İş Makinaları Günlük Kontrol Formu

gultekin cangul

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İş Makina Operatörleri Tarafından İş Başlangıcı Öncesi Kullanılabilecek Checklist - Günlük Kontrol Formu Örneği

Ekli dosyalar

• ARAÇ KONTROL BAKIM LİSTESİ.pdf
    650.8 KB · Görüntüleme: 1,787

kemal yağcıoğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Gültekin Bey elinize sağlık çok güzel hazırlamışsınız.Bu formun excel hali mevcut mu acaba rica etsem gönderme şansınız olabilir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
GÜLTEKİN BEY ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL HAZIRLAMIŞSINIZ.BU FORMUN EXEL HALİ MEVCUTMU ACABA RİCA ETSEM GÖNDERME ŞANSINIZ OLABİLİR Mİ ?
  • Arkadaşlar bence burası kopyala yapıştır için değil, daha çok geliştirmemiz; örnek olabileceğimiz veya örnek alabileceğimiz bir platform. Size çok başarılı bir model verilmiş daha soft dokümanı alıp ne yapacaksınız merak ediyorum. Hazırın da hazırı yapmayın örnek var birebir de olsa siz hazırlayın size illa ki katkısı olur diye düşünüyorum.

minerkoca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bi zahmet oturum excel e çeviriniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

olcay altay

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
  • Arkadaşlar bence burası kopyala yapıştır için değil, daha çok geliştirmemiz; örnek olabileceğimiz veya örnek alabileceğimiz bir platform. Size çok başarılı bir model verilmiş daha soft dokümanı alıp ne yapacaksınız merak ediyorum. Hazırın da hazırı yapmayın örnek var birebir de olsa siz hazırlayın size illa ki katkısı olur diye düşünüyorum.

Gültekin Bey gerçekten ellerinize sağlık.. bu platform da böyle bir şeyin paylaşılması iş güvenliği uzmanları için velinimet..

Ama tabi bunun excel ini istemekte gerçektende üzücü..
iyi çalışmalar çok teşekkürler

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.