Duyuru : Isag - Isg Profesyonellerini Yaşadiklari Şehirlerde Bir Araya Getiriyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GOKBİLGE ATA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
güzel bir organizasyon

Levent KAVLAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Nuri Bey olabilir.Sizden beni gsm den aramanızı rica ediyorum.
532 232 91 05

emre_başkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Kocaeli Türkiye nin gerçek anlamda organize sanayi bölgesi sayılır ve burada bir çok iş güvenliği uzmanı vardır. genelde bu gibi seminerler yakın olması sebebi ile istanbulda yapılır fakat kocaelide yapılmaz. bence kocaelide de bu işi yapmalısınız.
saygılar

fahri 26

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben Eskişehir de ikamet ediyorum Allahtan başka bir iş çıkmazsa bende Özdilek Sanat Merkezinde olacağım

Thetises

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Trabzon'a ne zaman gelecek misiniz?

btepebag

Üye
TÜİSAG Üyesi
Gaziantep de düzenlenen toplantıya katıldım ve çok memnun kaldım. Levnet bey sizi tanıdığım için ve göstermiş olduğunuz çabalar için çok minnettarım... Gaziantep e tekrar bekleriz...

Saygılar, iyi çalışmalar...

DBTIRAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İstanbul'a tekrar ne zaman gelebilirsiniz?? Ayrıca Anadolu Yakasında da yapabilir misiniz??

DBTIRAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Değerli Meslektaşlarım,Toplantılarımız için kayıt almıyoruzMeslek içi toplatısı olduğu için salonlar tıklım tıklım olsun istiyoruz.
Konya'ya geliyoruz,Kayseriden Konya'ya geleceğiz Mayıs içerisinde.İSAG üyesi olmak zoruıda değilsiniz toplantımıza katılmak için.Saygılar

Merhaba Levent Bey,
5-7 Mayıs ta Haliç'te yapılacak fuara katılımınız olacak mı???

Levent KAVLAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Değerli Meslektaşlarım,

İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak Türkiye çapında düzenlediğimiz saha uygulamaları hakkında bilgilendirme ve mesleki haklarımızın kazanımı ile ilgili toplantılarımız nedeniyle bizim için çok yorucu olsa bile 5-7 Mayıs arasında düzenlenecek olan TOS+H EXPO – Türk İş Güvenliği ve Sağlığı İhtisas Fuarı 5 – 7 Mayıs 2014 İstanbul fuar organizasyonunda A50-B41 nolu kısımda ATEŞ A.Ş ile aynı stand içerisinde meslektaşlarımızla buluşmayı planlıyoruz.Fuar ziyareti gerçekleştirmeyi bekleyen tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

En derin saygılarımla,

Levent KAVLAK

İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanıwww.isag.org.trwww.facebook.com/groups/leventkavlakwww.facebook.com/leventkavlak1www.twitter.com/leventkavlak1http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
leventkavlak@*****
Gsm: 0532 232 91 05

Levent KAVLAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak ülkemizdeki tüm meslektaşlarımıza ulaşmak amacıyla ülke çapında başlattığımız toplantılarımızla İSG Profesyonellerini biraraya getirerek problemlerimize çözüm bulmaya ve ortak bir mesleki güce dönüşmeye devam ediyoruz.İSG Profesyonellerinin kurulduğu günden beri ihtiyacı olduğu her an yanında olan İSAG , Eskişehir ve çevre illerde yaşayan meslektaşlarımızı 11 Mayıs 2014 tarihinde ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ ÖZDİLEK SANAT MERKEZİ Konferans salonunda biraraya getiriyor.İSG Profesyonellerini yaşadıkları şehirlede asla yalnız ve sahipsiz bırakmamak adına başlatığımız Türkiye'nin tamamını kapsayan toplantılarımızla Eskişehir ve çevre illerde yaşayan tüm İSG profesyonellerini bekliyoruz.En derin saygılarımla
Levent KAVLAK
İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
Toplantı Zamanı:11 Mayıs 2014
Saat 13.30.00-18.00
Toplantı Yeri:Özdilek Sanat Merkezi
Adres : Hoşnudiye Mah. Tunç Sok. No:9
Telefon : (222) 230 22 16-Eskişehir
www.isag.org.tr
www.facebook.com/groups/leventkavlak
www.facebook.com/leventkavlak1
www.twitter.com/leventkavlak1
http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
leventkavlak@*****
Gsm:532 232 91 05

Kültür Başkenti Eskişehir'de İSG Profesyonelleri biraraya geliyor...Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi'nde(Kanatlı AVM arkası-Eski MİT binası) Eskişehir ve civar illerindeki tüm İSG Profesyonellerini bekliyoruz.

Rıfkı KARABULUT

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
artık bir Karadeniz turunuz olursa tam orta yerde Giresun olur inşallah bekliyoruz

erol g

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Bursa'ya da bekliyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.