Soru Bankası Nisan 2016 Sınavı Soru Bankası ( Ösym Ayarında )

oya yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
geçekten de burada emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederiz...bu arada sınav yaklaştı ...bi sessizlik var...

Hüseyin Batur

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben 4. kere sınava gireceğim. Umarım Hakan beyin sorularıyla bu sefer bu işi başarırım. Geçen sınavda yoğunlaştığım yerlerden çok az soru gelmişti. Kolay gibi görünmesine rağmen bilmeyince bir şey yapamıyorsunuz. Şu kısıtlı zamanda yapılacak en iyi iş soru çözmek sanırım.

Teşekkürler Hakan Erdoğan.

salgozen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sevgili arkadaşlar nisan sınavı için karışık ÖSYM ayarında sorularımızı buradan takip edebilirsiniz.

Herkese başarılar dilerim.
Teşekkürler. Bir Dr. arkadaşım için indirdim. Bizler iki yıl önce birlikte çalışıp, başarmıştık.

esat özbay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Sevgili arkadaşlar nisan sınavı için karışık ÖSYM ayarında sorularımızı buradan takip edebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim kursa gideli 1 seneyi geçti ama üstüne düşüp çalışamadım. Bi kitap almıştım 1250 sayfa risk akademinin oda çok kalın insanın çalışası gelmiyor. Buradan sizin bilgilerinizle çalışıcam inşallah bu sefer geçeriz.

hozel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar geçen sınavda hakan hocanın paylaştığı sorularda birebir çıkanlarda oldu, ellerinize sağlık hakan hocam bu sınavı inşallah kazanırım. güncel özet notlarınız varsa yükleseniz ne güzel olur.
Emeğinize sağlık, teşekkürler.

hozel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
özet notlar konu özetleri kısmına eklenmiş, ellerinize sağlık hakan hocam çok güzel notlar, isg çok güzel özetlenmiş.

Hamza Ekici

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Gruba yeni katılan birisi olarak şimdiden teşekkürler Hakan Bey..:)

harun arık

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaslar ben soru ve ozetlere ulaşamıorum nerden ulaşabiirim

emin konak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
2. kısım eklenmiştir.
Hakan bey ben özelden yazdım gerçekten çok sıkıntılı bi dönemde yaşıyorum ben 34 ile kaldım ilk sınavda ve bilgi eksikliği. Sizden veya bunu goren arkadaşlara söylüyorum yeni ÖSYM tarzı konu özetleri varsa paylaşabilirlermi(c sınıfı isg) Allah razı olsun herkesten yardımcı olursanız

Emre Başol

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teşekkür ederim. Bu hangi uzmanlık için yoksa genel mi ?

HüseyinBrn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)

Hakan Hocam bunlar isg c sınıfı mı?

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hakan Hocam bunlar isg c sınıfı mı?
Hüseyin Bey merhaba. İş güvenliği uzmanlığı sınıfına hazırlanırken A, B, C sınıfı gözetmeksizin çalışmalısınız. Zira tüm sınıflara sorulan sorular aynı mevzuattan soruluyor. Her sınıfın mevzuatı farklı değil ki ;)
Başarılar dilerim...

HüseyinBrn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hüseyin Bey merhaba. İş güvenliği uzmanlığı sınıfına hazırlanırken A, B, C sınıfı gözetmeksizin çalışmalısınız. Zira tüm sınıflara sorulan sorular aynı mevzuattan soruluyor. Her sınıfın mevzuatı farklı değil ki ;)
Başarılar dilerim...
Gamze hanım teşekkür ederim a ve b sınıfına farklı sorular soruluyor onun için mevzuat aynı haklısınız :evet: peki özet notlar varmı yeni üyeyim bulamadım bu 3. sınavım bıktım gecmek istiyorum artık...

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Celal Kaptan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Sorular zamanla eklenmeye devam edecektir... Başarılar dilerim
Hakan bey, sınav haftası için yeni deneme sınavları ekler misiniz? Öncekiler ÖSYM formatındaydı ve çok yararlıydı. Devamını mutlaka bekliyoruz. Tüm arkadaşların sizin sayenizde sınavı geçmesini diliyorum. Emeğiniz için teşekkürler:alkış:

Hasanhst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İlk yardımcı az tehlikelide 20 ye 1 tehlikelide 15 e 1 çok tehlikelide 10 a 1 doğrumudur bazı yerlerde tehlikeli ve çok telikeliye 10 a 1 yazıyo eski yönetmelik filanmı?

Celal Kaptan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İlk yardımcı az tehlikelide 20 ye 1 tehlikelide 15 e 1 çok tehlikelide 10 a 1 doğrumudur bazı yerlerde tehlikeli ve çok telikeliye 10 a 1 yazıyo eski yönetmelik filanmı?
Doğru. Eskiden 10-10-20 idi

Celal Kaptan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Başarılar dilerim...

sınav öncesi tavsiyeniz var mı? Dikkat edilmesi gerekli hususlar?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.