Soru Bankası Nisan 2016 Sınavı Soru Bankası ( Ösym Ayarında )

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. esra yıldırım

esra yıldırım TÜİSAG Üyesi

Acaba sınav kolay mi olacak yoksa zor mu...piyasada yeterli b sınıfı yok diye duydum..bizim için bir avantajı olur mu bilemedim

2. Yakup nalbant

Yakup nalbant TÜİSAG Üyesi

Bende kolay olacak diye duydum ama sınavı yapan ÖSYM sağı solu belli olmaz ne yapacağı.
    Bende kolay olacak diye duydum ama sınavı yapan ÖSYM sağı solu belli olmaz ne yapacağı.

3. MAHMUT ÖZ

MAHMUT ÖZ TÜİSAG Üyesi

MERHABA arkadaşlar.siteye yeni üye oldum.30 nisan isg c gurubunda ilk defa sınava girecem. osym nin geçmiş yıllardaki sorularına ulaşamıyorum.mümkünse olan arkadaşlar osym nin son yıllardaki sorularını paylaşabilirlermi...teşekkür ederim...

4. nurongun

nurongun TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey merhabalar bu soruları aralık B sınavına hazırlanırkende kullanabilir miyiz acaba

5. Berat Çelik

Berat Çelik TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey, 30 Nisan C sınıfı İSG sınavında paylaştığınız dökümanlardan yararlandım ve geçtim, çok teşekkür ederim.

Müslimet kahveci bu yazıya teşekkür etti.
  6. harun arık

harun arık TÜİSAG Üyesi

hakan bey ilk defa girdiğim c sınıfı sınavından notlarınız ve sorularınıza çalışarak 76 ile geçtim emeğinize sağlık allah sizden razı olsun

7. oya yılmaz

oya yılmaz TÜİSAG Üyesi

ben de geçtim geçmesine de şimdi ne yapmamız gerekiyor bilgilendirirmisiniz?

8. NACİYE DURAN

NACİYE DURAN TÜİSAG Üyesi

soru ve cevaplar yayınlanacak mı acaba :?

9. SELÇUK KALKANCI

SELÇUK KALKANCI TÜİSAG Üyesi

notlar çok işimize yaramadı. ama olsun yinede teşekkürler.....

10. Enes Karakaya

Enes Karakaya TÜİSAG Üyesi

Harikasınız hocam .

11. olcay altay

olcay altay TÜİSAG Üyesi

bugün itibari ile tüm sorularınızı bitirdim . Emeğine sağlık gerçekten çok teşekkür ederiz Hakan Bey

12. Ayhan Tartar

Ayhan Tartar TÜİSAG Üyesi

Iyi gunler ilk defa isg ye hazirlanmayi dusunuyorum nerden nasil baslamaliyim teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica