Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat Bayık

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Sayın yöneticilerim, şu geldi aklıma,
"İBYS sistemine entegre olan yazılımları deneyimleyenlerin görüşleri" şeklinde bir konu oluşturup bu konuyu kitlerken bu oluşturduğunuz yeni konuya link verebilirsiniz. Deneyimleri bu konudan paylaşıyoruz diyerek. ::ok::

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sayın Gül, size yazdığım özel mesajlarda hiç bir kötü durum yok istediğiniz alın hepsini buraya koyun. Evet ben dedim reklamınızı yönetime mesaj atın sildirtin diye. size demicem de kime diyeceğim.
Evet sizi uyardım ürün reklamı yapmayın benim konumun içinde. Sonra konuyu yetkililer de değerlendirdi onlarla yazışmalarımı da onlardan isteyin.
Sonra sizin reklam mesajınızı sildiler.
Sıkıntı yok ben alışkınım böyle durumlara. Herkes bir şeyleri öğreniyor tecrübe ediyor böylelikle.

Murat bey merhaba,
Konuyla ilgili Gül hanımın ricası mevcut, bir erkek olarak bir kadının ricasını yerine getirmenizi rica ederim.
Ayrıca Murat bey üyelerimizden üslubunuzla ilgili şikayetler gelmekte. Forum kurallarımız mevcut, buradaki üsluba uymadığınız taktirde uyarılar almaya devam edecek ve uyarı puanınız dolduğunda forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Murat bey ve Gül hanım,
Diğer konuya gelince kendi aranızda geçen konuşmaları herkese ifşa etmek yerine bize raporlayarak incelememizi sağlayabilirsiniz.
Ama iş işten geçtikten sonra böyle söylemlerde bulunursanız biz birşey yapamayız.
Ama ilk mesajı kim aldıysa ve uygunsuz olduğunu düşünüyorsa bize rapor ettiği taktirde değerlendirip diyaloğun önüne geçebiliriz. Bu şekilde diyaloglar ilerledikten sonra bir değerlendirme yapmamız gittikçe zorlaşıyor.

Bu mesajdan itibaren birbirinize yönelik yazdığınız mesajlarınız bu konu başlığı altında yayımlanmayacaktır.

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Değerli isgfrm yöneticilerim çok selamlar,
Sizlerden bir ricam olacaktı. Bu konu artık farklı bir şekil almakta ve hepimizin zamanı çok kıymetli bu gibi durumlarla zaman kaybediyoruz. Bu nedenle şöyle bir önerim var. Bu konuyu kilitleyebilir misiniz zaten verilmesi gereken bilgi verilmiş durumda. İş hangi ürünü tavsiye edersiniz sorularına döndüğünde farklı bir hal alıyor konu. Mutlaka sizler daha iyi değerlendirirsiniz ancak dediğim gibi konunu kirlenmemesi adına kilitlemek en mantıklısı. Önerimin dikkate alınacağını umarak çok teşekkür ediyorum. İyi geceler diliyorum.
Sayın yöneticilerim, şu geldi aklıma,
"İBYS sistemine entegre olan yazılımları deneyimleyenlerin görüşleri" şeklinde bir konu oluşturup bu konuyu kitlerken bu oluşturduğunuz yeni konuya link verebilirsiniz. Deneyimleri bu konudan paylaşıyoruz diyerek. ::ok::

Murat bey merhaba,
İlginiz ve uyarılarınız için teşekkür ederiz. Bu konuda tartışmalar başladığından beri çalışma ekibimizle birlikte bu konuda çalışmalar yürütüyoruz.
Hadi konuyu açalım demekle bizde bölümler ve konular açılmıyor.
Konu ve gidiş hattı ile ilgili geleceği düşünüyoruz. En iyi şekilde nasıl ve işlevsel oluru bulduğumuz da uygulamaya geçiyoruz.
Yinede önerileriniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili çalışmalarımızı ve gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.