Tmgd Sahada Nasıl Çalışır ?

Sema Eğilmez

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar, şirket kurmadan tmgd hizmeti vermek isteyenlerin iki alternatifi var.
1- Muzaffer Beyin de dediği gibi hizmet verdiğiniz şirket size gider pusulası düzenleyerek işleme ait stopaj vergisini ödeyecek ve netini size ödeyecek .
2- Şirketin Daimi çalışanı olmayacaksanız eger , kısmi süreli sözleşme yapacak ve çalışma saatiniz kadar sigortanızı yaparak ücretinizi ödeyecek .

Mehmet haşim Gültekin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar anlaşma yaptığınız firmada yapacağınız çalışmaların düzenli ve doğru şekilde ilerlemesini istiyorsanız o firmaya haftada kaç kere gittiğiniz yada firmada kaç saat geçirdiğinizden daha önemlisi işi orda çalışanlara öğretmenizdir. O yüzden benim tavsiyem çalışmaya başladığınızda ilk önce güzel bir eğitim yapın daha sonra depocusuyla ayrı, dolum yapan ve paketleyen ekiple ayrı, etiketleri hazırlayan ve yapıştıranlara ayrı ve taşıma evrağı,talimatlar ve diğer evrakları hazırlayanlara nasıl yapılacağı konusunda ayrı ayrı ilgilenip işi öğretmemiz gerekiyor. Çünkü üretimin yoğun gerçekleştiği bir firmada herşeyi takip edemessiniz ve siz yokkende işlerin düzenli şekilde ilerlemesinin tek yolu bu.Yapılan her iş için ayrı ayrı check-listleriniz olsun ve siz yokken de bu çalışmaların yapılmasını sağlayın.

Serkan TUZCU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar anlaşma yaptığınız firmada yapacağınız çalışmaların düzenli ve doğru şekilde ilerlemesini istiyorsanız o firmaya haftada kaç kere gittiğiniz yada firmada kaç saat geçirdiğinizden daha önemlisi işi orda çalışanlara öğretmenizdir. O yüzden benim tavsiyem çalışmaya başladığınızda ilk önce güzel bir eğitim yapın daha sonra depocusuyla ayrı, dolum yapan ve paketleyen ekiple ayrı, etiketleri hazırlayan ve yapıştıranlara ayrı ve taşıma evrağı,talimatlar ve diğer evrakları hazırlayanlara nasıl yapılacağı konusunda ayrı ayrı ilgilenip işi öğretmemiz gerekiyor. Çünkü üretimin yoğun gerçekleştiği bir firmada herşeyi takip edemessiniz ve siz yokkende işlerin düzenli şekilde ilerlemesinin tek yolu bu.Yapılan her iş için ayrı ayrı check-listleriniz olsun ve siz yokken de bu çalışmaların yapılmasını sağlayın.
güzel bir özet olmuş, tebrik ederim.

Çağatay Carter

Üye
TÜİSAG Üyesi
Herkese merhaba. 8 Ekim 2016 sınavında başarılı oldum ve 3 ay içinde hiç adını duymadığım bu sertifikayı almaya hak kazandım. Ancak çalıştığım firmada bu işi ifa edicem ve halihazırda dışarıdan tmgd hizmeti alınıyor. Ben bu süreçte bu işi yapmaya başladıktan sonra sahada neler yapmam gerekir? ilk olarak neler yapmalıyım bu meseleğe başlarken ? Yardımlarınızı rica ediyorum.

Uğur Hancıoğlu1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Yangın Eğitimi Ve Saha Eğitimiyle alakalı en düşük ücretleri nereden alabiliriz bilgisi olan var mı?
Bir de bu saha eğitimi çok gerkli bir şey mi? 350 TL talep ediliyor

Uğur Hancıoğlu1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Yusuf bey; bu meslek daha çok yeni olduğundan emin olun sınavı kazanıp sertifikasını almış olanlar bile ne yapacağını bilmiyor; hatta denetim yapacak memurlar bile neleri denetleyeceklerini bilmiyorlar. inşallah kısa zamanda oturacaktır, detaylı bilgileri Kursunuzdan ve TMGD danışmanlık firmalarından alabilirsiniz.
Başarılar.
Özcan Bey eğitim kurumlarının vermiş olduğu saha eğitimlerinin sizce faydası olur mu?

Çağatay Carter

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Yangın Eğitimi Ve Saha Eğitimiyle alakalı en düşük ücretleri nereden alabiliriz bilgisi olan var mı?
Bir de bu saha eğitimi çok gerkli bir şey mi? 350 TL talep ediliyor

Biz sınavdan önce kurstaki arkadaşlarla 15 kişi halk eğitim merkezine başvurduk , 50tl'ye belgeyi aldık.

Osman Özdemir1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar 2015 nisan da belge aldım fakat henüz hiçbir firmaya başlamış değilim Bursa civarı tmgd açığı olan firmalar hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Ruveyda Kar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Atık gönderen TMGD var mı nasıl bir yol izliyorsunuz acaba?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.