Osgb Ile Işyeri Arasındaki Hizmet Sözleşmesi Formu

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Katılım
17 Ara 2010
Mesajlar
3,012
Tepki puanı
3,476
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Yasal mevzuat gereği işyerinde iş güvenliği uzmanı yada işyeri hekimi çalıştırmak zorunda olanların tehlike sınıfına göre uygun işyeri uzmanını yada işyeri hekimini OSGB ile yapacakları anlaşmalar karşılığında temin edebilirler. Bunun için aşağıdaki hizmet sözleşmesini imzalamaları ve bu sözleşmeyi çalışma bakanlığına onaya göndermeleri gerekmektedir. Bu sözleşmeden 3 kopya hazırlanacaktır. Bir kopya Bakanlıkta, 1 kopya firmanızda ve bir kopyada OSGB de kalacaktır. Eksikler yada uygunluk onayı mail ortamı ile size iletilecektir. Bundan dolayı formda bulunan e-mail adresi kısmına geçerli bir mail adresi girmenizi öneririm.

Osgb ile İşyeri Arasındaki Hizmet Sözleşmesi
 

dremsal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
26 Şub 2013
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhaba
OSGB ile işyeri arasındaki hizmet sözleşmesi örneği elimde var fakat osgb sahipleri mevcut formun daha geliştirilmişi daha doğrusu daha cancanlısını bulmamı rica ettiler. Bana önerebileceğiniz konu ile ilgili site, link varsa paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin..
 

Dilercan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
28 Eki 2013
Mesajlar
3
Tepki puanı
-3
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
OSGB ler az tehlikeli sınıf işyerlerinde isgkatip ten sözleşme yapmıyorlar mı?Eitim vereceğim günü, ben bireysel çalışan C sınıfı igu olarak kendimi SGK lı olarak hem işyerinde çalışmış olarak gösteriyor,hem eğitime katılım belgesi veriyor hem de aynı günü kişi başı 1 saat olarak sözleşme yapıyorum.OSGB ler sadece eğitim ve katılım belgesi veriyor bir de elden sözleşme yapıyorlar.ÇSGB ye haber nasıl veriyorlar,isgkatip olmadan? Yardımlarınızı rica ederim.
 
Üst