Duyuru - Diğer Sağlık Personelinin Sertifika Durumu! | Sayfa 2 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Duyuru Diğer Sağlık Personelinin Sertifika Durumu!

Konu, 'DSP Hakkında Bilgiler ve Duyurular' kısmında Adem ELİK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. 0ZGUR74

  0ZGUR74 TÜİSAG Üyesi  Beklemeyin, 0312 296 73 29 nolu hattı arayın. Yetkilendirme Daire Başkanlığı' ndan bir memur çıkıyor benim sertifikamı kendisi güncelledi. Siz de öyle yapın isterseniz. Sertifikalar 1 temmuzda zaten onaylanmış sadece sisteme girilmemiş.


   
 2. Kadrim kıymetim

  Kadrim kıymetim TÜİSAG Üyesi

  inşallah dediğiniz gibi olur yarın arayacağım ben paramı 3 temmuz da yatırmıştım acaba beninki de onaylanmışmıdır

   
 3. busraaksu

  busraaksu TÜİSAG Üyesi

  merhaba arkadaşlarisgkatip de ,2016 dönemine ait sertifika durumum İPTAL EDİLDİ olarak gözüküyor.20 mayıs 2018 sınavını geçtim.DSP sertifika sı için sonraki işlemler neler ? iş olanaklarını nasıl takip edebilirim.konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?

     

   
 4. Erkan FINDIKLI

  Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  DSP'lere geçici sertifika verilmişti daha önce sınavsız olarak, iptal olan sertifikanız o sertifikadır muhtemelen. Şu an yapacağınız tek şey isminizin bankaya bildirilmesini beklemek. İsimler bankaya bildirildikten sonra Ziraat Bankası'na giderek sertifika ücretini elden yatırıyorsunuz. İş konusunda da facebook gruplarını takip edebilirsiniz.

   
  busraaksu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica