Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. duygutoprak

  duygutoprak TÜİSAG Üyesi  bari süreyi uzatsalar ......


   
  Ze_keriya bu yazıya teşekkür etti.
 2. miner ATA

  miner ATA Guest

  dün bir arkadaşım için 3. sınav başvurusu yaptık C sınıfı uzmanlık sınavı için onda hiç problem olmadı kaydı hemen yaptı. onlarda dilekçe vermişti. onların dilekçeleri demek ki detaylı incelenmemiş. ama ben sabahtan beri sınıf yükseltme sınavı için başvuru yapamıyorum

   
 3. denizduru

  denizduru TÜİSAG Üyesi

  bugün denedim ama olmadı.

     

   
 4. Ersin K

  Ersin K TÜİSAG Üyesi

  15:06 hala giremiyorum

   
 5. uzmancan

  uzmancan TÜİSAG Üyesi

  Farklı kategorilerde müracaat söz konusu olduğundan ,İşlem yapan arkadaşlarımızın, dahil olduğu kategori bilgisini de içerecek şekilde açıklama yapmalarının daha uygun olacağını düşünüyorum.
  Aksi halde, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilecektir.
  İyi çalışmalar.

     

   
 6. İsmail Erdoğan

  İsmail Erdoğan TÜİSAG Üyesi

  Bu iş, muhtemelen Pazartesi'ye kalacaktır.
  Pazartesi ise yoğunluk nedeniyle sistem çökecektir.
  Sonrası mı?
  Yeni bir kaos.
  İSGGM'nin hep yaptığı gibi.

   
  Reinarubia ve salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
 7. F2828

  F2828 TÜİSAG Üyesi

  Sabah 147 yi aramıştım, kayıt aldılar, biraz önce telefon ettiler ÇSGB den veri gelmediğinden yükseltme başvuruları yarına kaldı, yarın deneyin dediler.

  3 aralık son gün panik yapmaya gerek yok..... Zaman var daha......
   
  nasibal35 ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
 8. miner ATA

  miner ATA Guest

  panik yapmayalım da....... biz Ankara' da oturmuyoruz ki. hemen taksiye atlayıp 20 dk sonra bakanlıkta olalım.   
  glryvz ve İsmail Erdoğan bu yazıya teşekkür etti.
 9. ozancarga

  ozancarga TÜİSAG Üyesi

  B sınıfı yükseltme sınavına gireceğim. Bu hatayı alıyorum.
  Yükseltme sınavı başvurusu yapabilenler haber verebilirse sevinirim..

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
  veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir
  DİKKAT : Sisteme yükleyeceğiniz resimler en fazla 105 X 120 pixel boyutlarında, 10 kilobaytı geçmeyen, JPG formatında, sizi ifade eden anlaşılır fotoğraflar olmalıdır.
  Fotoğraflar sınav giriş belgelerinde gösterileceği için sınav anında problem olmaması için resim yüklemesine dikkat ediniz.

     

   
 10. salihbilge

  salihbilge TÜİSAG Üyesi

  Çalışma Bakanlığından ilgili bir daire başkanına ulaştık, o da tam emin değil sorunun ne olduğu konusunda fakat başvuranların evraklarını inceleme işini bitirememişler, dolayısıyla listeleri yetiştirememişler. MEB'e en erken 29 Kasım Cuma günü gönderebileceklermiş. Yani başvuru ekranı açık ama liste olmayınca meb'in sitesi doğal olarak hata veriyor. Dolayısıyla yükseltme sınavına girecekler, en erken 30 Kasım'ı veya 2 Aralık Pazartesiyi beklemek zorunda. Büyük olasılıkla başvuru süre uzatımı gelecek bundan dolayı.   
  leventsert bu yazıya teşekkür etti.
 11. e.akin

  e.akin TÜİSAG Üyesi

  bu kadar insan bekliyor, bi duyuru yapar, durumu anlatır insan. neye bakıyorsa koskoca bakanlık.   
  Büyükanne, nasibal35 ve salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
 12. tasan

  tasan TÜİSAG Üyesi

  Eninde sonunda sınav başvurusu yapılacaktır.

  Bu noktada acı olan sistemin bu kadar kötü işlemesi...

   
  salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
 13. Akınoz

  Akınoz TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar prim sayısına göre yükseltme sınavına girecek adaylar için kulağıma gelen bir söylentiye göre danıştaya yapılan itirazların kabul aşamasında olduğu için erteliyorlar diye inşallah böyle bir şey yoktur.
   
 14. fatihöztürk

  fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

  Yes panic hemde ne panic yusuf yusuf panic oluyorum. Yaw abi birileri bari çıksa desede evrakların kayıt altında değil diye bende ya yeni evrak göndereyim yada eski evraklarım tekrar işleme alsınlar bir allahın kuluna ulaşamıyorum.

   
  salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
 15. Seyyun

  Seyyun TÜİSAG Üyesi

  Alo 147 ile gorustum şimdi..kayıt evrakları gelmediginden basvurular yarın baslıyacak dediler..onların yalancısıyım   
 16. miner ATA

  miner ATA Guest

  fazla mesai yapsınlar. nasılsa 3 saate kadar mesai yaparlar 10 kişi olsalar 30 saat mesai ile bu işi bitirirler.

   
 17. HANDE GÜL

  HANDE GÜL TÜİSAG Üyesi

  sabah ben de böyle bir söylenti duymuştum fakat sonrasında, danıştayın sınavsız yükselmeyi iptal edeceği için sınav ile geçiş hakkı getirildiğini dolayısıyla ortada bir iptalin söz konusu olmadığını öğrendim. tabi bunlar birer söylenti, sonucu bekleyip göreceğiz.

   
 18. miner ATA

  miner ATA Guest

  yarin orta öğretim sınavları var mutlaka bu belgeleri inceleyener içerisinde çocuğu sınava girecekler de vardır. onlarda yarın "escape"........ hoooop pazartesi oldu 1 gün sonrada başvuru sonnnn

   
 19. ersin polat

  ersin polat TÜİSAG Üyesi

  Madem başvurular kayıt evrağı gelmediği için sisteme yüklenmemiş ve hanüz başlamamış neden gelen uyarı mesajında bunu yazmak yerine saçma sapan bir şekilde bilgi uyumsuzluğu var yok faks çekin yok telefon edin yazıyor bu ne komedidir.

   
  nasibal35, e-mine, salihbilge ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
 20. miner ATA

  miner ATA Guest

  1 evrakın incelenmesi 3 dk dersek; 20.000 başvuru varsa 20.000*3 dk=60.000 dk yapar. 60.000/60 dk. =1000 saat yapar eğer 10 kişilik bir ekip kontrol yapıyorsa ve mesai süresi (memurlar için 8 saat) 1.000 saat/10 kişi/8 saat=12,5 gün yapar. biz evrakları göndereli 4 hafta oldu ???? hesapta hata varmı üstat lar???

   
  Reinarubia, ERCAN BOZER ve e-mine bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica