Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. sondemet

  sondemet TÜİSAG Üyesi  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
  veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir


  bu uyarı devam ediyor


   
 2. ilknur dalkılıç

  ilknur dalkılıç TÜİSAG Üyesi

  az önce aradım alo170 i sistemsel sorun oldugunu ilerleyen zamanlarda tekrar deneyin diyolar.ne lanat bi sistemleri var!!

   
 3. guldenv

  guldenv TÜİSAG Üyesi

  halen yok başvuru yapabilen varmı

     

   
 4. erkan güzel

  erkan güzel TÜİSAG Üyesi

  hala başvuru yapılmıyor, inşallah bu sistemsel sorundan ötürü kaybedilen zamanı aramayız, evraklarda hata var deseler düzeltecek zaman kalmadı çünkü :(

   
  yapraksu bu yazıya teşekkür etti.
 5. conquerror66

  conquerror66 TÜİSAG Üyesi

  nasıl bir faks anlayamadım. Zaten evrakları kargo ile gönderdik ve oraya eriştiğini alan kişiyi biliyoruz.

     

   
 6. sinan kıloğlu

  sinan kıloğlu TÜİSAG Üyesi

  selamlar, yükseltme sınavı başvurularını meb 27 kasımdan itibaren kabül edecek, uyarıyı iyi okuyun...

   
 7. MNG

  MNG Guest

  Alo 170 in cevabında doğru olan bir kavram var;
  -Sistemsel sorun!
  Bizim bildiğimiz bir "sistem" varsa sorun olur.
  "Sistem Yok!"
  Sorun Burada:)
   
 8. Akınoz

  Akınoz TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar ben prim gününe göre B sınavına giriş için çalışıyorum fakat ekranda listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. diyerek uyarı ve hata veriyor. ne yapmamız lazım yarınımı beklesek acaba?   
 9. soner mutlu

  soner mutlu TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar lütfen bilgi kirliliği yapmadan eğer yükseltme sınavı için başvuru yapabilmiş arkadaşlar varsa nasıl yaptıklarını paylaşsınlar lütfen.ben sabahtan beri başvuru sayfasını açamadım

     

   
 10. Onur TORUN

  Onur TORUN TÜİSAG Üyesi

  ark. bu faks olayı nedir. yok bilgiler uyuşmuyor falan diyor. anlamadım.halen başvuru yapamadık. faks çeken var mı...   
  Last edited by a moderator: 27 Kasım 2013
 11. maskeli

  maskeli TÜİSAG Üyesi

  Bütün işimizi gücümüzü, ders çalışmalarımızı bıraktık sınav başvurusu için yoğunlaştık..!

  Elinde türktelekom gibi bir kurumu elinde tutan bir devlet, kendi siteleri yoğunluktan veya sistem hatasından bir türlü kurtulamıyor. Harç alımında nedense hiç bir zaman yoğunluk veya sistem hatası yaşamaz..!

  Sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar dilerim.   
 12. murat aytekin

  murat aytekin TÜİSAG Üyesi

  ben başvuru yaptım sistem kabul etti hatta sınava bile girmeksizin A+ sertifikayı adresime göndereceklermiş :)

   
  salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
 13. atc

  atc TÜİSAG Üyesi

  Merhabalar;
  170 ile görüşmem de tekrar denemem dışında birşey demediler. Ben de özellikle evrakların ulaşmamış olması ihtimaline karşılık teyit istediğimde sadece sistemden kaynaklı bir problem olduğunu bildirdiler. Umarım en kısa zamanda çözülür. Herkese kolay gelsin.
   
  Last edited by a moderator: 17 Şubat 2014
 14. glryvz

  glryvz TÜİSAG Üyesi

  alo 170 e sorduğumda dilekçe+SGK hizmet dökümü+c grubu olarak ıd nosu+sınav ücreti dediler.bunları yapmışsanız,'' sistem açılınca başvuru yapın tamamdır'' dediler.bakalım.......ne olacak....

   
 15. crimson butterfly

  crimson butterfly TÜİSAG Üyesi

  hangi linki deniyorsunuz acaba? ben de başvuru yapamadım .link paylaşır mısınız   
 16. Genco

  Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  Merhaba;
  B sınıfı yükselme sınavına gireceğim, başvuru sayfası açılıyor ama sınav olarak 2. Grup C sınıfı isg sınavı diyor. Başvuruyu bu sebeple yapmadım. Bir bilgisi olan var mı?

   
 17. İsmail Erdoğan

  İsmail Erdoğan TÜİSAG Üyesi

  sınav ücreti TürkiyeHalk Bankası, Vakıfbank veya T.C. Ziraat Bankasına KURUMSAL TAHSİLAT sistemi aracılığıyla yatırılacaktır. sınav ücreti bankaya yatırırken Kurumsal Tahsilat ile işlem yapılacağını ve girecekleri sınavın adının söylemesi yeterlidir.

  Havale veya EFT ile sınav ücreti yatırılmamaktadır. Bu şekilde yatırılan ücretler ile sınav başvurusu yapılamamaktadır. http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/sinavucreti.pdf


   
 18. sapropel

  sapropel TÜİSAG Üyesi

  iyi okuyoruz. bugün ayın kaçı?

   
  maskeli, glryvz ve HANDE GÜL bu yazıya teşekkür etti.
 19. MNG

  MNG Guest

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
  veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir
  DİKKAT : Sisteme yükleyeceğiniz resimler en fazla 105 X 120 pixel boyutlarında, 10 kilobaytı geçmeyen, JPG formatında, sizi ifade eden anlaşılır fotoğraflar olmalıdır.
  Fotoğraflar sınav giriş belgelerinde gösterileceği için sınav anında problem olmaması için resim yüklemesine dikkat ediniz.
  12.53 itibariyle son durum,
  Sistemsizlik sorunu devam ediyor!

   
  salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
 20. İsmail Erdoğan

  İsmail Erdoğan TÜİSAG Üyesi

  GIMP

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica