Soru : Yükseltme Sinavini Geçen Arkadaşlar 413 T L'yi Nasil Ve Ne Zaman Yatiracak?

rational

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
ben dün yatırdım ücreti ...

asuman84

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar herkese hayırlı olsun, şu belgenin fiziki haline ulaşmak için ne yapmak gerekiyor net bir bilgisi olan var mı?
yani bekleyecek miyiz, yoksa dilekçe yazıp kendimiz mi başvuruda bulunacağız?

hatice tozcu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Ben ödeme yapmadım.tam olarak yatirmam gereken süre 1 yıl mı

rational

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Ben ödeme yapmadım.tam olarak yatirmam gereken süre 1 yıl mı
normalde ben de ödeme yapmayacaktım.ama bir yer ile anlaşıp dur ben sertifika ücretini yatıraım sonra da bakanlık sisteminde sertifika çıkması için 1 hafta bekliyeyim dersen o zaman işveren sana yatır da öle gel der:( ... bu arada sistemde değişiklik yok henüz...

mehmet şirin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
merhaba arkadaşlar b sınıfı yükseltme sınavından başarılı oldum gecen cuma (28 mart) belge ücretini yatırdım ancak hala c sınıfı olarak isg katipte görünüyor.ne yapmam gerek b sınıfı görünmesi için ayrıca yapılacak birsey var mı.

tonay

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
merhaba arkadaşlar b sınıfı yükseltme sınavından başarılı oldum gecen cuma (28 mart) belge ücretini yatırdım ancak hala c sınıfı olarak isg katipte görünüyor.ne yapmam gerek b sınıfı görünmesi için ayrıca yapılacak birsey var mı.
Başka yapılacak birşey yok.İsgkatip ten sertifikalar bölümüne girin orada B sınıfınız görünüyor olacak. Görünmezse bir kaç gün daha bekleyin.Eğer yine çıkmazsa 170 i arayıp söyleyin.Orada da cevap olmazsa ÇSGB dan bir numarayı arayıp ilgili kişiyle görüşün,açtırıyorlarmış.

hasan hoca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bu gün kurs gördüğüm akademi ve çalışma bakanlığına gidip,belgelerin hazırlanıp,hazırlanmadığını sordum,aldığım cevap;
aralık ve şubat sınavında belge almaya hak kazananlara artık belge basılmayacak,isg katip üzerindeki belge bilgileri kullanılarak çalışılacakmış. Bu cevap karşısında oldukça şaşırdım,nedeni ise bizden 413 tl belge bedeli adı altında para aldılar,ama bir belge hazırlamadılar,takdiri sizlere bırakıyorum..(bakanlık ön bürodaki görevli konu ile ilgili bakanlığın internet sayfasında bir duyurunun bulunduğunu söyledi,ben sinirlendiğim için incelemedim,ilgilenenlerin bilgisine..)

biyolog ısg

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
sertifikası onaylanan arkadaşlar hayırlı olsun bende 2 gün önce sertifika ücreti yatırdım yaklaşık kaç gün sonra onaylanır acaba .

rational

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
sertifikası onaylanan arkadaşlar hayırlı olsun bende 2 gün önce sertifika ücreti yatırdım yaklaşık kaç gün sonra onaylanır acaba .
ben 27 martta yatırmıştım, hala bekliyorum.170 i aradım 8 - 15 gün içinde dediler :(

Dr.Bozkurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar, ücreti yatırdıktan sonra yaklaşık 10 gün içinde sisteme giriyorlar.
sertifika bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz ve sertifikanızı kullanabiliyorsunuz.
Tüm arkadaşlarımıza iş yaşamında başarılar dilerim.

ceyhun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba, bugün belge ücretini yatırmak için ziraat bankası şubesine gittiğimde veznede görevli bayan kurumsal tahsilat yapamıyoruz artık yönetimin kararı olduğunu hesap açtırıp o hesap üzerinden yatırılabileceğini söledi, böyle bir olay varmı ya :k_kızgın: herkes nasiplenme peşinde ben mecburmuyum hesap açtırmaya arkadaşlar böyle bir durumla karşılaşan varmı?

ceyhun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba, bugün belge ücretini yatırmak için ziraat bankası şubesine gittiğimde veznede görevli bayan kurumsal tahsilat yapamıyoruz artık yönetimin kararı olduğunu hesap açtırıp o hesap üzerinden yatırılabileceğini söledi, böyle bir olay varmı ya :k_kızgın: herkes nasiplenme peşinde ben mecburmuyum hesap açtırmaya arkadaşlar böyle bir durumla karşılaşan varmı?

tonay

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Ceyhun arkadaşım,ilk kez sende böyle bir olayla karşılaştım. ÇSGB nı arayıp anlatsan böyle böyle oldu diye?

İpek_szksn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhabalar,
21 Aralık tarihinde yapılan C sınıfı İsg uzmanlığı sınavına girdim ve çoğunluk gibi bende geçtim. Belgemi almak için paramı ne zaman yatırmalıyım? Bu konuda bana yol gösterebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar herkese...

TUFAN KAHRAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhabalar,
21 Aralık tarihinde yapılan C sınıfı İsg uzmanlığı sınavına girdim ve çoğunluk gibi bende geçtim. Belgemi almak için paramı ne zaman yatırmalıyım? Bu konuda bana yol gösterebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar herkese...
İstediğiniz zaman, herhangi bir ziraat bankasında C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifika bedelini yatırcam demeniz yeterli sonrasında isg katipte tanımlanmasını bekliyorsunuz, 1 hafta yada 2 hafta sürüyor biz böyle yaptık ama üstte farklı bir durum var hesap açmasını falan istemişler.

tonay

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhabalar,
Tufan arkadaşımız dediklerine ek olarak; kurumsal tahsilat programı da demek gerekiyor.Böyle demeyenlerin sonradan sorun oluyormuş ve tekrar düzeltmek için zaman alıyormuş(Ben hiç rastlamadım tabi demediğim için)

yalçın özgür

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bu gün benimde sertifika işlenmiş. Hayırlı ile A olduk.

ceyhun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İstediğiniz zaman, herhangi bir ziraat bankasında C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifika bedelini yatırcam demeniz yeterli sonrasında isg katipte tanımlanmasını bekliyorsunuz, 1 hafta yada 2 hafta sürüyor biz böyle yaptık ama üstte farklı bir durum var hesap açmasını falan istemişler.
Şubeler arası farklılıklar gösteriyorlar sanırım bugün farklı bir ziraat bankası şubesine gittiğimde hiç bir sıkıntı olmadı kurumsal tahsilat isg uzmanlık belge ücreti dedim yatırıp çıktım.

Mehmet Deniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar belge bedelini yeni ödedim haliyle isg katip güncellemesi zaman alıyor, görüştüğüm firma sertifika sorgulaması veya sınav kazandı sorgulaması yapmak istiyor ancak MEB duyuru sayfasındaki 23 Şubat Yükselme sınav sonuç bilgisi sorgusu çalışmıyor MEB ulaşamadım mail attım, ancak sorunu çözerler mi bilmiyorum ne yapmalıyım .Bir fikri olan var mı ?

Mehmet Deniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
İşin ilginç yanı eski sınav sorguları çalışıyor ; sadece 23 şubat sınav sonucu belge sorgulama sayfası açılıyor ama bilgileri giriyorsunuz ancak tıkladığınızda sınav sonucu yerine sayfaya ulaşılamıyor mesajı çıkıyor.147 alo MEB aradım yardımcı olamadı, YEĞİTEM 0312 4131182 açılmıyor.Bir çok arkadaş sonuçların açıklandığı zaman o sayfanın ekran kopyasını almıştı bana şimdi lazım oldu malum belge yok ve isg-katip ten güncellenmesi çok uzun sürüyor.:(

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.