Kaan SAKA
Tepki puanı
3,724

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Resources Hakkında

 • Hocam,01.07.2020 tarihinin ileri bir tarihe atılması hakkında bir bilginiz var mı acaba?Sonuçta isg sınavı Kasım 2020 tarihine ileri bir tarihe atıldı.
  Merhaba,
  Eminim ki sizinde aklınıza gelmiştir fakat yinede bir önerim olacak.
  Evet web sitemiz eğitim amaçlı üst düzey bilgi paylaşımı sağlıyor fakat neden İş İlanları diye bir başlık açmıyor ve kendi aramızda iş bulmalarda birbirimize yardımcı olmuyoruz. İş İlanlarını paylaşabileceğimiz,İş ilanları hakkında özgürce yorum yapabileceğimiz bir konu başlığı olabilir. Teşekkürler.
  KAAN BEY MERHABA BEN 2 YILIK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM ŞİMDİ BENİM C SINIFI UZMANLIK BELGESİNİ ALABİLMEM İÇİN SINAV'AMI GİRMEM LAZIM YOKSA DİREK O BÖLÜMÜ BİTİRDİĞİM İÇİN C SINIFI İŞ GÜVENLİK UZMANI MI OLUYORUM SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR
  Kaan SAKA
  Kaan SAKA
  Arkadaşlar sorularınızı lütfen buradan sormayın. Onun yerine forum üzerinde konu açarak sorun lütfen. Böylece diğer arkadaşlarımızda sorularınızı görüp cevaplayabilir yada aynı soruyu soran arkadaşlarımızda cevap bulabilir.
  KAAN BEY ÇALIŞAN BİR KİŞİ İŞ KAZASI GEÇİRİYOR.SAGLIK RAPORU YOK. EGİTİMLERİNİ UZMAN ARKADAŞ VERMİŞ. BURADA İŞ KAZASINDA KİMİ SUÇLAYABİLİRLER.
  FİKRİNİZİ BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM TESEKKÜRLER
  Kaan SAKA
  Kaan SAKA
  Rasim bey merhaba, Öncelikle geçmiş olsun. Yazışmalarda forum kuralları gereği lütfen küçük harf kullanalım. https://isgfrm.com/kategoriler/hukukcu-gozuyle.700/ adresini hukuk danışmanlarımıza soru sormanız ve onların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmanız için açmış bulunmaktayız. Lütfen sorunuzu ilgili bölümden oradaki avukat arkadaşlara sorunuz. İyi çalışmalar.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.