Soru Bankası Nisan 2016 Sınavı Soru Bankası ( Ösym Ayarında )

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. oya yılmaz

oya yılmaz TÜİSAG Üyesi

geçekten de burada emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederiz...bu arada sınav yaklaştı ...bi sessizlik var...

2. Hüseyin Batur

Hüseyin Batur TÜİSAG Üyesi

Ben 4. kere sınava gireceğim. Umarım Hakan beyin sorularıyla bu sefer bu işi başarırım. Geçen sınavda yoğunlaştığım yerlerden çok az soru gelmişti. Kolay gibi görünmesine rağmen bilmeyince bir şey yapamıyorsunuz. Şu kısıtlı zamanda yapılacak en iyi iş soru çözmek sanırım.

Teşekkürler Hakan Erdoğan.

3. salgozen

salgozen TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler. Bir Dr. arkadaşım için indirdim. Bizler iki yıl önce birlikte çalışıp, başarmıştık.

4. esat özbay

esat özbay TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkür ederim kursa gideli 1 seneyi geçti ama üstüne düşüp çalışamadım. Bi kitap almıştım 1250 sayfa risk akademinin oda çok kalın insanın çalışası gelmiyor. Buradan sizin bilgilerinizle çalışıcam inşallah bu sefer geçeriz.

5. hozel

hozel TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar geçen sınavda hakan hocanın paylaştığı sorularda birebir çıkanlarda oldu, ellerinize sağlık hakan hocam bu sınavı inşallah kazanırım. güncel özet notlarınız varsa yükleseniz ne güzel olur.
    Emeğinize sağlık, teşekkürler.

6. hozel

hozel TÜİSAG Üyesi

özet notlar konu özetleri kısmına eklenmiş, ellerinize sağlık hakan hocam çok güzel notlar, isg çok güzel özetlenmiş.

7. Hamza Ekici

Hamza Ekici TÜİSAG Üyesi

Gruba yeni katılan birisi olarak şimdiden teşekkürler Hakan Bey..:)

8. harun arık

harun arık TÜİSAG Üyesi

arkadaslar ben soru ve ozetlere ulaşamıorum nerden ulaşabiirim

9. Hamza Ekici

Hamza Ekici TÜİSAG Üyesi

Sorular 1. Sayfada

harun arık bu yazıya teşekkür etti.
  10. emin konak

emin konak TÜİSAG Üyesi

Hakan bey ben özelden yazdım gerçekten çok sıkıntılı bi dönemde yaşıyorum ben 34 ile kaldım ilk sınavda ve bilgi eksikliği. Sizden veya bunu goren arkadaşlara söylüyorum yeni ÖSYM tarzı konu özetleri varsa paylaşabilirlermi(c sınıfı isg) Allah razı olsun herkesten yardımcı olursanız

11. emin konak

emin konak TÜİSAG Üyesi

Burdan bana atabilir misiniz ben ulaşamıyorum

12. Emre Başol

Emre Başol TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim. Bu hangi uzmanlık için yoksa genel mi ?

13. HüseyinBrn

HüseyinBrn TÜİSAG Üyesi

Hakan Hocam bunlar isg c sınıfı mı?

14. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Hüseyin Bey merhaba. İş güvenliği uzmanlığı sınıfına hazırlanırken A, B, C sınıfı gözetmeksizin çalışmalısınız. Zira tüm sınıflara sorulan sorular aynı mevzuattan soruluyor. Her sınıfın mevzuatı farklı değil ki ;)
    Başarılar dilerim...

H. Merve YURT, Zeynep EFE70 ve HüseyinBrn bu yazıya teşekkür etti.
  15. HüseyinBrn

HüseyinBrn TÜİSAG Üyesi

Gamze hanım teşekkür ederim a ve b sınıfına farklı sorular soruluyor onun için mevzuat aynı haklısınız :evet: peki özet notlar varmı yeni üyeyim bulamadım bu 3. sınavım bıktım gecmek istiyorum artık...

16. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

HüseyinBrn bu yazıya teşekkür etti.
  17. Celal Kaptan

Celal Kaptan TÜİSAG Üyesi

Hakan bey, sınav haftası için yeni deneme sınavları ekler misiniz? Öncekiler ÖSYM formatındaydı ve çok yararlıydı. Devamını mutlaka bekliyoruz. Tüm arkadaşların sizin sayenizde sınavı geçmesini diliyorum. Emeğiniz için teşekkürler:alkış:

harun arık bu yazıya teşekkür etti.
  18. Hasanhst

Hasanhst TÜİSAG Üyesi

İlk yardımcı az tehlikelide 20 ye 1 tehlikelide 15 e 1 çok tehlikelide 10 a 1 doğrumudur bazı yerlerde tehlikeli ve çok telikeliye 10 a 1 yazıyo eski yönetmelik filanmı?

19. Celal Kaptan

Doğru. Eskiden 10-10-20 idi

20. Celal Kaptan

sınav öncesi tavsiyeniz var mı? Dikkat edilmesi gerekli hususlar?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica