol şantiye şefliği ve Maden Sahalarında Fenni nezaretçilik(Şimdiki adı Teknik Nezaretçilik) görevlerinden sonra, İSG alanında çalışmaya başladım.Şu anda köprü ve alt yapı şantiyelerinde çalışıyorum.
 • Henüz bir albüm ve fotoğraf paylaşmamış.


Yandex.Metrica