Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

bülent şimdivar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
arkadaşlar üzülerek yazıyorum...isgm yi uzun denemelerim sonuda aradım ve muhataba ulaştım incelemeler ortalama 10 gün daha sürecekmiş sonrasında ziraatie bildireceklermiş vs... beni tam 42 dakika 14 saniye beklettiler telefonda hırs yaptım daire başkanını aradım sekretere bağlattım vs... çok ciddi ve çalışkan bir kurum(!!!!!!!!!!!!!!)

irfan zengin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi
Bankaya gideniniz oldu mu herhangi bir tarih varmı ona göre hareket etseydik ,

asya atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
iki.gun.once bende aradim ziraat ve csgb arasinda bilgi aktarma sorunu olustu suan.onarim asamasinda duzeltilince bakanlik sayfasindan.bilgi verecek sizinle alakali bir durum degil dediler

Süleyman ERYIGIT

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 83
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR. .

isg katip de bu yazıyor
banka yüklenmemiş diyor
ne iştir anlamadım.
bir bilene ihtiyaç bulunmaktadır....

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 83
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR. .

isg katip de bu yazıyor
banka yüklenmemiş diyor
ne iştir anlamadım.
bir bilene ihtiyaç bulunmaktadır....
Bizler gibi siz de beklemeye devam edeceksiniz maalesef.

gülşah can

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadalar baska bır sey sorucam ben sıze konuyu forumlarda bulamadım
bır ıste baska meslekte tam zamanlı calısıp yıne de dısarda ısg uzmanlıgı yapabılıyor muyuz

kullanıcıadı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim egitim kurumum iki yil once kapandi. Umarim sikinti yasamam. Egitim bitirme belgem yanimda.

irfan zengin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaslar sistem açılınca csgb de duyuru olacak mı yoksa bunu öğrenmek için herseferinde bankaya mi gitmek gerekiyor

tunahan denizalp

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
öncelikle allah herkese sabır versin diyorum. sınavı kazanan arkadaşlar hiç boşuna belgenin onaylanmasını beklemesin iş başvuruları yapın derim ilk bi ay zaten üzerinize atama yapılmıyor bu süreçte hem tecrübe kazanmış olursunuz hemde sıkılmazsınız ben öyle yaptım sahsen 15 gündür çalışıyorum isg katip ne zaman açılırsa artık üzerime atama yapılacak boşuna dert yapmayın iş başvurusu yapın işinize gücünüze bakın derim.

asya atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar bir sorum olacak bilgisi olan lutfen cevap versin, benimde ainav parasi yatirmada sorunum var bekliyorum, bi araci is ayarlayacak belgemi bekliyoruz, neyse bu araci bana belgen sart degil e devlet sifresi al isg katip te kazanip kazanmadigin yazar o belge ile basvur dedi, parayi yatirmadan once boyle bisey yapmam mumkun mü

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatma ÇİLOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merh
öncelikle allah herkese sabır versin diyorum. sınavı kazanan arkadaşlar hiç boşuna belgenin onaylanmasını beklemesin iş başvuruları yapın derim ilk bi ay zaten üzerinize atama yapılmıyor bu süreçte hem tecrübe kazanmış olursunuz hemde sıkılmazsınız ben öyle yaptım sahsen 15 gündür çalışıyorum isg katip ne zaman açılırsa artık üzerime atama yapılacak boşuna dert yapmayın iş başvurusu yapın işinize gücünüze bakın derim.
Merhaba Bende başlayacagim sormak istediğim 1 ay tanımlama yapılamıyor demissiniz kesin mu bu pek bilgin yokta iş yerine söyleyeceğim belge islemim olmadığı için baslayamadim. En azından olmuyor sa hemen başlayayım

irfan zengin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi

Bünyesinde çalıştığın da herhangi bir ücret alabiliyor musun

serkancan uçar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
eğitim belgeleriniz incelenmektedir yazıyorya isg katip te. bir problem çıkaracaklar diye içimde hep bir şüphe var

tunahan denizalp

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merh
Merhaba Bende başlayacagim sormak istediğim 1 ay tanımlama yapılamıyor demissiniz kesin mu bu pek bilgin yokta iş yerine söyleyeceğim belge islemim olmadığı için baslayamadim. En azından olmuyor sa hemen başlayayım
ben sınavı kazandığımı öğrendiğim gün işyerlerini aradım 2 saat sonra dönüş yapıldı ertesi gün görüşme pazartesi iş başı yaptım 3 haftam bu haftayla birlikte şöyle anlatayım siz yeni uzman olduğunuz için ilk bi ay işyerlerini öğreniyorsunuz prosedürleri derken 1 ay sonrasında en erken üzerinize atama yapılıyor.tecrübeniz olmadığı için direkt üzerinize iş yeri verilmiyor o yüzden boşuna beklemeyin derim işyerlerini direkt arayın c sınıfı uzman ihtiyacı olup olmadığını sorun allah yolunuzu acık etsin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.