Duyuru : İş Güvenliği Uzmanları, İş Yeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personelleri Ve Eğiticilerin Dikkatine 22.11.2019

Nadide atik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yok ama çalışma sürüyormuş yapacaklar kesin

Nadide atik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bugün Alo 170 aradım uygulama tarihinin 31.12.2019 olduğunu söylediler başka bilgi vermediler.
Bakanlıktan yazı geldi cimere yazmıştım çalışmaların devam ettiğini ve bu şekilde çalışanlarının tespiti yapıldığında idari işlem yapacağız diye yazmış yapacaklar kesin aman ne zaman nasıl olur belli değil herkes diken üstünde

Nadide atik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
isg katip açılmıyor sanırım uygulamaya koydular

zeynep uzunları

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba isg katip sayfasına yaklaşık 6 saattir giriş yapamıyorum. Sayfa bulunamadı diyor. Nedenini bilen varmı ?

Ekli dosyalar

• 4AA183E5-2B77-42B3-89B1-BCC4424E8779.jpeg
    4AA183E5-2B77-42B3-89B1-BCC4424E8779.jpeg
    164 KB · Görüntüleme: 5

Batuhan61

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Nedir durum. Var mı idari işlem. Devam mı goy goya

Batuhan61

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Denetimler başlamış , Dün bir OSGB' ye yazı gitmiş. Ve hala bu uygulamayı hiçe sayıp belgelerini kiralayanlar varmış.

zamzam23

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
kardeşim, çığ altında kalan 2 kişiyi kurtarmak için 100 kişilik kurtarma ekibini riske atıp sonra tekrar aynı yere çığ düştüğünde, başkalarını kurtarmak için gelen kurtarma ekibini çığ altında bırakarak 33 kişinin ölümüne sebep olup, çığ altında kalan ve başkalarını kurtarmak için gelen kurtarma ekibini kurtarma çalışmalarının sürdüğü günümüzde ülkemizde isg ile ilgili en küçük konu sgk konusudur bence.

Uzmanasor

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
kardeşim, çığ altında kalan 2 kişiyi kurtarmak için 100 kişilik kurtarma ekibini riske atıp sonra tekrar aynı yere çığ düştüğünde, başkalarını kurtarmak için gelen kurtarma ekibini çığ altında bırakarak 33 kişinin ölümüne sebep olup, çığ altında kalan ve başkalarını kurtarmak için gelen kurtarma ekibini kurtarma çalışmalarının sürdüğü günümüzde ülkemizde isg ile ilgili en küçük konu sgk konusudur bence.

tabiki olay çok üzücü bir durum fakat ne alakası var konuyla ?

Nadide atik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Denetimler başlamış , Dün bir OSGB' ye yazı gitmiş. Ve hala bu uygulamayı hiçe sayıp belgelerini kiralayanlar varmış.
Osgb ne alaka ki isg profesyonellerine idari işlem yazıyor çalışmıyorum deyip adam çalışıyorsa

ANIL YILMAZ

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
duyuru ilk yayımlandığında da belirtmiştim, bu işten birşey çıkmaz. insanlar ihtiyaç duymasa zaten ek iş yapmaz. 100 tl ye lpg belgesi kiralayan gördüm ben aylık ve daha neler neler.. keşke yapılabilse ama uygun zemini sağlamadan bunları uygulamaya çalışmak infial yaratır.

Batuhan61

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Osgb ne alaka ki isg profesyonellerine idari işlem yazıyor çalışmıyorum deyip adam çalışıyorsa
Siz sadece Uzman'a mı yaptırım yapılacak sanıyorsunuz ?
Bunun dışında kendinden çok emin arkadaşlar var bu beni şaşırttı açıkçası.
Belgesini kiralayan mali müşavir meslekten men ediliyor. Emin olun Genel Müdürlük meslekten men etmez belki ama idari işlem uygulayacağı kesin.

Nadide atik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Siz sadece Uzman'a mı yaptırım yapılacak sanıyorsunuz ?
Bunun dışında kendinden çok emin arkadaşlar var bu beni şaşırttı açıkçası.
Belgesini kiralayan mali müşavir meslekten men ediliyor. Emin olun Genel Müdürlük meslekten men etmez belki ama idari işlem uygulayacağı kesin.
bakanlıkla bire bir görüştüm yapan kişiler isg katipten düşürülecek gerekli işlem yapılacak.!

murat isg

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
arkadaşlar MAYIS 2020 tarihini bekleyiniz.Yeni yazılım sisteminin İSG katibe entegre olacağı tarih

Nadide atik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar MAYIS 2020 tarihini bekleyiniz.Yeni yazılım sisteminin İSG katibe entegre olacağı tarih
Onu bakanlıktan bende duydum ama yetişirse diye bir şey dediler tanımlama bile yapılmayacak gibilerinden bir program olacakmış

murat isg

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
evet benimde aldığım duyumda öyleydi...Bekleyip göreceğiz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.