Dokümantasyon Örnek

Serkan Yıldız1

Üye
TÜİSAG Üyesi

Ekli dosyalar

• İŞ PLANI.doc
    40.5 KB · Görüntüleme: 711
  • TOPLANTI NOTLARI.doc
    29.5 KB · Görüntüleme: 592
  • TOPLANTI NOTLARI2.doc
    36.5 KB · Görüntüleme: 536

M. SARIKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
benzinliklerdeki adblue ambalajının üzerinde un 1263 levhası ama malzeme güvenlik formlarında tehlike sınıfı yok diyor.arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Yu
Merhaba,
Paylaşımlarınız çok güzeldi. Bunun için teşekkür ederim; ancak dolduran taraf kontrol listesi ile ilgili olarak nasıl bir şablon oluşturulabilir? Fikrinizi paylaşırsanız çok sevinirim.....

İyi çalışmalar
Us bey adr kitabinda dolduran guvenlik onlemleri vs yaziyor birazda siz risk tehlike ilavesi yaparsiniz oldu bitti

Melinda BENGÜL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar,
Arkadaşlar tesisle alakalı bir aylık değerlendirme raporunda sizce hangi başlıklar yer almalıdır? Ya da bu konuda elinde örnek teşkil edecek bir taslağı olan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

slowdown

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İş Veren
Merhabalar,
Arkadaşlar tesisle alakalı bir aylık değerlendirme raporunda sizce hangi başlıklar yer almalıdır? Ya da bu konuda elinde örnek teşkil edecek bir taslağı olan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• rapor.docx
    22 KB · Görüntüleme: 1,604

waterltan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar ,

Göreve özgü eğitim , farkındalık eğitimi vs. elinde örnek mevcut video olan varsa paylaşırsa çok mutlu olurum . Burda paylaşımlarda bulunan herkese teşekkür ediyorum..

waterltan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ayrıca tehlikeli madde alan ; bunu işletmesinde kullanan bir firma var . Tasımyı tedarikçi yapıyor. Deposuna getiriyor. 50 ton üzeri kimyasal alıyor ; ama depo teslim ..Kimyasal üretimi yapmıyor ; sadece üretiminde kullanıyor. TMGD zorunlu mu ? NET olarak alıcı yazmamış tebliğlerde .. bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardmcı olursa sevinirim.

Ömer A.

Üye
TÜİSAG Üyesi
herkesin emeğine sağlık fakat gereksiz çalışmalar içine girmeyin derim. değerlendirme raporu yerine yıllık faaliyet raporuna odaklanın. oradaki başlıklar hepsi için yeterli.

Elif Hanlı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba,katıldığım bir TMGD eğitim seminerinden bulabildiğim işe yarayabilecek birkaç belge aldım,kendinize göre de yapabilirsiniz tabi ama en azından fikir verir diye paylaşıyorum.İyi çalışmalar
Gökhan bey açılmıyor??

SİBEL GÜLER

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
FARKINDALIK EĞİTİMİ VE DİĞER EĞİTİMLER İÇİN DE ELİNİZDE EVRAK VARMIDIR ACABA! EĞİTİME KATILAN PERSONELE HERHANGİ BİR SERTİFİKA GİBİ BİR BELGE Mİ VERİLMESİ GEREKİYOR? ÇALIŞMIŞ OLDUĞUMUZ FİRMAYA FARKINDALIK EĞİTİMİ VERMEMİZ GEREKİYOR DA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
TEŞEKKÜR EDERİM.

yasemin kütük

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ben çalışanlara eğitim verdim ancak kendi bünyemizdeki üretimi de baz alarak ADR ile özdeşleştirip eğitim verdim. Eğitim sonunda sertifika verme gibi bir yetkimiz zaten yok aslında biz eğitim verecek eğitmenlik vasfına bile sahip değiliz ancak ADR ye göre yapmak zorundayız. Eğitim sonunda eğitime katılanların listesini oluşturup imzalarını alabilirsiniz. Son olarak da eğitim sırasında birkaç fotoğraf çektirip ilgili evraklarınızın arasına yerleştirirsiniz.

SİBEL GÜLER

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ben çalışanlara eğitim verdim ancak kendi bünyemizdeki üretimi de baz alarak ADR ile özdeşleştirip eğitim verdim. Eğitim sonunda sertifika verme gibi bir yetkimiz zaten yok aslında biz eğitim verecek eğitmenlik vasfına bile sahip değiliz ancak ADR ye göre yapmak zorundayız. Eğitim sonunda eğitime katılanların listesini oluşturup imzalarını alabilirsiniz. Son olarak da eğitim sırasında birkaç fotoğraf çektirip ilgili evraklarınızın arasına yerleştirirsiniz.

biz de bu eğitimi vermek zorunda değiliz de ama maalesef firma bu özelliği bildiği için dışarıdan eğitim almak yerine kendi danışmanlarından talep ediyorlar.
Çok teşekkür ederim.

MURAT DENİZ YILMAZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
çok teşekkürler çok faydalı paylaşımlar..

Hicran Ky

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Tüm cevaplar ve paylaşımlar için teşekkür ederim.

savaş aytar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Ya şimdi petrol ofisinde çalışan arkadaşlar varsa yardım etsin. Ne kadar ücret alıyorlar ve sigorta durumu nasıl. Piyasa nasıl işliyor bilmiyorum. Yarım ederseniz sevinirim

ahmet tufan1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Ya şimdi petrol ofisinde çalışan arkadaşlar varsa yardım etsin. Ne kadar ücret alıyorlar ve sigorta durumu nasıl. Piyasa nasıl işliyor bilmiyorum. Yarım ederseniz sevinirim
Çalışma durumu ile ilgili benim tespit edebildiğim üç durum var. birincisi firmanın sizi bikaç günlük çalışanı gibi göstermesi. ikincisi bir danışmanlık şirketi aracılığı ile anlaşma yapmak ki sanırım komisyon alıyordur aracı kurum. üçüncüsü de şahıs şirketi açıp firma ile sözleşme yapmak. sonuncusunda kdv, gelir vergisi, sigorta primi vs siz (ya da muhasebiciniz) uğraşırsınız. yeni başlayanlar için öncelikle ikinci şık sonra da birinci şık mantıklı gibi duruyor. tabi farklı görüşler olabilir. piyasaya gelince, oturmuş bir ücret piyasası yok ama akaryakıt istasyonları en basit ve küçük ve fazla zaman gerektirmeyen işletmeler olarak gözüktüğü için 500-1000 arası değişiyor sanırım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.