Soru Bankası İsg Sınavlarına Hazırlık ( A, B, C ) %100 Sonuç İlk Kısım

ismailreyhanpark

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
hakan bey paylaştığınız çalışmalarınız için canı gönülden teşekkürler. şubattta A sınıfı olamadık mayısta inşaallah oluruz. sizinde A sınıfı uzmanlığınız hayırlı olsun...

ilkernacar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hakan Bey Mayıs 1 sorularından 13.Sorunun cevabı A olabilir mi?

AKIN ÇOBN

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
selam arkadaşlar... yönetmelikleri, 6331 kanununu, derslerinizi iyice hakim olarak çalışırsanız bence çözemeyeceğiniz soru kalmayacaktır.. Mayıs sınavında başarılar....

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Hakan Bey Mayıs 1 sorularından 13.Sorunun cevabı A olabilir mi?

10 yazılmamış A olacak
evet 13 de A olarak düzeltildi

buklet düzeltilerek yeniden yüklenmiştir

Son düzenleme:

murcelikel

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Aga surekli takipteyim vakit oldukcada hepsini duzenleyecem yine tesekkurler hersey icin

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
daha öncede yazmıştım öncelikle emeğinize sağlık ben de sınavda kalanlardanım ama arkadaşlarımızın yayınladığı hap bilgilerin güncellenmeden yayınlanmasından puanlar gitti sizden ricam güncel olarak yayınlayalım da hayırlısıyla mayısta bu iş bitsinnnn tekrar teşekkürler

burla

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
tebrikler

gunaydın meb e hangi soruların dogru cevap anahtarımızı nasıl isteyebileceğiz ve tekrar 10 tl yatıracagız mı bunu nasıl bir dilekçeile basvuracağız. birde takip ettiğimiz a sınıfı yukseltme forumu kapatılmış orada bu tur dilekce ve bilgiler vardı

Moderatör tarafında düzenlendi:

AKIN ÇOBN

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bukletler halinde ekleyeceğim.her buklet 30 sorudan oluşacaktır.hayırlı olsun

notlar:mayıs 1 de 2 sorunun cevabı düzeltilerek yeniden yüklendi
Gayretli uğraşılarını tebrik ediyorum...

gezer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
bukletler halinde ekleyeceğim.her buklet 30 sorudan oluşacaktır.hayırlı olsun

notlar:mayıs 1 de 2 sorunun cevabı düzeltilerek yeniden yüklendi
Hakan Bey, gayretlerinizden dolayı sizi kutluyorum. Geçmiş çalışmalarınızdan çok faydalandım.A sınıf oldum. Siz de öyle.Yine bu konuda hizmet devamınız takdirle karşılanılacak davranış. Allah yardımcınız olsun.

Ersin Karakaşlı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hakan hocam, yani hakkaten senin bu yaprığın gayret ve çlışmayı yürekten tebrik ediyorum. Derler y bu devirde böyle insanlar kaldı mı ? tam bu tabire uygun bir yaklşım gösteriyosun....

Emeğin için çok teşekkürler...

berna bayar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
pardon yannış yazdım 66.25 le kaldım

pınar karahasan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
bende 6

6.25 le kaldım A olamadım aynı konuları merak ediyorum
13-20 mart tarihleri arasında isg katip sitesine edevlet şifrenizle girip, hangi sınıf (A yada B) sınava girebileceğinize bakmanız
daha sonra ÖSYM sitesinde yayınlanan sınav başvuru tarihini (03-11 nisan aralıkları) ve duyuruları takip edip bu tarihler aralığında sınava başvuru yapmanızdır.

Ecevit TUREDİ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Herkese yeniden merhaba. Daha evvel yülselme için 1.300 konu açıklamalı soruları ve 6 adet deneme sınavı verdim. Bu sayede çok arkadaşım yülselme sınavında başarılı oldu. Onları bitirmeniz faydanıza olacaktır. Sınavın A, B ve C ayrımı yok, sorular ortak.

Bu başlık altında karışık pdf şeklinde soru ve cevapları vereceğim. Hedef en az 5.000 soru.... Şubat ayındaki sınavda yükselememiş arkadaşlar ya da ilk kez C olacak arkadaşlar bu güncel içerikli soruları kaçırmayınız..

Bu başlık altında sorularla alakalı tartışmalarda bulunabilirsiniz. Yapıcı eleştirilere açığım..

2. mesajda sorular olacaktır. Yenileri sürekli ekleyeceğim bilginize. Forumumuza özel bir çalışmadır. Anlayışınız için teşekkür ederim...

Herkese başarılar dilerim..

Tavsiye: Yanlış yaptığınız soruların olduğu konuya dönerek tekrar etmeniz faydanıza olacaktır.

Emeğe saygı gösterip bir teşekkürü bir duayı çok görmeyen arkadaşlarıma teşekkürler...
Hakan Bey, bahsettiiniz 1300 soeu ve konu açıklamalara nasıl sahip olabiliriz.Yardımlarınızı bekliyorum.

kontrolör

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
4. buklet eklenmiştir..
4. buklet eklenmiştir..
4. buklet eklenmiştir..
bu bukletlerin çıktısını alıp arabada,piknikte,balkonda ,çay içerken çözün.

Şimdilik 120 soru oldu.devam edecektir.
hakan bey merhaba
ben de A sınavında 68,75 ile kaldım burayı yeni keşfettim. emeğinize sağlık. bağlantılarınızı takip edeceğim. iyi çalışmalar dilerim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.