Saha Eğitimi

Samet TARAKÇI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar saha eğitimi alabilmemiz için bu işi yapan bir profesörle konuştuk elinde 3 gb lik veri olduğunu söyledi. Hem gidip sahada eğitim alcaz hemde ders olarak anlatacak. 2 günlük bir program. Ucuz bir şekilde organize etmeye çalışacağım. Katılmak isteyenler olur mu ?

Mehmet haşim Gültekin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Nerede olacak eğitim?

MURAT ÇAPANOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar saha eğitimi alabilmemiz için bu işi yapan bir profesörle konuştuk elinde 3 gb lik veri olduğunu söyledi. Hem gidip sahada eğitim alcaz hemde ders olarak anlatacak. 2 günlük bir program. Ucuz bir şekilde organize etmeye çalışacağım. Katılmak isteyenler olur mu ?
Hocam ben katılmak isterim ..şehir önemli.

Yakup UÇAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılabilirim şartlar uygunsa.

H. Serkan Aksu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ayrıntılar belli olduysa paylaşırsanız ben de gelmeye çalışırım..

nigarcinar1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende katılabilirim

Yüksel Sarı1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Sakarya dışında başka illerde bu saha eğitimini verebilme ihmimali var mı?

levent böyükçam

Üye
TÜİSAG Üyesi
iş piyasasının açılması 2017 den itibaren bir ihtimal.
şu an piyasada sadece kurumsal firmalar TGMD çalıştırmayı önceden başlayabilir. bazıları ise kendi personeline eğitim aldıracaktır.

Nil ERKMEN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
hangi şehirde olacak? katılmak isterim

Özgün ODUNÇELİK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bende katılmak istiyorum. Gerekli bilgileri aktarırsanız sevinirim. Uzaktan katılacağım.

Orhan AKSOY

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ne saçma iş herkes tmgd uzman olmuş ama kimse nasıl çalışacağını bilmiyor.kursta size ne öğrettiler? kullanılan maddeyi tablodan bulup nasıl muhafaza edilecek nerde taşınacak nelerden sakınılacak bulacaksanız. bunları da kayıtlı yapacaksınız. kitapta taşıma evrakı vs. gibi evrak örnekleri de var zaten. kendinizi bu kadar yıpratmayın zor değil.heniz prosedür yok biraz da siz şekil vereceksiniz.

Sıla Gürbüz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
ben mesela:)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.