Tartışma : 1 Temmuz Ve İsg Personeli İstihdam Zorunluluğu

Tarık Tekgözli

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Tasarı TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Bu yasalaştığı anlamına gelmez. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayına sunulacak. Kendisi 15 gün içinde tasarıyı ya onaylayacak ya da veto edecek. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'yla ilgili maddelerin veto edilmesi için bir şeyler yapmak gerekiyor.

reactor

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Resmi gazetede yayınlandı mı?

mzazlg

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
B sınıfı kamuda çalışan bir isg uzmanı olarak benim için İSG bitmiştir. Bu aşamaya gelen yasa VETO yemez kanımca...

Moderatör tarafında düzenlendi:

yakaavşar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ankara da bu işi görüşebilecek topluluk lazım . Fazla ses çıkartamadık

alptechin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
2020 den sonra da 2030 a ertelenir artık. Aynı bahaneler o zamanda geçerli olacaktır.

eren-ahmet

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar insan hayatı maalesef yine aynı paketin içinde olan ama tasarıdan çıkartılan ve tekrar görüşülmek üzere komisyona çekilen zeytin ağaçları kadar önemli değilmiş hiç bir itiraz olmadan hiç bir karşı görüş bildirilmeden kabul edildi

zeytin ağaçları için ortalığı birbirine katan medya sivil toplum örgütleri ve siyasileri de ortada maalesef göremiyoruz

Sancak

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
O kadar imza kampanyaları yaptık. Bimere, cumhur başkanlığına yazdık. Sonuç:2020 Anlamakta zorlanıyorum. Hiç bu kadar ertelenen başka bir yasa da duymadım. Aslında yasanın çıktığı gibi yürürlüğe girmesi gerekirken 2012 de çıkan yasa 2020 ye ertelendi.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.