ISGfrm Mesleki ve Kişisel Eğitim Talepleri - 3

Lütfen ISGfrm'den talep ettiğiniz mesleki ve kişisel eğitimleri seçiniz. (çoklu seçim uygulanabilir)

• Kullanılan toplam oy
    74

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sayın ISGfrm üyeleri,

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda çalışan arkadaşlarımızın iş yaşantısında daha aktif görevler alarak kariyerlerinde yükselmeleri sağlamak ve iş bulmakta zorluk çeken arkadaşlarımızın da iş bulmalarını kolaylaştırabilmek için kişisel ve mesleki eğitimler organize etmeyi uygun görmüş bulunmaktayız. Şuan konusunda uzman çeşitli eğitim firmalarıyla ISGfrm üyelerine özel ücretlerle eğitim vermeleri için görüşmeler yapmaktayız. Yapılacak eğitimler neticesinde katılımcılara sertifika yada katılım belgesi verilecektir (bazı eğitimlerde sertifika için eğitim sonrası sınava katılmak gerekmektedir, sınavdan geçemeyen üyelerimize katılım belgesi verilecektir).
Şuan bir gün içinde tamamlanacak her eğitim için olmasını düşündüğümüz tutar 20 - 30 TL arasında olup eğitimlerin belirlenecek günlerde, 20:00 - 23:00 saatleri arasında canlı yayın ile verilmesi ve eğitim sonunda sorularınız için zaman ayrılması planlanmaktadır. (1 günden fazla sürmesi planlanan eğitimlerde eğitim ücreti artabilir, bu durum sizlere önceden bildirilecektir.) Banttan yapılacak online eğitimler günün istenilen saati takip edilebilir şekilde olacaktır. Eğitim sisteminin kurulabilmesi için çalışmalarımız devam etmekte olup önümüzdeki aylarda sistem tamamlandığında sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Bu süre zarfında sizlerden hangi eğitimlerin daha fazla talep gördüğünü öğrenmek amacıyla anketler düzenlemiş bulunmaktayız. Aşağıda linklerden bizden istediğiniz eğitimler için oyunuzu kullanarak talebinizi bildirebilirsiniz. En çok talep alan eğitimler öncelik kazanacak olup eğitimler için öncelik o eğitime oy kullanan arkadaşlarımıza verilecektir.

Sizlerden gelen eğitim taleplerine göre eğitim konuların listesi aşağıdaki gibi düzenlenmiştir.
Lütfen konudaki ankette bir den çok seçeneği işaretleyerek almak istediğiniz eğitimleri belirtiniz.

1. BÖLÜM : ISGfrm Mesleki ve Kişisel Eğitim Talepleri - 1
2. BÖLÜM : ISGfrm Mesleki ve Kişisel Eğitim Talepleri - 2
3. BÖLÜM : ISGfrm Mesleki ve Kişisel Eğitim Talepleri - 3
4. BÖLÜM : ISGfrm Mesleki ve Kişisel Eğitim Talepleri - 4
5. BÖLÜM : ISGfrm Mesleki ve Kişisel Eğitim Talepleri - 5

1) ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi (Katılım Sertifikası)
2) ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi İç Denetçi Eğitimi (Başarı Sertifikası)
3) ISO 14001:2004 Çevre yönetim sistemi Farkındalık Eğitimi (Katılım Sertifikası)
4) ISO 14001:2004 Çevre yönetim sistemi İç Denetçi Eğitimi(Başarı Sertifikası)
5) OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı & Güvenliği Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi (Katılım Sertifikası)
6) OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı & Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi(Başarı Sertifikası)
7) ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Farkındalık Eğitimi (Katılım Sertifikası)
8) ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi (Başarı Sertifikası)
9) ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetimi Farkındalık Eğitimi (Katılım Sertifikası)
10) ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetimi İç Denetçi Eğitimi (Başarı Sertifikası)
11) MSDS (GBF) Farkındalık Eğitimi (Katılım Sertifikası)
12) Isıl işlem ve Malzeme Seçimi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
13) Mühendisler İçin Satış Yeknikleri Eğitimi (Katılım Sertifikası)
14) 6 S Eğitimi (Tertip,Düzen,Temizlik,Standartlaştırma,Disiplin,Güvenlik) (Katılım Sertifikası)
15) Kaizen Eğitimi (Katılım Sertifikası)
16) Büyük Binaların Teknik Yönetimi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
17) Eko-İnovasyon Uygulamaları Eğitimi (Katılım Sertifikası)
18) Turizm Sektöründe Entegre Yönetim Sistemi Uygulamaları Eğitimi (Katılım Sertifikası)
19) Problem Çözme Teknikleri Eğitimi (Katılım Sertifikası)
20) Entegre Yönetim Sistemi Kurulumu Eğitimi (Katılım Sertifikası)
21) Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
22) Süreç Yönetimi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
23) 7 Ölümcül israf Eğitimi (Katılım Sertifikası)
24) Kişilerarası İlişkilerin Geliştirilmesi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
25) Yaratıcı Takım Oluşturma Eğitimi (Katılım Sertifikası)
26) Problem Çözme Teknikleri Eğitimi (Katılım Sertifikası)
27) Profesyonelleşme Eğitimi (Katılım Sertifikası)
28) Zaman Yönetimi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
29) Motivasyon Eğitimi (Katılım Sertifikası)
30) İletişim Teknikleri Eğitimi (Katılım Sertifikası)
31) Bütünleştirici Yönetim Eğitimi (Katılım Sertifikası)
32) Kazı İşlerinde İş Güvenliği Eğitimi (Katılım Sertifikası)
33) Elektrik İşlerinde İş Güvenliği Eğitimi (Katılım Sertifikası)
34) 5S Eğitimi (Başarı Sertifikası)
35) Kimyasallarla Güvenli Çalışma Eğitimi (Katılım Sertifikası)
36) Temizlik ve Hijyen Eğitimi (Katılım Sertifikası)
37) Ergonomi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
38) CE Bilgilendirme Eğitimi (Her direktife göre) (Katılım Sertifikası)
39) KKD Bilgilendirme Eğitimi (Katılım Sertifikası)
40) Çevre Mevzuatı Eğitimi (Katılım Sertifikası)
41) İSG Mevzuatı Eğitimi (Katılım Sertifikası)
42) Risk Analizi Eğitimi (Katılım Sertifikası)
43) Atık Yönetimi Eğitimi (Katılım Sertifikası)

ISG-isg

ISGfrm Çalışma Birimi
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
taleplerinizi iletmeye devam ediniz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.