Yıllık Faaliyet Raporu Nasıl Girilir?

Remzi UYANIK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaslar merhaba 2017 faaliyet raporunu e-devlet üzerinden girişine yapabilen varsa yardımcı olabilir mi?

maddelerin rapora giriş şekli değişmiş, Ne UN numarası var ne adı var. Sadece sınıfını seçtiriyor ve o sınıfa ait tonajın girilmesini istiyor. Mesela sınıf 8' den 5 farklı kimyasal varsa toplam tonaj mı girilecek, yoksa ayrı ayrı mı?
Bilgisi olan arkadaşlar açıklama yapabilir mi?

fatma pınar alpay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaslar merhaba 2017 faaliyet raporunu e-devlet üzerinden girişine yapabilen varsa yardımcı olabilir mi?

maddelerin rapora giriş şekli değişmiş, Ne UN numarası var ne adı var. Sadece sınıfını seçtiriyor ve o sınıfa ait tonajın girilmesini istiyor. Mesela sınıf 8' den 5 farklı kimyasal varsa toplam tonaj mı girilecek, yoksa ayrı ayrı mı?
Sınıfların toplam miktarı girilecek.

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi

Ben giriş yapamayı denedim bazı arkadaşlara da sordum. Dediğiniz gibi 5 farklı kimyasal var ise ve bu kimyasalların hepsi sınıf 8 ise toplan tonajını girmeniz en mantıklı olan gibi duruyor. UN yok isim yok. Bakanlığın sanırım istediği bilgi sadece sınıf ve tonaj bazında firmaların ne yaptığı. Benim şahsi düşüncem bunun eski bildirimler gibi UN ve isimlerle beraber girilmesi gerektiği ancak böyle bir durum söz konusu değil. Şuanda anlaşılan tek şey sınıf bazında toplam tonajı girmek.

MUSTAFA CAN2

Üye
TÜİSAG Üyesi
2018'de TMFB almış firmalarda 2017'ye ait faaliyet raporu bildirmesi gerekiyor mu ?
alıcı-boşaltan tmfb alınış tarihi:07.06.2018

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Faaliyet raporu bildirimi için 10 gün kaldı. Bildirimi tamamlayan arkadaşlar bilgi paylaşımı yapabilir mi ?

Enes SUNGUR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
hayır girilmeyecek diye biliyorum. 2018 öncesinde faaliyeti olmuş olsa bile resmi olarak 2018 itibariyle faaliyet belgesi aldığı için girilmemesi gerekir. diğer türlü firmanız cezai durumla karşılaşabilir, madem faaliyeti vardı neden 2017 yılında faaliyet belgesi almadınız denebilir.

uğur sarıgül

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba,
Yıllık faaliyet raporu bildiriminde atama olmasına ve işlem sayfasında görülmesine rağmen faaliyet raporu sayfasına girdiğimizde tmgd'nin aktif bir anlaşması bulunmamaktadır yazısı ile karşılaşıyoruz.

Bakanlık ile görüşme sağladık. Atamanın silinip tekrar gerçekleştiğinde düzeleceğini ilettiler. Atama yenilenmesine rağmen durum aynı ve artık telefonla da yetkililere ulaşamıyoruz.

Aynı durumu yaşayan ve çözüm sağlayabilen var mıdır?

Yardım ricası ile...

muhammet dostadr

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar bazı diyaliz merkezleri anlaşma yapmayanlar mevcut , görüştüm denetim olmadığı için yapmak istemiyorlar . Ne zaman ki denetim gelir anlaşma o zaman yaparız dediler bunların faliyet raporu girme işlemi olmayan var .Bununla ilgili bir yaptırım veya ceza durumu nedir. Teşekkürler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.