İç Yönerge Taslağı

turkuaz33

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULLARI HAKKINDA YÖNETMELİK madde 8, a bendinde iç yönerge taslağından bahseder. İç yönerge taslağı örneği olan var ve paylaşırsa sevinirim

MARBLE_İSG

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Bu iç tüzük mü?iç yönetmelik mi?iç yönerge mi? Bunların hepsi aynı şey mi hep merak ediyorum.Aynı şey ise hazırladığımız ismi değişikse sorun yok.Eğer farklı farklı formatlar ise uğraşıp duracağız anlaşılan...

aliutku

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bu iç tüzük mü?iç yönetmelik mi?iç yönerge mi? Bunların hepsi aynı şey mi hep merak ediyorum.Aynı şey ise hazırladığımız ismi değişikse sorun yok.Eğer farklı farklı formatlar ise uğraşıp duracağız anlaşılan...

iç tüzük lafını bizler uydurduk zaten :) Madenci kardeşim zaten biz yıllardır madenlerde yönergeler hazırlıyoruz. Örnek vereyim bilirsin Madenle ilgili tüzüklerde açılan boşlukları doldur der ama nasıl doldurcağını tarif etmez. Burada bizler yönerge hazırlarız yok domuzdamı şöyle olacak yok sarmayı şu şekilde kaldır gibi. Bunlarda bizim yönergelerimizdir.

Bakanlığın istediği ise hem genel talimatların hemde sizin işyeri için hazırladığınız spesifik yönergelerin biraraya getirilerek bir dosya yapılması. Ben daha işin formatına takılan bakanlık yetkilisi görmedim. Herkesin yogurt yiyişi farklıdır önemli olan amaçtır.

Efe Cem K.

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
iç tüzük lafını bizler uydurduk zaten :) Madenci kardeşim zaten biz yıllardır madenlerde yönergeler hazırlıyoruz. Örnek vereyim bilirsin Madenle ilgili tüzüklerde açılan boşlukları doldur der ama nasıl doldurcağını tarif etmez. Burada bizler yönerge hazırlarız yok domuzdamı şöyle olacak yok sarmayı şu şekilde kaldır gibi. Bunlarda bizim yönergelerimizdir.

Bakanlığın istediği ise hem genel talimatların hemde sizin işyeri için hazırladığınız spesifik yönergelerin biraraya getirilerek bir dosya yapılması. Ben daha işin formatına takılan bakanlık yetkilisi görmedim. Herkesin yogurt yiyişi farklıdır önemli olan amaçtır.
bu iç yönerge firma bazlı mı yoksa genel bir yönerge midir? örneği varsa paylaşırmısınız?

Haldun SEBER

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Formda bu konuya katkı sağlayacak arkadaşlar var mı?

Günkut

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bir haftadır hazırlıyorum arkadaşlar, 15 güne kadar kadar yüklerim.

uzmancan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bu iç yönerge firma bazlı mı yoksa genel bir yönerge midir? örneği varsa paylaşırmısınız?

Genel ve ham halde olduğundan,firma özelliklerine göre,
biraz içerik ve şekil tanzimi yapılabilirse daha iyi olur.
Umarım faydalı olur.
İyi çalışmalar.
(Not-Daha başka örnekler de var, İşyerimiz bazlı yaptığım da var, gerekirse özelden paylaşabilirim.)

Ekli dosyalar

• İÇ_YÖNETMELİK.docx
    58.9 KB · Görüntüleme: 1,027

hcakir48

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bekliyoruz inşallah..

amerve

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar elinizde güncel İç Yönerge örneği olan var mı acaba? Çelik dolap üretimi yapan bir firma için hazırlayacağım o iş yerine uygun olarak acaba elinde olan varsa yardımcı olabilir mi ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.