Bilgi : 5 Aralık Isg Sınavına Girenlerin Dikkatine!!!!

Gürkan Doğru

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Peki bu çok bilmiş ÇSGB 5 Aralık sınavında B sınıfı için girecek olan bizlerin acaba hangi evrakların eksik olduğunu veya uygunsuz olduğunu ne zaman bizlere bildirecek çok merak ediyorum.

Duygu Tuna

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim kursum kapanali 1 buçuk sene oldu.ben evraklarimi bulamıyorum. Kurs ankaradaydi ve ben mersindeyim. Daha önce 4 defa sınava girdim.hala neyin eksik evrak bu.sınav hakkımda bitiyor.kim verecek bunun hesabını nasıl bu şekilde mağdur edebilirler bizi. Bunun bi çözümü yok mu

Duygu Tuna

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ne kadar sürede cevap veriyorlar bende yazdım.daha önce kaç kere sınava girmistiniz

SERVET ARSLANTOSUN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar sınava ilk defa gireceğim. Evraklarımı gönderdim kursa ve katılım belgesi verdiler. Bir sıkıntı görünmüyor sanırım. Bu arada sınav ücreti ne kadar arkadaşlar bilgisi olan var mı? Ben 130,00 TL diye duydum doğru mu acaba?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    179.9 KB · Görüntüleme: 42
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.