Sınav Başvurusu Yapamıyorum

wezosso

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
borçlanmayla yada ayda 30 günden fazla primle sınava başvurabilen yoktur heralde :S

Shun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
yaw bu bakanlıgın yaptığı inş ancak bu kadar olur..
Sayın başkan bu soruna forum olarak hepimizin sesi olarak bir çözüm bulamazmısın.
prim gün sayısına göre şubatta girsin mayıs da girsin diye duyuru yayınlıyorlar arkadaş ben şubata kadar nie bekliiyim ki benim prim sayım daki yanlışlığı yapan bakanlık 1600 gün prim göndermişim beni A sınavında göstermişler şimdi girsem sınava kazansam bu seferde belge iptal olacak o kadar masraf boşa emek boşa. arayıp ulaşamadık bir türlü bakanlığı 170 hikaye her defasında ,,tc söyle ad soyad söyle bıktım yav. dosyası kaybolan şubatta mayıs da girsinmiş. o kadar kişi A sınavı için B gösterdiler sorun onlarda değil bizde oldu ,benim gibi B olarak başvuranları da ,A sınavında gösterdiler girsen kazansan sınav hakkın yanacak girmesen beklesen 3 ay daha bekleyeceksin. böyle saçmalık böyle vurdumduymaz hukuksuzluk olurmu yaw ben bütün belgelerimi doğru şekilde yolladıgım halde yanlış giriş yapıyorlarsa niye ben mağdur oluyorum. Bimer e ortak bir başvuru yapma imkanımız var ise yapalım

falcon168

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavı için Bakanlığımıza müracaat edenlerden Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr adresine girerek sınav başvurusu yapamayanlar, yapılacak incelemede itirazları haklı bulunduğu taktirde; Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşmeleri devam eden ve yapılması düşünülen protokol doğrultusunda 23 Şubat 2013 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.

arkadaşın biri böyle bir yazı paylaşmış biz bu sınava giremezsek şubatdaki sınava girmemiz demi zor...giremeyiz mi yani

Enes Öğütcü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR.......................................

emrouise

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
yazıklar olsun bunların yapacağı işe..

Alpertunga

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Ve başardım , sisteme girdim. Başvurumu yaptım . Allah a şükür . Herkes de girer İnşallah

karbon

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Saat 5ten sonra il kez mı denediniz

Enes Öğütcü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Hala başvuru yapamıyorum arkadaşlar. Benim durumumda olan var mı?

Nurullah

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
var olmaz mı....

Nurullah

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
benim anlamadığım konu hadi bizi b iken a yaptın da giremeyenlere neden müsade etmiyorsun arkadaş.

Enes Öğütcü

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bugün itibariyle başvuru yapabilen var mı arkadaşlar?

falcon168

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
hale giremiyorum bir aksilik var, ya belgeleri çöpe attılar bunlarda girmesin ne olacak-ki diye....
hadi bu sınavdan vazgeçtim şubattakine de giremezsek ya ondan korkuyorum...
bi sakınca yok dimi gerebiliriz.. lütfen bilgisi olan cevap yazsın...

jeologgg

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ARKADAŞLAR BAKANLIĞIN BİR KOMEDİSİDE BENDEN OLSUN ; ARKADAŞLAR 3002 PRİM GÜNÜM VAR BENİ B YE YÖNLENDİRİYORLAR GÜLEYİMMİ AĞLAYAYIMMI :))

Nurullah

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar benim umudum kalmadı niye uzattılar ki sınav başvurusu...

Alpertunga

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar ben cuma günü Ankara ya gittim . Çok kalabalıktı, benim başvuru yapamama nedenim ise soyadım . Bir harf fazladan eklemişler ? Adam beğenmedi herhalde. Soyadımı adamın yanlış yazmasından dolayı az daha sınava giremeyecektim. Sonra sisteme tekrar girdiler ve cuma akşamı saat 17.32 de başvurumu yaptım. İnşallah herkesin sistemi açılır da sınava girerler.

okan onur

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bugün ayın 7 si ve ben hala giriş yapamadım, sanırım bizim iş mahkemede görülecek

tuncayozturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
hala giriş yapamıyotrum ssk ve emekli sandığından prim günüm var galiba ikisini birden hesaplayamıyorlar..inşallah şubata alırlar bizi

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.