Soru : Isg Katip'e Giremiyorum

memocan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Aralıkta C oldum. 2100 primim var. Gireceğiniz sınav A yazıyor. Bununla karşılaşan var mı?

serdarrrs

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
EĞER SINAV GRUBUNUZUN HATALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ 27.01.2014 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURUNUZ..

tuncayozturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bakanlık sınavına girebileceğimiz sertifika gruplarını açıklamıştır.Umarım herkes hakettiği gruba girebilecektir.herkse şimdiden başarılar...

Figen124

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
problemsiz 200o günüm var sistemde giremezsiniz diyor.

Aktar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Aralıkta C oldum. 2100 primim var. Gireceğiniz sınav A yazıyor. Bununla karşılaşan var mı?

benim 2300 B ye girebilirsiniz diyor, doğru yani. sgk dışında bağkur falan da var mı sizin?

lanope

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bakanlığın bukadar hızlı olmasını beklemiyordum,benimde 2250 gün primim var ve bu prim hep bu alanda ödenmiş primdir. ayrıca,işimi severek yapıyorum benim hakkım b sınıfı belgeyi almak diye düşünüyorum 6 senedir iş güvenliği mühendisliği yapıyorum b sınıfı sınavına giricem umarım geçebilirim
herkes için hayırlı olsun
hiçbirimizin çalıştığı yerlerde iş kazası olmasın inşallah

Bekir AVCI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Emekliyim, Girebileceğiniz sınav grubu yok diyor.(SGK dan otomatik bilgi alacaklarını bildirmişlerdi aldıkları bilgiye bak. SGK dan emekli belgesi vereceğim ISGGM ne.) Sertifika tarihi 14.1.2013 yanlış. Bu kadarcık şeyleri bile doğru dürüst yapamıyorlar .Gerisini siz düşünün..

selimmuratilgaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
2 yıldır bu işi yapıyorum şu sınav başvuru stresinden kurtulamadım 1553 günüm var sınava giremezsiniz diyor çıldıracağım

yenibirdost

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
bakanlığın bukadar hızlı olmasını beklemiyordum,benimde 2250 gün primim var ve bu prim hep bu alanda ödenmiş primdir. ayrıca,işimi severek yapıyorum benim hakkım b sınıfı belgeyi almak diye düşünüyorum 6 senedir iş güvenliği mühendisliği yapıyorum b sınıfı sınavına giricem umarım geçebilirim
herkes için hayırlı olsun
hiçbirimizin çalıştığı yerlerde iş kazası olmasın inşallah
Temenni için teşekkürler Bakanlığın bu kadar hızlı çalışıp bu kadar kısa sürede hem kazananların belge numaralarının çıkmasına hemde belge bile yollamadan herkesin hangi gruptan yükseltmeye gireceğinin tespit edilip yayınlanmasına çok şaşırdım.

O

oğuz bakar

Guest
Emekliyim, Girebileceğiniz sınav grubu yok diyor.(SGK dan otomatik bilgi alacaklarını bildirmişlerdi aldıkları bilgiye bak. SGK dan emekli belgesi vereceğim ISGGM ne.) Sertifika tarihi 14.1.2013 yanlış. Bu kadarcık şeyleri bile doğru dürüst yapamıyorlar .Gerisini siz düşünün..
Benim de sertifika tarihi yanlış. 14.01.2013

SAİT_UCAR07

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
21 aralık sınavına başvurdum. A sınıfı olarak sınav giriş hakkı kazandım. Sınava başvurdum ama gitmedim. İsg-katip' e baktım sınava gireceğim grup olarak B sınıfı gözüküyor. ANLADIYSAM ARAP OLUYUM:))) Dilekçe yazıp düzeltilmesi talebinde bulundum.
Benim durumumda olan arkadaşlar var mı??????

SAİT_UCAR07

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
21 aralık sınavına başvurdum. A sınıfı olarak sınav giriş hakkı kazandım. Sınava başvurdum ama gitmedim. İsg-katip' e baktım sınava gireceğim grup olarak B sınıfı gözüküyor. ANLADIYSAM ARAP OLUYUM:))) Dilekçe yazıp düzeltilmesi talebinde bulundum.

selimmuratilgaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
çok kişi var mesela ben :)

SAİT_UCAR07

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benimki A olması gerekirken B yazıyor. Tam tersi dilekçe yazdım.

Emrah Yurtsever

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
rica ederim. eski sistem ptt ye git. ücret ver şifre al. bunun yerine yeni şifre alan arkadaşlar şifre için ilk kez girdiklerinde telefon veya e-mail adreslerini yada en azından birini girip onaylamaları. en azından şifre unutulunca ptt ye gitmeyinn. şifre unuttumdan işlem yapıp şifrenizi telefonunuza yada e-mailinize gelmesini sağlayın. :)
Evet. Ben unutup gittim PTT 'ye. Her gidişte maliyette arıyo. Şifre almak pahalıya geliyo.
Neyse bugün İsg- Katip'e girdik. A sınıfı Sınava girebilir Yazısını okuduk.Şu an için rahat ettik. Döküman yollama işide kalmadı. Şimdi 3-Şubat sınav ücreti yatırmayı bekliyoruz.

Turgut kdz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
C VEYA B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİNE SAHİP OLUP 23 ŞUBAT 2014 TARİHİNDE YAPILACAKSINAVİÇİN BAŞVURU YAPACAKLARIN DİKKATİNE….

1. Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol gereği 23 Şubat 2014 tarihindesadece prim ödeme gün sayısına göre iş güvenliği uzmanlığı sınıf yükseltmesınavı yapılacağından, mevcut belgesini B veya A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine yükseltmek isteyenler müracaat edebilecektir.

2. 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan ve prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girmek isteyenler, 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.

3. Bu durumda olup belirtilen tarihe kadar belge ücretini yatırmayanlar herhangi bir belge sahibi olarak görülmeyeceği için23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak prim ödeme gün sayısına göre belge yükseltmesınavına katılamayacaklardır.

4. Belge ücretini yatırarak söz konusu sınava girebilecekler 22 Ocak 2014 gününden 27 Ocak 2014 günü mesai bitimine kadar İSG-KATİPhttp://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden sınava girebilecekleri belge grubunu sorgulayabileceklerdir.

5. Sorgulama esnasında gireceği belge yükseltme grubunun hatalı olduğunu düşünenlerhttps://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ ,https://www.turkiye.gov.tr/ adresleri ileSGK’dan alınmış prim ödeme gün sayılarınıgösterir belgeleri dilekçe ekinde 27 Ocak 2014 mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğümüz adresine göndermeleri ya da şahsen başvurmaları gerekmektedir. Süresi içerisinde dahi olsa kesinlikle faks, elektronik posta(mail) yolu ile yapılan müracaatlar ve 27 Ocak 2014 Pazartesi günü mesai bitiminden sonra Genel Müdürlüğümüz evrak bölümüne elden veya posta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

6. Devlet memuru olup adınaemekli sandığına prim yatırılanlarkurumlarından veya emekli sandığından alacakları emekli olduğuna dair yazı veya çalıştıkları kurumdan alacakları hizmet süresini gösterir belge ile müracaat edeceklerdir.

7. Sosyal Güvenlik Kurumu Kanununa göre özel sigorta şirketleri tarafından adlarına emeklilik primi yatırılanlar primi yatıran kurum ya da kuruluşlardan alacakları prim ödeme gün sayısını gösterir belge ile müracaat edeceklerdir.

8. Prim ödeme gün sayısının hesabındasınavmüracaat tarihi itibariyleSosyal Güvenlik Kurumu tescil kaydında görülen prim ödemeleri dikkate alınacaktır.(Yurtdışı borçlanmaları, askerlik borçlanması, doğum borçlanması ile mükerrer prim ödemeleri gün sayılarında dikkate alınmayacaktır.)

9. Prim ödeme gün sayısına göre 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girip kazanamayanlar söz konusu tarihte girmiş oldukları belge grubununsınavına girebileceklerinden ve doğrudansınavlistesinde yer alacaklarından dolayı herhangi bir işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır.

10. 21 Aralık 2013 tarihinde yapılansınaviçin başvuruda bulunupsınavlistesine dahil edilen ancak sınava katılmayanlar, duyurunun 4, 5 ve 6 ıncı maddelerinde belirtilen hususlar doğrultusunda hareket edeceklerdir.

Kaynak:http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23subat_yukseltme_sinavi_duyurusu

Turgut kdz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresi üzerinden T.C. kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle sisteme girererek devletin sizin hakkınızda neler bildiğini öğrenebilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.