Risk D. Giyim Mağazasında Risk Analizi Çalışmam

Konu, 'Hizmet Sektöründe İSG Uygulamaları' kısmında mehmet ali aslan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. mehmet ali aslan

  mehmet ali aslan TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar giyim mağazası için hazırladığım risk analizi ektedir. Bütün riskleri yazmaya çalıştım, mantıklı sekılde puanlama yapmaya calıstım ve suan mevcut mevzuata uygun bır dokuman hazırlamaya gayret ettım. Eger gozden kacırdıgım herhangı bır rısk var veya doumanda bır eksıklık gorursenız suan kı mevzuata gore yorum yaparsanız sevınırım.

  Herkese kolay gelsın...


   

  Ekli Dosyalar:

  evrenaka, acengiz, sevgay ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
 2. mehmet ali aslan

  mehmet ali aslan TÜİSAG Üyesi

  Döküman nasıl arkadaslar bır eksıgı varmı hıc yorum yapanda yok dıger calısmalarımı paylasacaktım vazgectım demekkı ıyı bır rd yapmısım..

   
 3. experience

  experience TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşım ilk iki sayfasına bakma fırsatım oldu ama uyarılarımı dikkate alırsan belki diğer sayfalarda da değişiklik yapabilirsin.
  1-Tehlike kaynağı olarak Acil durum planı demişsin.Bana göre Bir Acil Durum Planı tehlike kaynağı değildir.Yetersiz bir Acil Durum Planı tehlike kaynağı olabilir ama analizine bakacak olursak ortada bir acil durum planı da yok ki tehlike kaynağı da olsun.Ayrıca Risk olarak görev belirsizliği demişsin ancak görev belirsizliği bence tehlike kaynağıdır.Tehlike ise bu görev belirsizliğinden kaynaklanan karmaşa ve panik sebebiyle olaya müdahalenin gecikmesidir.Riski sonuç olarak düşünmeni öneririm,yani burada riskler,geç müdahaleye bağlı sakat kalmalar,ölümler,büyük maddi hasar sayılabilir.

  Kolay gelsin

     

   
  mehmet ali aslan bu yazıya teşekkür etti.
 4. isgisg

  isgisg TÜİSAG Üyesi

  mehmet ali aslan bu yazıya teşekkür etti.
 5. FUNDA3426

  FUNDA3426 TÜİSAG Üyesi

  Bu talimat çok işe yarar!! Bana ait :)

     

   

  Ekli Dosyalar:

  alix ve alibey bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica