Saha Eğitimi

Fays

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende gelmek isterim ..program açıklanırsa ona göre planlama yapabiliriz.

hakanyildiiz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Eğitim kaç gün sürecek - ulaşım, konaklama nasıl olacak ve hangi tarih te planlanacak ona göre ilan edilse bende gelmek istiyorum..

Fatma nazifoğlu asya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar saha eğitimi alabilmemiz için bu işi yapan bir profesörle konuştuk elinde 3 gb lik veri olduğunu söyledi. Hem gidip sahada eğitim alcaz hemde ders olarak anlatacak. 2 günlük bir program. Ucuz bir şekilde organize etmeye çalışacağım. Katılmak isteyenler olur mu ?

Bende katılmak isterim .

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
saha eğitimi adına faiş fiyatla eğitim verenlere itibar etmeyin ya.. yapacağınız iş yönetmelikte açık açık anlatılıyor.. paranız çoksa gidin :)

ere aran

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
buna benzer 3 günlük bir eğitime katıldım geçen sene. isim yapmış bir kişiden "sözde" uygulama eğitimi aldık. tamamen fiyaskoydu. dünyanında parasını ödedik, eğitim sonunda dökümanları bile vermediler. 3 gün boyunca, google'da aratınca ilk sayfada çıkan şeyleri sınıfta uygulama eğitimi adı altında işledik. katılanların da hiç birisi memnun değildi.

umarım buna benzer bir organizasyon olmaz. dikkat edelim.

Ramazan demirkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İnsanları daha nekadar kandıracaksınız yaaa Yeter kandırmayın milleti yaa saha eğtimiymiş yok belgelermiş

Arkadaşlar kusura bakmayın haddimi aşıyorum ama yaaa ADR eğtimi almış sınavı geçmiş biri gerizekalı olmalıki orda belirtilen max 10 evrağı duzenleyemesin kaldıki internette binlerce belge veri varken halla kandırılıyorsanız yazık yaa yazık resmen cebinizden paranızı seve seve çaldırıyorsunuz ve haberiniz yok demiyorum haberiniz olarak hemde yazık bu ülkeye yaa

Yakup UÇAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
ben internetten bakıyorum ama doğru dürüst döküman bulamadım bana adresleri gönderir misiniz faydalanalım.

Ramazan demirkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ne aradigini bilmiyorum ama tuisag tmgd formu fazla bile form icinde yazilanlari oku arastir bulursun aradigini

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
ben internetten bakıyorum ama doğru dürüst döküman bulamadım bana adresleri gönderir misiniz faydalanalım.
Henuz duzenleme yapiyorum. Oldugu gibi adr kitabindan yaziyorum. Kitapta tum evraklar tum faliyetler mevcut.

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Ornegin kendimce tasima evraki hazirladim. Neredeyse bir gunumu aldi. Kitabi actim 2. Cilt syf 304 den 309 a kadar zaten varmış bosa gitti calismam ama isin mantigini kavradim. Yakinda net bir yazi yazarim forumda.

P_Şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende geçen sene 2 günlük bir uygulama eğitimine katıldım.. Bana tek faydası hava değişikliği oldu :) Verdiğim eğitim ücreti ve konaklama ise gerçekten havaya gitti.. Verdikleri sözde dökümanlar şuan bu formda da var ayrıca.. Sahaya inmeden bu tür eğitimlerin bir faydası olduğunu sanmıyorum..

osman okçu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
valla arkadaslar batmanda 450 tl dedıler bende katılmadım sınırım kıtabı düzgün okursak mantıgı kavrarız kı ortada iş yok kii!!!!

Mehmet haşim Gültekin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Saha eğitimi vercek kişi kaç firmaya danışmanlık yapıyor ve kimlerle çalışıyor bir sorsaydınız keşke, 3 gb lik veri bende vereyim size işinize yarayacaksa:) arkadaşlar önce firma bulun çalışmaya başlayın firmanızda ne gibi sorular soruyorlar sizden ne talep ediyorlar yada neyi yanlış yapıyorsunuz bunları belirleyin eğitim alcaksanızda ona göre gidin en iyi şekilde faydalanın.

M. SARIKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar saha eğitimi alabilmemiz için bu işi yapan bir profesörle konuştuk elinde 3 gb lik veri olduğunu söyledi. Hem gidip sahada eğitim alcaz hemde ders olarak anlatacak. 2 günlük bir program. Ucuz bir şekilde organize etmeye çalışacağım. Katılmak isteyenler olur mu ?
nerde ve ne zaman olucak acaba eğitim

Gökhan BAHÇEBAŞI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Merhaba ;
Yakın zamanda saha eğitimi olacak mı bilgisi olan var mı ?

ELÇİN MERT

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
tmg akademiden mesaj gelmiş... tanımıyorum ama saha eğitimi vereceklermiş

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.