Bilgilendirme - 5 Aralık Isg Sınavına Girenlerin Dikkatine!!!! | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Bilgilendirme 5 Aralık Isg Sınavına Girenlerin Dikkatine!!!!

Konu, 'DSP Hakkında Bilgiler ve Duyurular' kısmında ismail keklik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ismail keklik

ismail keklik TÜİSAG Üyesi

ISG-KATİP giriş sayfasındaki 24.07.2015 tarihli duyuruyu okumanızı tavsiye ederim. ben 23 mayıstaki sınava girmeme rağmen sorgulama yaptım eksik evrak çıktı ve 15.09.2015 tarihine kadar talep ediyorlar. yoksa sınava giremeyeceğim. sınav DURUMU SORGULAMA menüsünden kontrol yapmayı unutmayın.

2. özgür33

özgür33 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ısg katip üzerindeki bilgiler herkese gönderilmiş ben bimere şikayette bulundum 5 aralıktaki sınava girebileceğim hakkında mail gönderdiler.sıkıntı burada evrakların gelişigüzel arşivlendiğini veya bu işle uğraşanların işini baştan savdığını gösteriyor.bimere sizde şikayette bulunun aynı cevap sizede gelecektir..sınava girebileceğim maili geldiği halde isg-katipte hala aynı ibare yer almakta güncelleme yapmıyorlar baştan savıyorlar okadar.

3. Münevver TIKNAZ

Münevver TIKNAZ TÜİSAG Üyesi

Günaydın arkadaşlar. Gönderdiğiniz evraklar kaç günde bakanlığa ulaştı acaba? Ben geçen hafta gönderdim ama hala eksik evrak var yazıyor isg katip sorgulamasında. Bide tavsiye edeceğiniz hem konu anlatım hem de soru bankası olan tavsiye edeceğiniz bir kitap ve deneme var mı?.

4. İlker Bey

İlker Bey TÜİSAG Üyesi

Benimkide ayni munevver hanim gondereli 1.5 ay oldu bi de degisiklik yok.Kitaplar hakkinda suan icin bi fikrim cunku daha calismaya baslamadim

5. Münevver TIKNAZ

Münevver TIKNAZ TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim İlker Bey. Umarım her hangi bir sorun çıkarmazlar.

6. özgür33

özgür33 TÜİSAG Üyesi

bimere şikayet edin başka türlü geri dönüş yapmıyorlar

7. cihanyildz

cihanyildz TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;
    B sınıfı iş güvenliği uzmanlığına girebilmek için 1 hafta öncesinde bakanlığa gerekli evraklarımı gönderdim, süreçle ilgili;
    1- Evrakların ulaşıp ulaşmadığı hakkında nasıl bilgi edinebilirim?
    2- sınav başvurusu yapabilmek için sadece ÖSYM sınav takvimindeki tarihinde başvuru yapmak yeterli olacak mıdır yoksa İSG-Katip üzerinden yapmamız gereken işlemler olacak mı?
    şimdiden teşekkürler.

8. Burak Durgun

Burak Durgun TÜİSAG Üyesi

özgür33 bey merhabalar. Ben de aynı durum ile karşılaştım. Evraklarım eğitim kurumum tarafından üç kez gönderildi. Şimdi şikayetimi bimer üzerinden yaptım. Size kaç günde cevap verdiler?

9. İlker Bey

İlker Bey TÜİSAG Üyesi

Rica ederim Münevver Hanım

Münevver TIKNAZ bu yazıya teşekkür etti.
  10. özgür33

özgür33 TÜİSAG Üyesi

7 gün içinde geri dönüş yapıldı

Burak Durgun bu yazıya teşekkür etti.
  11. pınar paytar

pınar paytar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar mrhb dilekçe örneginizi nasıl hazırladınız?

12. ismail keklik

ismail keklik TÜİSAG Üyesi

ısg katıp sınav durumu sorgulama menüsünde link e tıklayınca dilekçe örneği orada mevcut.

pınar paytar bu yazıya teşekkür etti.
  13. pınar paytar

pınar paytar TÜİSAG Üyesi

hocam ben B sınıfı sınavına başvuru yapıcam bahsetmiş oldugum dilekçe başvuru dilekçesi,sizin söylemiş oldugunuz sayfayı sorgulattım fakat;C sınıfı sınav durumum çıkmış oldu sanırım anlayamadım.

14. Burak Durgun

Burak Durgun TÜİSAG Üyesi

5 ARALIK 2015 tarihli sınav için gönderdiğiniz evraklar Lisans diplomanızın olmaması Eğitim katılım belgenizin olmaması nedeniyle uygun görülmemiştir. Sınava girebilmeniz için söz konusu eksiklikleri tamamlayarak 15 Eylül 2015 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüze başvurmanız gerekmektedir..

Bu yazı çıkıyor. Ama ben 2 yıllık İSG mezunuyum. Lisans diplomam yok. Sınava neden giremiyorum anlamış değilim.

15. mükerrem demirkıran

mükerrem demirkıran TÜİSAG Üyesi

okulunuz 4 yıllık olması gerekiyor 2 yıllık teknikerler sınava giremiyor

16. büşraferide

büşraferide TÜİSAG Üyesi

Olurmu öyle şey tabiki teknikerler de sınava girebiliyor, Eğitim kurumunuz ile iletişime geçin.

17. Emine Pelin

Emine Pelin TÜİSAG Üyesi

evet 2 yıllık mezunlar da girebiliyordu ama yeni bir uygulama mı söz konusu acaba?

18. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

19. ARZU BAYAR

ARZU BAYAR TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar günaydın..Epidemiyolojik araştırmaları hiç anlamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim..

20. cenk

cenk TÜİSAG Üyesi

5 Aralık İSG sınavı ile ilgili yeni bir duyuru var.
    Güzel haber :)

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=osym_duyuru_9_10_2015

5 ARALIK 2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU
    5 Aralık 2015 tarihinde yapılacak olan İSG Sınavı ile ilgili ÖSYM Başkanlığı ile yapılan görüşme neticesinde;

a- Genel Müdürlüğümüz internet sitesinde yer alan 10 Eylül 2015 tarihli duyuruda; yapılacak olan sınava eğitim alarak ilk defa girecek olan katılımcılar için eğitim programlarının tamamlanacağı (uzaktan eğitim, örgün eğitim ve uygulamalı eğitim dâhil) son tarih olarak belirtilen 20 Eylül 2015tarihi 16 EKİM 2015 olarak revize edilmiştir.

b- Genel Müdürlüğümüz internet sitesinde yer alan 21 Temmuz 2015 tarihli duyuruda; sınav hakkını kaybeden veya daha önce yapılan İSG sınavlarında başarı gösteremeyen yahut bu sınavlara müracaat etmeyen adayların İSG-KATİP üzerinden ilan edilen eksik evrakları tamamlamaları için verilmiş olan 15 Eylül 2015 tarihi 16 EKİM 2015 olarak revize edilmiştir.
    16 EKİM 2015 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan yahut eksik evrakını gönderenler 5 Aralık 2015 tarihli sınava giremeyeceklerdir. Katılımcıların bu doğrultuda müracaat etmeleri önemle rica olunur.

özgür33 ve Gürkan Doğru bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica