Belge Numaralari Belli Oldu Arkadaşlar

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ilker1 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. alp_d

  alp_d TÜİSAG Üyesi
  sorun eğitim kurumunda olabilir alanlar 2-3 hafta önce almış eğitim kurumunu sıkıştırın bakanlığın duyurusu var onu delil göster.
  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=18mayis2013meslek


   
 2. emirbuyuran89

  emirbuyuran89 TÜİSAG Üyesi

  evet biliyorum, bu duyuruyu okudum söyledim telde böyle bir yazı var sorun ne olabilir..meslek bilgisini mi bildirmedik diye.mesleğimi sordu mühendisim dedim.meslek bilgisi sorunu diğer mesleklerde peyzaj da vs olmuştur dedi sizde böyle bir sorun yok dedi bekleyin dediler....

   
 3. Hasan Hüseyin Doğan

  Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi

  Bize yine hüsran bize yine hasret var.
  Bize yine esmer günler düştü :)

  Eğitim kurumları umursamıyor zaten.Biz gönderdik bekleyin diyorlar

     

   
 4. emirbuyuran89

  emirbuyuran89 TÜİSAG Üyesi

  18 Mayıs 2013 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavını kazanan ve belge başvurusunda bulanan adayların dikkatine!!!
  Bilindiği üzere belge başvuruları eğitim alınan eğitim kurumları aracılığı ile yapılmaktadır. Belge bedelini Genel Müdürlüğümüz Kurumsal Tahsilat Hesabına yatıran kursiyerler, İSG KATİP sistemine tanımlanarak sertifikaları aktif hale getirilmekte ve sözleşme yapabilmektedirler. Ayrıca kursiyerler sisteme TC vatandaşlık numarası ve e-devlet şifresiyle girerek belge numaraları da dahil tüm bilgilerini görebilmektedirler.
  Eğitim kurumları tarafından belge başvuruları yapılmış kursiyerlerin belgeleri baskıya gönderilmiştir. Belgeler baskıdan geldikten sonra başvuru yapan eğitim kurumlarına gönderilecektir.
  Ancak, belge bedelini Genel Müdürlüğümüz Kurumsal Tahsilat Hesabına yatıranların belge başvuruları eğitim kurumlarınca 31/07/2013 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuruların yapılmaması durumunda söz konusu tarih itibariyle bu kursiyerlerin belgeleri İSG KATİP sistemi üzerinde pasif duruma çekilecek, bu kişiler sözleşme yapamayacaklar ve yapılmış sözleşmeler de geçersiz duruma getirilecektir.
  Not: Kursiyerlerin bu duyuru doğrultusunda işlemleri yaptırmalarını ve bu konu ile ilgili belge durumlarını sormak için Genel Müdürlüğümüzü aramamalarını rica ederiz.
  YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞI

   
  fatih054 bu yazıya teşekkür etti.
 5. dertmuhendisi

  dertmuhendisi TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar konun ilk sayfasındaki talimatlara göre yaptım
  Sertifika tarihim ve numaram gözüküyor

     

   
 6. özgür bey

  özgür bey TÜİSAG Üyesi

  Ayşegül diye biri yok dediler.ben görüştüğümde bengü hanım bana Meslek bilgilerine ulaşmaya çalışıyoruz buda zaman alıyor.dedi.adımı verdim hemen listeye ilave etti.tüm liste tamamlanınca bakanlığa gönderecekler,ancak ondan sonra sisteme kaydımız olacak dolayısyla sisteme girebilecez.
  Hocam gmail.com tabiiki fazladan tr gelmiş.kim yazdı onu acaba :(

   
 7. Ersgur

  Ersgur TÜİSAG Üyesi

  merhabala arkadaşlar aynı sorun bendede var. bildiğiniz bir tel veya fax var mı?aysegul.altinok@csgb.gov.tr adresini alo 170 banada verdi buraya diplomamı taratıp gönderdim.başka yapmamız gereken var mı? sizce
   
 8. Haluk DEMİRCİOĞLU

  Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

  Benim bilgilerin katip sisteminde görünüyor. Bu havuza ekleme olayi nedir bunun icin ayrica bisey mi yapmamiz lazım   
 9. xenitly1

  xenitly1 TÜİSAG Üyesi

  başvuru derken hangisi? eğer evrakların eğitim kurumuna tesliminden bahsediyorsan çok oldu.belge numarasının açıklandıktan sonra belli olmamasını diyorsan.hem kurs yerini aradım hemde bakanlığı. eksik yaptığım bir şey varsa lütfen söyleyin

     

   
 10. didem27

  didem27 TÜİSAG Üyesi

  Bilgileri,niz gözüküyorsa eğer sonradan öğrendiğime göre havuza isteğinize bağlı kendimizi ekliyormuşuz. isgkatip.com adresinden profesyonel havuza ekle kısmından işlem yapılıyor. İşverenler isg uzmanı aradıklarında oradan isminizi ve bilgilerinizi görüp iş teklifinde bulunabiliyorlar. Ama bunu yapmamız şart değilmiş yani isteğe bağlı .   
  Haluk DEMİRCİOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
 11. alp_d

  alp_d TÜİSAG Üyesi


  Özgür bey casgemi tekrardan aramaya gerek var mı? ne yapalım bekleyelim mi?   
 12. özgür bey

  özgür bey TÜİSAG Üyesi

  Valla ben aradım.Bana söylenen Listeleri tamamlıyoruz,2-3 güne biteceği.Birde yardım istedi madem forumlarda paylaşılıyor ozman söyleyin bize mail atsınlar bilgilerini bizde daha erken girelim.Fakat arama yol ile de olur.ismini verecen listeden hemen TC,veya meslek ismin eksik ise anında yazacak.böylece 240 kişilik liste tamamlanınca bakanlığa gönderecekler.Bu YAZDIKLARIM TAMAMEN GERÇEKTİR.Konuyu bu şekilde değerlendirirseniz işimiz daha kolay olacak.BU AÇIKLAMALARIM SADECE ÇASGEMDEN EĞİTİM ALANLAR İÇİN ARKADAŞLAR.ÖZEL KURUMLARDAN EĞİTİM ALANLAR ÇASGEMLE BAĞLANTIYA GEÇMESİNLER .

   
 13. alp_d

  alp_d TÜİSAG Üyesi


  valla 240 kişiyi beklemekle olmaz kiminin acelesi var benim gibi kimi olsa olur olmasada der. bence bugün yarın kime ulaşabilirlerse onları halletsinlerde acelesi olanlar mağdur olmasın. bende sertifika numarası bekliyorum sözleşme yapıcam.
   
 14. madenci27

  madenci27 TÜİSAG Üyesi

  arkadasalr isg katip kaydınız yok diyor kurs la görüştüm eksik bilgileri olan arkadasları gönderdiklerini belirtiyorlar geln cvp göre adım gecmemekte eksik bilgin belgen olmadıgımı belirtiryolar ben bişi anlamadım bakanlıkta ve diger isgüm olsun diger kurumları aradım konuyla ilgilibkarsında bi muhatap olan kimse yok kimi arasan hangi memuru ya sen yanlış aramıssın su numarayı arıcan diye sabahtan akşama kadar yalandan baska bişey yapmıyolar agzımı bozduracaklar ramazan günü bilgisi olan arkadasların bilgilendirirmi bu konuda

   
 15. Hasan Hüseyin Doğan

  Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi


  Arkadaşım bildiğim kadarıyla bireysel olarak işleme almıyorlar.Eğitim kurumu kaç kişilik grup gönderdiyse o grubun tamamını işleme alıyorlar.Ben de İstanbul Kültür Üniversitesi'nden eğitim aldım.İlk grubun evrakları 21 Haziran'da Ankaraya gönderilmiş.Ancak gruptan kimse henüz e-devletten sertifika bilgilerini göremiyor.Arıyorum, beklemekten başka birşey yapamayız diyorlar.Bize bir bilgi veya sertifika gelirse size zaten haber verilir diyorlar.Kısacası bu kurumların hepsi aynı.Galiba yapabileceğimiz tek şey sinirlerimize hakim olup sabırla beklemek.   
 16. xenitly1

  xenitly1 TÜİSAG Üyesi

  cuma günü bakanlığı aradım eskiden düşen hatda öğleden sonra hiç kimse çıkmadı.teşekkürler.acaba öğleden sonra tatil mi?

   
  Yapay_Sinir_Agları bu yazıya teşekkür etti.
 17. emirbuyuran89

  emirbuyuran89 TÜİSAG Üyesi

  nihayetinde 4.haftada, bugün belge numaram gelmiş bulunmakta (eğitimi casgem den almadım) bilginize arkadaşlar..

   
 18. hakan11

  hakan11 TÜİSAG Üyesi

  0012 kodu değişmiş hala tırmala diyor ne bu ya

   
 19. Hasan Hüseyin Doğan

  Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi


  Arkadaşım
  Ayşegül hanıma mail gönderdin mi?Ben perşembe günü göndermiştim.Ve bugün sisteme girebiliyorum.

   
 20. özgür bey

  özgür bey TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar sistemden belge numaramı öğrendim.sanırım çasgemden eğitim alanlar sisteme dahil edildiler.sanırım sözleşme imzalamayı bekleyen arkadaşlar işlerine başlayabilir.herkeze hayırlı olması dilerim.herkese bol şans :)

   
  didem27 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica