Tartışma - Kısmi Zamanlı Işyeri Hekimi Ücreti | Sayfa 7 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma Kısmi Zamanlı Işyeri Hekimi Ücreti

Konu, 'İşyeri Hekimliği Hakkında Güncel Tartışmalar' kısmında H.Ece SÜRMEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İşGüvUzman

İşGüvUzman TÜİSAG Üyesi

Bahsettiğiniz yönetmeliğin vazife eylediği detayları hayata sokamamaktan muzdarip bir işyerihekimi olarak kendi aldığı eğitim dolayısıyla istihdam olamamış detaylarına girmeye gerek olmayan kısa süreçler sonrasında ,yoldan geçerken içine girmeye cesaret edemeyeceği işletmelere uzman olarak girmek zorunda bırakılmış nice Türk gencinin hekimlere biraz daha insaflı davranmasını temenni ediyorum.[/QUOTE]

Nereye varmak istediğinizi anlayamadım. Lakin iyi niyetinizden şüphem yok. Ben son olarak Ziya Paşanın muhteşem sözünü hatırlatmak isterim ''Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz'', sözler bir yere kadar, sorun çıkartmış / çıkartan dostlarınız sizin istemediğiniz tasarrufunuz olmuş, genellenmemeli derim.

2. aciz

aciz TÜİSAG Üyesi

19 Aralık 2014 CUMA

Resmî Gazete

Sayı : 29210

DÜZELTME

18/12/2014 tarihli ve 29209 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin 25 inci maddesinde sehven yazılan “iş güvenliği uzmanı” ibaresi, “işyeri hekimleri” olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 18/12/2014 tarihli ve 35804503/010.03/16496 sayılı yazısına istinaden düzeltilmiştir.

http://www.resmigazete.gov.tr/main....gazete.gov.tr/eskiler//2014/12/20141219-6.htm

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica