Isg Katip'e Giremiyorum | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Isg Katip'e Giremiyorum

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında memocan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. memocan

  memocan TÜİSAG Üyesi  14 ünde resmi olarak c sınıfı uzman oldum. 15 inde yükseltme için belge parasını yatırdım 5 gündür isg katipten yetkiniz yok uyarısı alıyorum. Bunu yaşayan sadece ben miyim?


   
 2. özlem polat

  özlem polat TÜİSAG Üyesi


  aynı durumdayım.

   
 3. memocan

  memocan TÜİSAG Üyesi

  Bakanlığa hiç güvenmiyorum. Ayın 22 sine kadar bekleyip sizin kaydınız yok denmesinden korkuyorum. Olmayacak şey değil.

     

   
 4. Gayretli_azimli

  Gayretli_azimli TÜİSAG Üyesi

  Aynen acikcasi o korku bende de var. Nasil olcak merak konusu

   
 5. serdarrrs

  serdarrrs TÜİSAG Üyesi

  bende aynı durumdayım 15 inde para yatırdım ve hala birşey yok

     

   
 6. özseöz

  özseöz TÜİSAG Üyesi

  bende aynı şekilde uyarı alıyorum,giremezsek evrakları elden götürebiliriz herhalde

   
 7. Hakan ERDOĞAN

  Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  Ben e devlet şifrem çalışmıyor.yenisi için ptt ptt dolaşıyorum.ptt den 6 gündür verilen cevap sistem arzalı...6 günde sistemi düzeltemediler nasıl iş anladım.yer Ankara.hesap soran yok ki bu ülkede..sinirlenmemek elde değil
   
 8. Halit Forever

  Halit Forever TÜİSAG Üyesi

  22.yi bekleyelim..   
 9. Hakan ERDOĞAN

  Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  3 ay girmeyince otomatik kapanıyormuş.yenisi almak için uğraşıyorum ama Ankara başkent sistem bozuk.bu bilgisayar programı değil mi? tamiri 6 gün mü sürer..bunları düzelticeğine birileri nete sansüre uğraşıyor..

     

   
 10. selda boy

  selda boy TÜİSAG Üyesi

  bende aynı durumdayım. iş g. müdürlüğünün aradım parayı yatırın bekleyin dediler. hala bekliyoruz hayırlısı....   
 11. asxes

  asxes TÜİSAG Üyesi

  Girememeniz normal. Duyuruda 22 sinden sonra girebileceksiniz diyor zaten. Daha SGK dan bizim prim bilgilerimiz gelecek , o bilgileri onlar işleyecek biz de 22-27 arası kontrol edecez internetten. Durum bu.   
 12. özlem polat

  özlem polat TÜİSAG Üyesi


  yükseltme sınavı gırısı ıcın ssk prım gun sorgulaması yapacak bakanlık, bız artık c grubu uzman olduğumuz ıcın ısg katıbe gırısımızın yapılması lazım dıyoruz. eger dıkkatlıce okursanız 22 sınde acıklanacak olan yükseltme sınavı adayları.

   
 13. serkan55

  serkan55 TÜİSAG Üyesi

  tamam işte hepsini beraber değerlendireceklerinden 22 sini bekliyorlar, eğer yükselme sınavı olmasaydı giriş sağlanmış olurdu, önceki sınavda sertifika alanların girişleri 2-3 günde açılmıştı..
   
 14. asxes

  asxes TÜİSAG Üyesi

  Daha ye

  Daha yeni açıklandı sınav. Türkiyede hiçbirşey hızlı olmaz )

   
 15. cabriole

  cabriole TÜİSAG Üyesi

  Ben de öyle.   
 16. teachers71

  teachers71 TÜİSAG Üyesi

  selamlar...
  16 ocak perşembe belge ücretini yatırdık. hala isg katipe "tc kimlik no girişi ile sertifika sorgula" kısmına girince sertifika ile ilgili bilgi gelmiyor. e-devlet şifrem yok. oradan sertifika numarasını öğrenemiyoruz mu? ille e devlet şifresi şartmı...
  selamlar

   
 17. Alper Turan Taşkın

  Alper Turan Taşkın TÜİSAG Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,

  Bugün Bakanlıkla (17.01.2014 tarihi) yaptığım görüşme sonucu edindiğim bilgiler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

  1) İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine yüksek lisans yapıp 21 Aralık 2013 günü yapılan sınava girip başarısız olanlar ile sınava girmeyenlerin 23 Şubat 2014 günü yapılacak olan sınavına giriş hakkı bulunmamaktadır. Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan sınava ancak girebileceklerdir.

  2) 23 Şubat 2014 günü sadece B ve A sınıfı yükseltme sınavı yapılacaktır. C sınıfı sınavı yapılmayacaktır. Yapılacak olan sınava sadece C sınıfı belgeye sahip olup C sınıfından B veya A sınıfına sınıf yükseltme yapacaklar ile B sınıfı belgeye sahip olup A sınıfına yükseltme yapacaklar girebileceklerdir.

  3) 23 Şubat 2014 günü yapılacak olan sınava şartları uyanlar öncelikle 413,00 TL olan belge ücretini duyuruda belirtilen 20.01.2014 tarihine kadar yattırdıktan sonra sistem ücretini yatıranları İSG-Katibe kayıt yapacaktır. 22.01.2014 tarihinde elektronik imza yada e-devlet şifresi ile İSG-Katipte yapılan sorgulamada ismi görülmeyenler istenilen belgeler ile birlikte 22.01.2014-27.01.2014 tarihleri arasında Bakanlığa yazılı olarak müracaat edeceklerdir. 22.01.2014 tarihinde yapılan sorgulamada İSG-Katipte ismi görülenler herhangi bir şekilde bakanlığa müracaat yapmayacaktır. Ancak, Milli Eğitim Bakanlığının sınav için yapacağı duyurudan sonra sınav ücretini yatırarak sınava giriş hakkını elde edebileceklerdir.

  4) 21 Aralık 2013 günü yapılan sınavda başarılı olup belge ücreti olan 413,00 TL’yi yatıranlar belge numaralarını yine 22.01.2014 tarihinden sonra İSG-Katip üzerinden öğrenilebilecek ve belgeler ise yaklaşık 1,5 – 2 ay sonra ancak adreslere gönderilecektir.
  ----------------------------------------------

  ----------------------------------------------

   
 18. n karakaya

  n karakaya TÜİSAG Üyesi

  Daha sorusu olan?

   
 19. cengizcolak

  cengizcolak TÜİSAG Üyesi

  Bende az önce denedim İSG Katip sistemine giremedim.

   
 20. FuEGo

  FuEGo TÜİSAG Üyesi  4) 21 Aralık 2013 günü yapılan sınavda başarılı olup belge ücreti olan 413,00 TL’yi yatıranlar belge numaralarını yine 22.01.2014 tarihinden sonra İSG-Katip üzerinden öğrenilebilecek ve belgeler ise yaklaşık 1,5 – 2 ay sonra ancak adreslere gönderilecektir.

  bu maddeye göre bankaya sertifika ücretini yaptıktan sonra birşey yapmak gerekmiyor deniliyor. Ama ortada dolanan bilgilerden biri de isg eğitimi alınan kursa yatırılan dekontu yapıp onları işlemi gerçekleştireceği bir söylenti de var.?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica