mayısta sınav gircek olup panik olanlar buraya ???

Emrah ULUTÜRK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
mayısta sınav gircem nasıl bır yol izliym tecrubelıler yardım !!!

E

ESEN

Guest
Evet tecrübeli arkadaşlar SINAVA girecekler için altın öğüt verebilir mii.

scooter

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
çalışılması gereken konu sayısı bir hayli fazla :( nasıl çalışmak gerekli tecrübeeliler yardım...

E

ESEN

Guest
mesai bitince tecrübeliler gelir akşam 5 6 gibi bekleyelim

Emrah ULUTÜRK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
yonetmelıkler -iş kanunnu- tüzük başka ne var :)))

roninx35

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaslar aralık magduru olarak eski sınavlara bakarak calısmıstım ve ters kose oldum.şimdi işi daha ciddiyete alıp konuları en ayrıntılı sekilde bir kez daha calısacam.şimdiden baslamakta fayda vardır.maden elektrik basınçlı kaplar insaat risk degerlendirme yontemleri konularında detaylı calısın derim.
mayıs ayında ki sınav günü 13 olarak kesinleşti mi ?

Emrah ULUTÜRK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
mayıs 13 kesin kac tane yonetmelık var toplam bızı ılgılendıren ??

serkancaner

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
PASİFLORA KULLAN

Ahmet ATLI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bende 13 mayısta gireceğim, ankarada risk med isimli bir kursa yazıldım, bu kursa gidenler varsa fikir alabilirim.

Canan

Üye
TÜİSAG Üyesi
ARKADAŞLAR MERHABA;
24 ARALIK 2011 C SINIFI UZMANLIK SINAVINA BENDE GİRDİM VE BELGEMİ ALDIM. ÖNELİKLE SINAV ŞİMDİYE KADAR YAPILMIŞ UZMANLIK SINAVLARININ EN ZORU VE ŞAİBELİ OLANI. SİZLERDEN TEK RİCAM LÜTFEN SINAVI CİDDİYE ALIN VE BU BELGENİN KOLAY ALINMAYACAĞI BİLİNCİNİ KAFANIZA OTURTUN. DAHA ÖNEMLİSİ BU MESLEĞİ YAPMAK İSTİYORSANIZ İSG(HSE) ÖNEMSEYİN. BEN SINAVA DETAYLI VE TEFERRUATLI ÇALIŞIRKEN ÇEVREMDEKİ BİR ÇOK İNSAN BENİMLE DALGA GEÇTİ BU SINAVDA NE VAR ALT ÜSTÜ BOT BARET TAK DEĞİL Mİ? MALESEF İSG BOTTAN BARETTEN İBARET DEĞİL EĞİTİMİNİZ TAMAMLANIP KONULARA VAKIF OLDUKTAN SONRA BUNU DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ. TEMPOLU BİR ÇALIŞMA, İŞİ ÖNEMSEME İLE NE KADAR ZOR OLSADA BAŞARACAĞINIZA İNANIYORUM. ŞİMDİDEN BAŞARILAR SİZE....

Ahmet ATLI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
evet bencede hafife alınırsa olmaz bu iş...

ozdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
24 aralık sınavına girmemiş olsaydım sizinle birçok şey paylaşırdım ancak şuan ben bile neye çalışılması gerekli ne soracaklar bilmiyorum.elbette temel olarak yukarda sıralanan yönt hakim olmak gerekli ancak yeterli değil kesinlikle çünkü Türkiyede uygulaması bulunmayan yönetmeliklerde yer almayan sorular çıkıyor artık. temel eğitimizi tamamladıktan sonra tavsiyem Türkçe anlatım bozuklukları, cümle düşüklükleri gibi konulara çalışmanızdır.

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
24 aralık sınavına girmemiş olsaydım sizinle birçok şey paylaşırdım ancak şuan ben bile neye çalışılması gerekli ne soracaklar bilmiyorum.elbette temel olarak yukarda sıralanan yönt hakim olmak gerekli ancak yeterli değil kesinlikle çünkü Türkiyede uygulaması bulunmayan yönetmeliklerde yer almayan sorular çıkıyor artık. temel eğitimizi tamamladıktan sonra tavsiyem Türkçe anlatım bozuklukları, cümle düşüklükleri gibi konulara çalışmanızdır.

Bu güzeldi. Kesinlikle katılıyorum. :alkış::alkış::alkış:

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
bende kısmetse 13 mayısta sınava gireceğim.kursum 23 aralıkta bitti ve elimden geldiğince çalışıyorum.25 aralık sınavı tam bir fiyasko açıkçası.birden çok cevabı olabilen yada cevabı hiç olmayan sorular vardı ve çok itirazlar oldu..açıkçası ben de habire kanun-tüzük-yönetmelik okuyorum çünkü ezberlenecek çok şey var.koskoca 4857 iş kanunu,30-32 yönetmelik,1974 lerden kalma iş sağlığı ve güvenliği tüzüğümüz(!) vs vs...dikkat ettiğm şey;sınavda başlıca risk analizi,4857,yangın,elektrik,maden gibi konular ağırlıkta...Allah yardımcımız olsun ve kolay gelsin diyorum:(

Emrah ULUTÜRK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
bnde tam olarak hangı yonetmelık hangı tuzuk hakım olacagımız bılmıyorum bızım kurs cok dandık !!

kadir uzun

Üye
TÜİSAG Üyesi
merhabalar.. ben aralık ayındaki sınava katıldım ve ders çalışarak katıldım.. ancak sınavı geçmek için sadece konuları bilmek yetmiyor... birazda şanslı olmak gerekiyor.. ben bu sınavdan 68 ile kaldım.. geçen arkadaşlar da 70-72 gibi notlarla geçti... yani benden daha şanslıydılar... sınavda bilgiyle yapılabilecek soru sayısı yaklaşık 50 kadardı.. bunları yaptım..bunun dışında bol miktarda hatalı ve yanlış soru mevcuttu... benim analizime göre tam 34 soru hatalı idi ve bu 34 soruya itiraz etmiştim... siz düşünün artık 34 sorunun hatalı olduğu bir sınavda 66 puan üzerinden sınava giriyorsunuz ... geri kalan bu hatalı sorularda da doğru kabul edilen şıkkı tutturmakta bilgiyle ölçülen bir şey değildir... ben şuna inandım ki daha az bilseydim ve daha az çalışsaydım bu hatalı soruların bir kısmını doğru yapıp bu sınavı geçebilirdimm... şimdi bu sınava girecekler için yeterli bir açıklama olmuştur sanırım ....

tolga

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
bende 13 mayısta gireceğim, ankarada risk med isimli bir kursa yazıldım, bu kursa gidenler varsa fikir alabilirim.
Ben çasgem e gittim ve eğitmenleri berbat diye düşünüyorum, risk med in isg temel bilgileri kitabından hazırlandım sınava ve kazandım iyi bir tercih yapmıssın

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.