Atamıza Söylemek İstedikleriniz

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Atatürk yaşasaydı kendisine söylemek istediğiniz sözlerinizi buraya yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.
Not : Siyasi nitelik içeren ve kötüleyici sözler silinecektir.

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Atam,

Kurmuş olduğun Cumhuriyette ülkemizi daha iyi yerlere getirebilmek için elimizden geleni yapmaktayız.
ISGfrm ailesini kurarak bizlerde hala varlığını koruyan cehalete yani bilgisizliğe savaş açmış bulunuyoruz.
Topumuz, tüfeğimiz yok. Fakat bunun yerine cesaretli, paylaşımcı, bilgili, vatan sever arkadaşlarımızdan oluşan güçlü bir ailemiz var.
ISGfrm ailesi olarak kendi alanımızda her zaman ileriye bakarak daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve yapıyoruz.
Bizlerin şuan aldığımız nefesimizi kendi dinimiz ve kendi bayrağımız altında almamızı sağladığın için sana sonsuz minnettarım.

Seni seven ve sonsuza dek sevecek olan,
Kaan SAKA

leyla

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
öyle büyük sevgi ve saygı varki yüreğimizde bunu yıkmaya kimsenin gücü yetmez...Seni unutturmak için yapılan herşey seni daha çok hatırlamamıza neden oluyor ATAM.....YOLUN YOLUMUZ FİKİRLERİN IŞIĞIMIZDIR

I

izmir

Guest
Atama;

Sayenizde dünyaya gelmiş Bir CUMHURİYET ÇOCUĞUYUM ATAM............. Size çok şey borçluyum....

İnanıyorum ki, kalben hissettiklerimi (zi) şu anda bir yerlerde bizi izlerken sizde hissedebiliyorsunuz....

Bu vatanı kurtarmak için çok zor şartlar altında, gerekirse canınızı bile feda etmekten çekinmeden mücadele ettiniz.... Ve bu vatanı bize hediye ettiniz..... Sağolun, ne kadar teşekkür etsek azdır Atam.....Bizler senin Cumhuriyet Çocukların olarak senin sözlerin, fikirlerin ışığında yürümeye devam ediyoruz.... Önümüze çıkan taşlar, çukurlar emin olmalısın ki bizi bu yoldan çıkaramaz.... Ama biliyoruz ki; elimizdeki ışığı alıp bizi karanlıklarda bırakmaya çalışanlar olacak.... İşte o zaman Atam Gençliğe Hitabenizi hatırlayacağız.....

" Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur"

Seni unutturmaya çalışanlara inat sadece fikirlerini değil, sarı saçlarını, mavi gözlerini ve gülen yüzünü de unutmayacağız Atam.....

Seni hiç görmedim... Seninle hiç konuşmadım... Seninle hiçbir yerde bir arada bulunmadım.... Keşke hayatta olsan, o mübarek ellerini öpüp koklayabilsem....... Sana sevgimi anlatabilsem......Bu nasıl karşılıksız bir sevgidir Atam.......

Yokluğunun ardından milyonlar ağlamış Atam......Bende içimden dualar okurken ağlıyorum.... Bu yüzden seni daha fazla anlayabilmek, değerlerini yaşatabilmek için çok çalışıyorum..... Cumhuriyetimizi sahiplenmeye çalışıyorum......

2 yaşında bir oğlum var Atam.... O da seni tanıyor..... Resimlerini gösteriyor bana.... Ona da ülkesini, bayrağını, dinini, dilini, milletini ve seni sevmeyi öğretiyorum Atam....... O da bizim peşimizden bir Cumhuriyet Çocuğu olarak yetişecek .......... Senin sayende Atam......

Seninle gurur duyuyoruz Atam... Dilerim sende bizlerle gurur duyarsın......

Bir karanlık yolda sabrımız deneniyor atam.... Söyle bana seni nasıl unutabiliriz !!!!!!!!!! Mümkün müdür akıllardan. gönüllerden seni çıkarmak... Bu kadar kolay mıdır ? Aldığımız her nefesi sana borçlu iken.......

Şimdi sana seslenebildiğim için ve bir yerlerde o güzel gözlerinle bizleri izlediğini bildiğim için çok mutluyum.... Ama yine de içimde bir yerlerde bir burukluk var Atam....

Seni çok özledik Atam....... Sensiz olmuyor Atam......

Biz senin Cumhuriyet Çocukların olarak bize bıraktığın emaneti sonsuza kadar koruyacağız Atam.... Bizler senin izinden devam eden Mustafa Kemaller yetiştireceğiz.....

İznindeyiz Atam........

karga

Üye
TÜİSAG Üyesi
Çok kıymetli Babamız, sonsuza dek minnettarız.

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Yine Senin temellerini attığın işçinin ve halkın refahı için olan çalışma hayatında senin temsilcilerin ve emanetçin olacağız.

Onurumuzdan,cesaretimizden, gururumuzdan ödün vermeyeceğiz. Şahsi çıkarlarımızı işimizi kullanarak meta haline getirmeyeceğiz.

Türkiye'de ilk emekçi ölümünden bu yana kayıplarımızı ve onların çocuklarını düşünerek, güçlü ve prensipli davranarak emekçi ölümlerine dur diyeceğiz.

Ezilenleri kollayacak, hakkını arayacak, evrensel insan haklarına uygun zümrelere doğru bir yol olacağız

Sana layık Türk Gençliği olarak "SANA SAYGI DUYARAK" senin açtığın yolu takip edeceğiz.

serpil sayın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Atam sen rahat uyu biz Türk anaları daha çok Mustafa Kemaller yetiştireceğiz.

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
özür dilerim paşam :( sen ETİ BANKI, SÜMERBANKI, LİMANLARI, ŞEKER FABRİKALARINI, HALK BANKASINI, ÇİMENTO FABRİKALARINI KURDUN BİZSE HEPSİ ELDEN ÇIKARILIRKEN SESSİZ KALDIK

BurakÖzer

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
İlk olarak aranıza yeni katıldığım için hepinize merhabalar dilemek isterim. Kaan beye de ayrıca teşekkür ederim Atamızı bu değerli platformda da unutmadı, unutturmadı.Zaten unutmakta ne mümkün.

Evet unutmadık Atam, unutamayız da. Her gün kafamızı yastığa koyduğumuzda rahat uyuyabilmek için senin kurduğun ve gençlere yani bizlere emanet ettiğin bu Cumhuriyeti korumak ve yüceltmek için uyumamalıyız da.

Önümüzde öyle bir Mustafa Kemal var ki, herşeyiyle Türk gencine örnek olmuş yapılamaz denileni yapmış hatta imkansızı başarmış bir Mustafa Kemal. Işığın üzerimizden hiçbir zaman eksik olmasın Atam, her nesil seninle büyüsün seni örnek alsın.Her nesil bizler gibi seni anlatırken gözleri parıldayan öğretmenlerden dinlesin seni.

Biz Türk gençleri olarak zorluklardan korkmuyoruz Atam, başaramayız dediğimiz hiçbir şey yok hiçbirşeye zor diyemeyiz hiçbirşey Kurtuluş Savaşındaki, Çanakkaledeki,.. imkansızlıklardan zor değil.Onun için sana elimizden birşey gelmiyor demek biz Türk gençlerine yakışmaz.Umarım sana layık olabiliriz.Umarım sana ve senin bıraktığın kıymetli hazinene her zaman sahip çıkabiliriz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.