Hakan ERDOĞAN
Tepki puanı
8,381

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam merhaba. Aralık ayındaki c sınıfı iş güvenliği uzmanı sınavına gireceğim. Sizin denemelerinizin çoğunu çıkarttım. Ders çalışıyorum ve deneme çözüyorum ama çoğu denemeden 56 yla kalıyorum. Hatta aralık 2017 de sınava girmiştim ozaman da 56 almıştım. Sınava da az kaldı ne yapmam gerekiyor.
  Yardımcı olabilir misiniz?
  hakan hocam merhabalar, aralık 2019 sınavı için kitabınızı nasıl temin edebiliriz. teşekkürler iyi çalışmalar
  Merhabalar,
  Aralık 2019 C Sınıfı İSG sınavına katılacağım. Çıkmış sınav sorularını gönderebilir misiniz
  Sağduyunuz için teşekkür ederim.
  iyi çalışmalar...
  Hocam youtube videolarınızı izledim ve notlarınızdan çalıştım. Sınavda çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkürler.
  Sayın hocam sonsuz selamlar Diğer Sağlık Perrsoneli için ayrı Sorularınız yokmudur. bu sorularınız hep idg üzerine karısık hazırlanmış
  Aralık ayında ki dps sınavı için özet olarak yazdığınız kitap tarzı notlarınız var mı Hocam
  Varsa nerden bulabiliriz
  Teşekkür ederim
  Hocam iyi günler 2017 Aralık ayı sınavı için kitabınızı almıştım baskı hatası çıktı kitapta 320 ila 337. sayfalar arası yok havva hanıma mail attım ama ne yazıkki geri dönüş yapan olmadı
  B
  Üyelik iptal yapacam yardımcı olsanız
  Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum hocam. Sizin sayenizde sınavı kazandım zaten müteşekkirim.Lütfen iş hayatımda da yardımcı olun hocam
  ( Bütün olarak gönderemedim kusuruma bakmayın )
  Bunlardan bir tanesi risk analizi , ADE Planı yapmayacağını SGK tescil açmadıklarını , Dış görevlendirmeyle geldiklerini söyledi...Dış görevlendirmeyle şantiye sahasına nasıl gelebiliyor anlam veremedim. Şantiye dışarıdan 8-10 aylık bir işi ( tel-çit çekim işi ) firmaya veriyor, nasıl oluyorda dış görevlendirme yaptım diyebiliyor hocam.
  Birazda bulunduğumuz ilin, firma ve işverenlerin olaya bakış açısıylada değişen bir durum olsa gerek...
  Hocam malesef yakın zamanda 10 gün kadar oluyor bir işçimi kaybettim iş kazasında. Bunun bana yansıması nasıl olacaktır? İkinci sorum ise Taşeron firmalardan kendilerine ait isg ile alakalı Risk Değerlendirmesi, ADE Planı, Sağlık Raporları vb. istedim.
  Hakan Hocam, merhaba.
  Rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın lütfen. Yaklaşık 5-5,5 aylık uzmanım. Sahada gördüklerim, karşılaştığım problemler, isg formatı ve işleyişi hiç kitapta okuduğum çalıştığım gibi olmadı malesef.
  Birazda bulunduğumuz ilin, firma ve işverenlerin olaya bakış açısıylada değişen bir durum olsa gerek...
  İyi günler Hocam ISG B sınıfı yüksek lisansı yapıyorum. Mayıs sınavına hazırlanıyorum. Hangi kaynak kitapları önerirsiniz. Saygılarımla..
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.