Bilgi : Iso 23601 Acil Durum Tahliye Planları

Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

Tolga_34

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Hüseyin bey,
Bu kadar detaylı bir Acil Durum Tahliye Planı (Türkçe) krokilerini emin olun ilk defa görüyorum :)
Emeklerinize sağlık, paylaşım için çok teşekkür ediyorum şahsım adına. Çok kıymetli bilgiler içeriyor.
İyi çalışmalar dilerim.

6666

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Hüseyin bey,
Bu kadar detaylı bir Acil Durum Tahliye Planı (Türkçe) krokilerini emin olun ilk defa görüyorum :)
Emeklerinize sağlık, paylaşım için çok teşekkür ediyorum şahsım adına. Çok kıymetli bilgiler içeriyor.
İyi çalışmalar dilerim.
Tolga Bey duygularıma tercüman olmuş, mükemmel çok teşekkürler paylaşımlar için :) @Hüseyin Çitçi

suatkayakus

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hüseyin Bey,elinize sağlık.Çok aydınlatıcı bir çalışma olmuş.Kendi adıma çok teşekkür ederim.

Hüseyin Çitçi

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İş Veren
Beğenileriniz için teşekkür ederim. inşallah çok daha fazla faydalı olur.

özellikle iş güvenliği uzmanı ve osgb firma sahibi / ortakları arkadaşlarımız, işvereni mutlaka yazılı olarak bilgilendirin. yeni düzenleme sonrası işvereni yazılı bilgilendirmeme, rucü davalarında esas teşkil etmektedir.

işverenler için gerek tahliye planları gerekse uyarı levhaları göstermelik, maliyet teşkil eden öğeler olarak görülmektedir. Ancak "acil durum çıkış yönlendirme levhası" sadece yön göstermez aynı zamanda asılı bulunduğu yolun yönetmelik esaslarına göre acil kaçışa uygun olduğunun beyanıdır.
tahliye planları da kaçış yolları, müdahale envanterleri, tehlikeli noktalar vb öğelerin, yönetmeliklere uygun düzenlendiği denetlendiğinin beyan edildiği özet grafiktir.

yasak savmak için göstermelik uygulamalar yapanlara faydamız olmaz. işin ucunda insan hayatı söz konusu olduğu bilincindeki arkadaşlarımıza inşallah faydamız olur.
ekte teknik şartname örneği yer almaktadır. kurumunuza göre uyarlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.