Merhaba

Harun S.

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ben 3 ekimdeki sinava girdim. Kursta çözdüğümüz sorulara göre sınav bana cok kolay geldi. Önemli olan çok soru çözmek almanyada polonyoda sorulan sorular var onlarada ulaşabilirseniz çözün derim gercekten cok yararlı oluyor. Ulaşamazsanız e-posta atabilirim bendede duruyor sanırım.
sınav sorularını banada atarmısın?

Hande GÜL1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Özgür Bey
Öncelikle böylesine faydalı ve doğru bilgiler içeren bir siteye ev sahipliği yaptığınız için size teşekkür ederim. Benim sormak istediğim soru şöyle; TMGD sınavı hakkında birtakım olumsuz yorumlar bulunnmakta. Sınav başarı oranının %2 olduğu , çok zor bir sınav olduğu söylenmekte. Ben mühendislik fakültesinin zorluğunu gördüğüm ve bir mühendis olduğumn için buna pek aldırış etmedim ancak bulunduğum şehirde kurs olmadığından ve başka şehir için de maddiyat gerekli olduğundan açıkçası emeğim boşa gitsin istemiyorum. Kursa gidip sınava sistematik bir şekilde hazırlanılınca başarılı olmama ihtimali gerçekten yüksek mi ?

yasarcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba Özgür Bey
Öncelikle böylesine faydalı ve doğru bilgiler içeren bir siteye ev sahipliği yaptığınız için size teşekkür ederim. Benim sormak istediğim soru şöyle; TMGD sınavı hakkında birtakım olumsuz yorumlar bulunnmakta. Sınav başarı oranının %2 olduğu , çok zor bir sınav olduğu söylenmekte. Ben mühendislik fakültesinin zorluğunu gördüğüm ve bir mühendis olduğumn için buna pek aldırış etmedim ancak bulunduğum şehirde kurs olmadığından ve başka şehir için de maddiyat gerekli olduğundan açıkçası emeğim boşa gitsin istemiyorum. Kursa gidip sınava sistematik bir şekilde hazırlanılınca başarılı olmama ihtimali gerçekten yüksek mi ?
1. sınavın zor yada kolay olması kişiye göre değişir. ancak başarı oranı çok düşük.
2.iş yok
3.masraflı
4.işin olmadığına inanmayan var ise: siz bir iş bulun örneğin 1000tl anlaşma yaptınız %50 %50 bölüşelim 500 sizin her ay 500 benim. ve ben koşturacağım..

buket güngör

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben 3 ekimdeki sinava girdim. Kursta çözdüğümüz sorulara göre sınav bana cok kolay geldi. Önemli olan çok soru çözmek almanyada polonyoda sorulan sorular var onlarada ulaşabilirseniz çözün derim gercekten cok yararlı oluyor. Ulaşamazsanız e-posta atabilirim bendede duruyor sanırım.

Oktay Bey, sizde var olan soruları paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler.

Mehmet haşim Gültekin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba,

İsmim Özgür Barışkan, Tmgd belgemi yeni aldım. Konu ile alakalı bir işte çalışmaktayım. Bu forumda elimden geldiğince sorusu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım. Böyle bir forum ortamının hazırlanmış olması gayet isabetli olmuş, hep beraber sinerji yaratabiliriz.

Esenlikler
Özgür

Özgür Bey Merhaba,
anladığım kadarıyla şuan danışmanlık yaptığınız bir firma mevcut, benimde baktığım bikaç firma var ve genellikle çalışma esnasında kullandığım dökümanların büyük çoğunluğunu kendim hazırladım. Sizinde firmanızın yaptığı faaliyelere uygun kullandığınız dökümanlar ( checklist,talimat, eğitim dök. vb.) vardır. Bu konuda karşılıklı olarak bilgi alışverişi yaparsak faydalı olur diye düşünüyorum.
İyi Çalışmalar..

MEHMET EMİN SONTÜRK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba,

İsmim Özgür Barışkan, Tmgd belgemi yeni aldım. Konu ile alakalı bir işte çalışmaktayım. Bu forumda elimden geldiğince sorusu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım. Böyle bir forum ortamının hazırlanmış olması gayet isabetli olmuş, hep beraber sinerji yaratabiliriz.

Esenlikler
Özgür
MERHABA ÖZGÜR BEY BENDE SERTİFİKA ALDIM DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM FİRMADA DANIŞMANLIK HİZMETİNİ DE YAPMAYA BAŞLADIM ANCAK BAŞKA BİR YER İLE ÇALIŞMAK İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM YANI KISACASI TEKLİF VERMEK İÇİN NELER YAPMALIYIM

MEHMET EMİN SONTÜRK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba,

Esenlikler
Özgür
hayırlı olsun kolay gelsin güvenlik planı hazırladınız mı

HASAN KOYUNLU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Özgür Bey Merhaba
TMGD belgesi almışsınız hayırlı olsun.
Lisans mezunuyum akaryakıt istasyon müdürlüğü yapıyorum.2018 itibari ile geçilecek olan tmgd belgesi için, sınavına girip sertifika alıp hem istasyonumuz için hemde ticari anlamda bir kaç istasyonda tmgd olarak görev yapmak istiyorum.
Mart başvurularını kaçırmış oldum Kasımda olacak sınava hazırlanmak istiyorum.Bu belgeyi elde edebilmem için en sade ve öğretici şekilde hangi kaynak ve püf noktalarında yardımcı olabilirmisiniz. selamlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.